У Хмельницькому побільшало “почесних” громадян

Міські депутати присвоїли звання «Почесний громадянин міста» олімпійській чемпіонці Ірині Мерлені та ветерану Григорію Атаманюку

За вагомі внески у розвиток міста Ірину Мелені та Григорія Атаманюка названо «Почесними громадянами Хмельницького».

Про це НГП стало відомо на черговій сесії Хмельницької міської ради.

Борчиня, а нині чиновниця Ірина Мерлені почесне звання отримала за всесвітні перемоги та олімпійську золоту медаль. Зараз Ірина Олексіївна працює на посаді начальника обласного управління молоді та спорту. Вона є заслуженим майстром спорту з вільної боротьби, а також нагороджена багатьма відзнаками. З великого спорту пішла близько двох років тому, зате зараз прийшла у чиновники.

Ветерану Григорію Атаманюку депутати не одразу хотіли присвоїти звання «Почесний громадянин міста». Секретар ради Костянтин Чернилевський сказав, що ветеранів у місті багато, треба нагородити й інших. Він пропонував зробити це до 9 травня. Свободівці його частково підтримали і теж були проти нагородження почесним званням радянського діяча.

Але, з рештою, зійшлися на тому що пан Атаманюк поважного віку (88 років – НГП) і заслужив нагороду. Він єдиний в області та місті кавалер чотирьох медалей «За відвагу», має три ордени, медалі та відзнаки.

Депутати більшістю голосів збільшили список «Почесних громадян міста» іменами Мерлені та Атаманюка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.