Екс-бютівець вимагає вибачень від “люстратора” Лескова. Інакше подасть до суду

Екс-бютівець, а нині позафракційний депутат Хмельницької міськради Юрій Курманський вимагає вибачень від “Батьківщини”.

Про це сьогодні він заявив на 42 сесії міськради.

Предметом обурення стала наявність його прізвища у списках зовнішньої люстрації партії “Батьківщина”, що були оприлюднені на сайті НГП 22 серпня. Як тоді розповів голова обласної “Батьківщини” Валерій Лесков, “до “чорних” списків потрапили, здебільшого, чиновники, які активно брали участь в організації Антимайданів на Хмельниччині та зловживали службовим становищем”.

Проте Юрій Курманський вважає це наклепом.

Фото ye.ua

Фото ye.ua

“Якщо Ви наведете хоч один приклад моєї участі у формуванні антимайдану, я готовий привселюдно скласти повноваження депутата міської ради. Якщо Ви наведете бодай найменший факт зловживання мною службовим становищем, я готовий написати заяву на звільнення з посади директора Хмельницького обласного спеціалізованого ліцея-інтернату”, – заявив він.

Тепер Юрій Курманський вимагає публічних вибачень від партії Батьківщина та залишає за собою право захищати свої інтереси в судовому порядку.

Очільник Хмельницького осередкуВО “Батьківщина” Валерій Лесков у свою чергу нагадав Курманському, що той пройшов у міську раду, перебуваючи у першій п’ятірці від ВО “Батьківщина”.

“Хочу нагадати Вам той час, коли Ви за вказівкою Ядухи (екс-голова Хмельницької ОДА – НГП) вийшли з фракції. Хочу нагадати, як Ви блокували сесії міської ради, коли треба було приймати важливі економічні рішення. Це було декілька разів. Якщо зараз попрацює люстраційний комітет і вирішить, що до Вас немає жодних претензій – дуже добре. І добре, що Ви можете довести свою невинність”, – заявив Валерій Лесков, відповідаючи Юрію Курманському.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Лєсков козел вони просто чистять їм невгодних інакомислячих!!!

 2. Ось вам почиайте подивіться чим назаймався колишній керманич
  Хмельницької РДА Коліщак

  тепер ми всі будемо без землі а якщо він переможе то де ми будемо?? кріпаками??? на своїй землі без землі…

  “на панщині пшеницю жали….”

  Відлуння махінацій екс-влади. В Олешині селян залишають без останнього клаптика землі під пасовища. Тамтешні надра вже давно продані, а сприяли цьому колишні можновладці. Як воно, простому люду боронитися від тих, хто на ділі мав би їх захищати?

  Ця мальовнича місцина вже довго слугує пасовищем в Олешині. Інших таких земель у селі просто не залишилось. Місцеві кажуть, за рахунок худоби, бодай якось виживають. Стане зовсім кепсько, коли відберуть останні державні надра, що активно робило, тоді ще, регіоналівське чиновництво.

  Оскільки землі рахувалися поза межами села, відала ними районна влада. Її, для випасання худобини, селяни прохали не один раз. Там – не почули.

  Минуло вже як два роки, а державні землі повернути громаді ніяк не вдається. Хоча регіоналівське чиновництво змінилося – відлуння його діяльності шириться і досі.

  Пан Анатолій добре знає цю місцевість, бо вже як 30 років проживає у Олешині. Чоловік певнить: корупційонерам тут не місце. Землі ці по праву належать простому люду, отож збувати їх задля меркантильних інтересів – зась.

  Ну, а поки селяни залишаються усього на волосину до втрати останнього клаптика землі. Вже завтра можуть з’явитися ті, кому землю продали. Вочевидь, за великі гроші. Тоді доведеться різати худобину, а з тим, залишитися і без копійчини.

  https://www.youtube.com/watch?v=9L20FBzyd70#t=93

  В Олешині люди можуть залишитись без пасовищаВідлуння махінацій екс-влади. В Олешині селян залишають без останнього клаптика землі під пасовища. Тамтешні надра вже давно продані, а сприяли цьому колишні…YOUTUBE.COM

 3. Цього хабарника-алкаша Лєскова, самого треба люструвати разом з його патроном Лукашуком. Згадайте скільки скандалів з їх участь відбулося останні 10 років. Скільки соків буде ще висмоктано з громади міста?

 4. так всіх треба їх гнати в шию!!!! а Беспалова теж вигнали з Батьківщини)) може з Лєсковим не хтів бухати або не зміг))) кишка тонка)))

 5. Юстиція буде люструвати ? А судді хто? Продан сидить при всіх владах,а тепер буде люструвати? Ви бачили іі джип? Вона пролюструє!!!

 6. Один хрєн Коліщак,Лєсков,Ядуха,Мельник,міліонери. Вони плювати хотіли на людей. Нехай книгу напишуть “Як стати багатим”. Козли.

 7. Комсомолка,комуністка,активістка,регіоналка,депутатка,хабарницяОльга ЗАЯРНЮК- люстрацію!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.