Новому голові 193 ОВК члени комісії взялися вставляти палиці в роботу

У вівторок, 16 вересня окружна виборча комісія №193(центр – Кам’янець-Подільський) зібралась в оновленому складі. Сьогодні на сайті ЦВК з’явилась постанова про зняття Анатолія Яковця з посади голови виборчої комісії. На його місце призначили Вадима Бойко, теж представника ВО “Свобода”.

Пан Бойко народився 1972 року, з 1996 року – вчитель географії в ЗОШ №6 м. Кам’янця-Подільського. Як відомо в окружкомі вже є колеги нового голови: Ганна Дацик теж працює в 6 школі. Також на засідання навідується псевдожурналіст Тетяна Остафійчук, директор вищезгаданої школи.

В своєму останньому слові екс-голова ОВК заявив, що за роботу окружкому поставив би “оцінку навіть не 1, а 0”.

На засіданні мали обговорити та вирішити питання про призначення бухгалтера, системного адміністратора та технічних працівників. Однак новий голова просив оголосити перерву, що він зміг ознайомитись з попередніми постановами та рішеннями ОВК. Члени комісії не підтримали це рішення.

Під час обговорення 1 питання(про призначення бухгалтера) знову виникла суперечка: більшість, яку фактично “контролює” Руслан Ярема пропонували на посаду Тетяну Мельник. Її головним “мінусом” називають те, що пані Тетяна не має досвіду роботи в окружкомі. Інша частина членів ОВК пропонувала Любов Сіру, яку лобіював екс-голова.

Любов Антонівна 8 разів була бухгалтером в окружній комісії та має відзнаку від ЦВК. Ще одним її “плюсом” називали те, що на 1 засіданні члени комісії одноголосно підтримали її кандидатуру, а вже на наступному скасували своє рішення. В результаті за жодну кандидатура таки не голосвали.

Після жвавого обговорення Вадим Бойко таки наголосив на тому, що це засідання має бути закрите і до завтрашнього дня він ознайомиться з пропозиціями та висуне свої кандидатури на бухгалтера та системного адміністратора, адже це прерогатива голови ОВК.

Члени комісії таки погодились та проголосували про закриття засідання. Наступна зустріч представників окружкому запланована на 17 вересня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Цей Яковець ще може комусь оцінки ставити. Все що він вміє лише порпатись по смітниках. Такі бездарні створіння, як Яковець це весь потенціал політичної сили: “Свобода”. Що можна сказати що при 18 членах комісії в нього 6 за це більшість? Словосполучення “колегіальний орган” йому взагалі не зрозумілий. Всім запам’ятався вирах Яковця: “Буде так як я сказав, а не так як написано у законі і не так як Ви голосуєте”. З цим бездарним головою комісія втратила багато часу. Перед тим, як погоджуватись працювати в виборчій комісії, особа повинна досконально вивчити хоча б законодавство, що регулює проведення даних виборів. ОВК не орган, що має проводити лікбезі не місце для людей, які навіть не знають що такек готуватись до роботи

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.