Сильна опозиція – шанс країни на порятунок

14 вересня 2014 року оголошено про створення опозиції до тих дій влади, які вже 23 роки водять нас за ніс, а цього року людське життя взагалі зведено нанівець. Я вважаю, що політика війни – це не той шлях яким повинно рухатися УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО. Ми виступаємо проти тих, хто розпалює міжрегіональні протистояння та будемо боротися за збереження генофонду нашої нації.

Ми разом ідемо на вибори, щоб відновити мир і єдність України. Наш Опозиційний блок протистоятиме партіям війни, що ведуть країну до катастрофи. Більшість українців хочуть миру і впевненості в завтрашньому дні.

На форумі «Мир, стабільність, відродження» зібралися люди з далеко не однаковими поглядами. Однак, українське суспільство ділиться сьогодні не за регіонами, мовою, ідеологією чи партійною приналежністю. Воно розділене на тих, кому вистачає прозорливості, відповідальності та мудрості бачити, що державний корабель несе на рифи, і тих, хто в ура-патріотичному угарі продовжує кидати вугілля в топку або навіть намагається щось вкрасти з камбуза. Ще ніколи згубні скелі не були так близько. Скільки ж можна бачити ті бездарні команди на капітанському містку?!

sali

Протистояти цьому можна тільки створенням сильної опозиції. Якщо ми хочемо зберегти єдину країну, нам необхідно забезпечити належне представництво всіх територій в парламенті.

Підтримую тих, хто спрямовує свої дії на економічний розвиток країни, а не на політиканство. Я впевнена, що переможе НАША КРАЇНА та НАШІ ЛЮДИ, тому що ми того достойні!

 

Інна Салій,

громадська активістка,

м. Кам’янець-Подільський

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. оооо эти наделают ))) не оппа а Жоппа….целая

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.