У Хмельницькому учасники АТО отримають одноразову допомогу від міської ради

Учасники Антитерористичної операції, члени їх сімей та члени сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції на сході України можуть розраховувати на отримання одноразової грошової допомоги з бюджету Хмельницького.

На 42 сесії Хмельницької міської ради визначили порядок її надання та перелік необхідних документів.

Одноразова грошова допомога надаватиметься, відповідно до рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради. Питання про надання та розмір одноразової грошової допомоги вирішується комісією.

Так право на допомогу мають:

  1. Учасники АТО та члени їх сімей за місцем реєстрації (фактичним місцем проживання) у м. Хмельницькому.
  2. Члени сімей загиблих під час участі в АТО.
  3. Члени сімей померлих внаслідок поранення, контузії, каліцтва, отриманих під час участі в АТО.

Крім того, депутати міськради звільнили учасників АТО від сплати за послуги з утримання будинків і прибудинкових територій незалежно від форм власності житлового фонду.

 

До членів сім’ї загиблих учасників АТО належать дружина(чоловік), неповнолітні діти (до 18 років). До членів сім’ї загиблих, які не перебували у шлюбі належать батьки(мати, батько) та діти.

Для вирішення питання надання одноразової грошової допомоги учасник АТО, або один з членів сім’ї має звернутись з заявою на ім’я міського голови у відділ роботи зі зверненнями громадян Хмельницької міської ради.

Питання про звільнення від сплати за послуги утримання з будинків і споруд розглядатиметься комісією з питань надання населенню субсидій на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

За результатами розгляду буде готуватись відповідний проект рішення виконавчого комітету. Кожне звернення та рішення комісії буде окремо виноситись на сесію міської ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.