Водія, який допустив ДТП в Лезневе, взяли під варту

Сьогодні правоохоронці області розповіли про нові подробиці розслідування аварії пасажирського автобуса у мікрорайоні Лезневе (Хмельницький) цього літа.

Як повідомив заступник начальника УДАІ УМВС України в Хмельницькій області Олександр Герасимчук, водієві автобуса, котрий перекинувся в мікрорайоні Лезневе, 15 вересня була винесена підозра у вчиненні злочину. Враховуючи тяжкість злочину, його взято під варту. На майно водія та власника автобуса, який несе цивільну відповідальність, накладений арешт.

паз

За словами правоохоронця, з часу аварії незалежною комісією було проведено технічну експертизу автобуса. Вона виявила, що автобус знаходився у робочому стані. Система керування після аварії була несправною, але до аварії – справною.

Гальмівна система була «несправна, але працездатна». Несправності були такими, що водій міг виявити їх візуально. Отже, причиною аварії Олександр Герасимчук вважає помилку водія.

Перевізник, на маршруті якого трапилась ця аварія, продовжує працювати у Хмельницькому, хоча слідством були виявлені порушення, достатні для позбавлення його ліцензії. І таке рішення було прийняте Укртрансінспекцією 8 липня.

Але 28 серпня Хмельницький окружний суд скасував наказ Укртрансінспекції. Транспортні чиновники збиралися оскаржити рішення суду, але згідно розпорядження Кабміну, всі вони знаходяться у відпустці, отже, справа з апеляцією зависла.

Розірвати договір з перевізником може також міська рада, котра його укладала. А укладений він був з порушеннями: на момент укладання перевізник не мав достатньої кількості автобусів, отже і права укласти угоду на термін більше одного року. Але її було укладено на 5 років. Кримінального злочину в цьому немає, і правоохоронці заявляють, що доля угоди про перевезення не в їх компетенції – це справа міської влади.

Нагадаємо, що страшне ДТП сталося 11 червня, коли водій автобуса ПАЗ не впорався з керуванням і опинився у річці. В результаті двоє пасажирів загинуло і 34 отримали поранення.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. до чого тут водій…. Господи втруться в це – Твій суд хай найде того хто справді винен!!!!!!!!!! Тоді йому наш суд буде як рай..

  2. Війна та ворог на сході, проте ворог і причому набагато сильніший є і тут посеред нас. За бабло винен став водій. Червонюка відмазали, Власника відмазали!!! Продажність зашкалює. Ну от коли ті гроші стануть поперек горла в сволоти??? Хлопці на сході гинуть, гинуть патріоти, а по Україні роз’їзджають з двома підгарлями кнурі – можновладці і балдєють! Де тепер Свобода, де Правий сектор, де Дорожній контроль??? Вибори, Путін, АТО!!! В мутній водичці добре рибу ловити!!! А те, що і дальше тирять і глумляться з людей – ні слова!!! Побійтеся Бога, якщо ви ще в нього вірите. Горіти вам в пеклі!

  3. а хто тоді винен?! за кермом був водій, машина була справна…за словами слідчих та експрертиз! водій виключив зажигання, щоб зекономити газу і тепер всіх обвиняє крім себе! він знав ту дорогу, але всерівно виключив…ну конечно краще з себе скинути підозру і перекинути її на інших!

  4. Дамы, Вы в своём уме? Одна к высшим силам взывает, что бы оправдать человека, который покалечил жизни 35 человек. Вы бы встретились с этими людьми и посмотрев в их глаза, то же самое произнесли.
    Вторая одного из виновников аварии – потерпевшим называет. Потерпевшим в каком отношении? В том, что у него синяк на локте?, в том, что он садился за руль заведомо неисправного автобуса?
    Мир сошёл с ума.
    Я не удивлюсь, если эти дамы инициировали сбор подписей в поддержку водителя.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.