Публічна заява: ЧЕСНО ЗБЕРІГАЄ ПОЛІТИЧНУ НЕУПЕРЕДЖЕНІСТЬ В ОЦІНЦІ КАНДИДАТІВ

З публічних заяв політичних сил стало відомо, що дехто з співзасновників  Руху ЧЕСНО та членів колишньої координаційної ради кампанії “Фільтруй Раду 2012” візьмуть участь у дочасних парламентських виборах  у якості кандидатів у народні депутати.

Сповідуючи принцип політичної неупередженості, Рух ЧЕСНО наголошує,  що це рішення колишніх активістів автоматично припиняє їх участь у Русі та жодним чином не впливає на якість оцінки доброчесності кандидатів до наступного парламенту. Рух ЧЕСНО не підтримує жодного політика чи політичну силу та застосовує єдині принципи оцінки кандидатів у народні депутати України.

Водночас, Рух ЧЕСНО вітає оновлення української політики та закликає нових людей продемонструвати високу якість парламентської роботи, а саме відстоювати те, за що вони боролися як представники громадянського суспільства, – збільшити прозорість та підзвітність політиків.

В рамках передвиборчої кампанії ЧЕСНО вимагає від усіх кандидатів у народні депутати оприлюднити свої автобіографії та майнові декларації за 2013. А також закликає політичні сили, які балотуються до парламенту, оприлюднити фінансовий звіт партії за 2013 рік, а також  опублікувати за 5 днів до виборів деталізований проміжний фінансовий звіт про надходження та використання коштів передвиборчого фонду. 

ЧЕСНО – це громадський рух, започаткований групою активістів спільно з представниками партнерства «Новий Громадянин» рівно за рік до чергових парламентських виборів в Україні.

Рух є відкритою платформою для приєднання громадських організацій та індивідуальних учасників.

Рух не підтримує жодного політика чи політичну силу.

www.chesno.org

Loading...
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олег Черненко

Олег Черненко

Регіональний представник Центру політичних студій та аналітики, координатор руху ЧЕСНО в Хмельницькій області, голова ГО "Хмельницька ініціатива"
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. працюй йди…дармоїд..сидиш на грантових грошах та на подачках Коліщака…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.