Публічна заява: ЧЕСНО ЗБЕРІГАЄ ПОЛІТИЧНУ НЕУПЕРЕДЖЕНІСТЬ В ОЦІНЦІ КАНДИДАТІВ

З публічних заяв політичних сил стало відомо, що дехто з співзасновників  Руху ЧЕСНО та членів колишньої координаційної ради кампанії “Фільтруй Раду 2012” візьмуть участь у дочасних парламентських виборах  у якості кандидатів у народні депутати.

Сповідуючи принцип політичної неупередженості, Рух ЧЕСНО наголошує,  що це рішення колишніх активістів автоматично припиняє їх участь у Русі та жодним чином не впливає на якість оцінки доброчесності кандидатів до наступного парламенту. Рух ЧЕСНО не підтримує жодного політика чи політичну силу та застосовує єдині принципи оцінки кандидатів у народні депутати України.

Водночас, Рух ЧЕСНО вітає оновлення української політики та закликає нових людей продемонструвати високу якість парламентської роботи, а саме відстоювати те, за що вони боролися як представники громадянського суспільства, – збільшити прозорість та підзвітність політиків.

В рамках передвиборчої кампанії ЧЕСНО вимагає від усіх кандидатів у народні депутати оприлюднити свої автобіографії та майнові декларації за 2013. А також закликає політичні сили, які балотуються до парламенту, оприлюднити фінансовий звіт партії за 2013 рік, а також  опублікувати за 5 днів до виборів деталізований проміжний фінансовий звіт про надходження та використання коштів передвиборчого фонду. 

ЧЕСНО – це громадський рух, започаткований групою активістів спільно з представниками партнерства «Новий Громадянин» рівно за рік до чергових парламентських виборів в Україні.

Рух є відкритою платформою для приєднання громадських організацій та індивідуальних учасників.

Рух не підтримує жодного політика чи політичну силу.

www.chesno.org

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олег Черненко

Олег Черненко

Представник руху ЧЕСНО в Хмельницькій області, голова ГО "Хмельницька ініціатива"

Один коментар

  1. працюй йди…дармоїд..сидиш на грантових грошах та на подачках Коліщака…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.