На Хмельниччині правоохоронці виявили 24 підпільних казино

З початку року правоохоронці Хмельницької області припинили роботу 24 ігрових закладів.

За цими фактами були відкриті провадження згідно ст. 203(2) ККУ «Заняття гральним бізнесом». Найпоширенішими були гральні зали з використанням ігрових автоматів та комп’ютерів.

Про це 17 вересня на прес-конференції в Управлінні МВС України в Хмельницькій області розповів новопризначений керівник управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області Олександр Федорович.

За його словами, з цих закладів було вилучено понад 300 одиниць ігрового обладнання: ігрових автоматів, рулеток, комп’ютерів, столів для покеру.

За кримінальними провадженнями, відкритими цього року, оголошено підозри 8 особам, 3 обвинувальні акти відправлено до суду, в результаті оперативних дій на Хмельниччині виявлено 2 групи з ознаками організованих.

Серед закритих закладів був підпільний клуб у Хмельницькому (вул. Грушевського), про який правоохоронцям стало відомо завдяки пильності хмельничан. На сьогоднішній день, за словами Олександра Федоровича, обладнання вилучено і заклад як гральний не працює, хоча в приміщенні залишились офіси.

Правоохоронці обіцяють не зупинятися на досягненому і протидіяти незаконному бізнесу до повної перемоги. Хоча, Олександр Федорович визнав, що в Хмельницькій області мав місце випадок, коли до незаконного грального бізнесу були долучені правоохоронці. Це сталося у Кам’янець-Подільському. Наразі розслідування цієї справи триває.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Смішно читати такий звіт, коли біля продуктових ринків, по вулиці Зарічанська, навколо привокзальних площ у м.Хмельницькому працюють так звані Миттєві Державні Лотереї .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.