“Опозиційний блок”: об’єднання заради мирного майбутнього України

–         Країна в небезпеці.На сході України – повномаштабна війна, через яку щоденно гинуть десятки українських громадян. Величезний промисловий регіон зруйнований і потрібні роки на його відновлення. Наслідки війни відчувають на собі мільйони наших співвітчизників.

–         Громадські організації, відповідальні політсили і свідомі громадяни об’єднуються, щоб зберегти Україну, відновити мир і порозуміння, повернути в нашу країну мир, єдність, стабільність і розвиток.

–         Сьогоднішня влада не може запропонувати вирішення тих викликів, які стоять сьогодні перед Україною. Уряд працює не на розвиток, а на руйнування країни. Дії влади безвідповідальні та непрофесійні. Нові чиновники очолили старі корупційні схеми, які витягують із бюджету сотні мільярдів гривень. Не розпочата децентралізація, регіонам не надані додакові економічні, фінансові та культурні права. Влада не надала нових перспектив для української промисловості, яка є годувальницею половини населення країни.

–         Влада принесла війну, економічну кризу і гуманітарну катастрофу. Коли була можливість зупинити війну і попередити загибель людей, – влада не хотіла йти на мирні переговори. А в цей час через відсутність амуніції, медикаментів, помилки керівництва АТО матері втрачали синів, дружини – чоловіків, діти – батьків. Влада недаремно приховує реальну кількість загиблих – як серед військових, так і серед мирних жителів. За данними, в наслідок боових дій на Донбасі загинуло більше 2900 людей і 7640 поранені.

–         Влада не думає про людей – мирні  жителі в зоні ведення бойових дій залишилися сам на сам зі своїми бідами. Три місяці влада не могла створити гуманітарний коридор, щоб евакуювати мирне населення. Люди своїми силами чи за підтримки волонтерів виїзджали з територій. Держава і далі продовжує ігнорувати проблеми вимушених переселенців – вони не забезпеченні житлом, роботою. Тим, хто залишився в зоні бойових дій, не виплачуються соціальні та заробітні плати.

–         Інфляція, підвищення тарифів на послуги ЖКГ вдарили по всім громадянам України. Найбільш сильно постраждали малозабезпечені сім’ї, інваліди, діти-сироти. Пережити зиму стало насущним питанням для багатьох українських сімей.

–         В населення південного сходу немає довіри до влади. Їх цікавить одне –  повернення до миру та відновлення того, що зруйновано. Для відродження Донбасу потрібна політична воля та мільярди доларів для ліквідаціі наслідків війни. Влада не впорається із завданням відновлення регіону сама без представників Донбасу, які мають бути представленні в новій Верховній Раді своїми найкращими людьми – успішними управлінцями, представниками трудових колективів та громадських організацій, інтелігенцією. Не тими, хто хоче війни, а тими, хто може створювати і відновлювати.

–         Вже сьогодні є велика загроза того, що схід України не буде повноцінно і рівноправно представленний в законодавчій гілці влади, що не отримає свого представництва і захисту своїх інтересів. Якщо до парламенту пройдуть лише партії, що представляють нинішню владу, якщо інтереси південно-східного регіону не буде кому захищати – це лише посилить втручання зовнішніх агресивних сил в життя цих регіонів і прискорить розпад нашого суспільства. Це знищить Україну в тому вигляді, в якому вона існує сьогодні.

–         Саме життя підказує ідею об’єднання всіх опозиційних політичних сил, незгодних з тим, що відбувається. Ми об’єднуємося навколо ідеї порятунку країни, відновлення миру, злагоди, поверення стабільності.

–         Ми готові запропонувати свій варіант виходу з ситуації, що склалася, відновити країну, проводити ефективні реформи, долати виклики, які сьогодні є перед Україною.

–         Опозиційний блок стане тією силою, яка відкрита для всіх небайдужих до долі України громадян, готових долучитися до роботи в ім’я порятунку країни, на благо людей.

https://www.youtube.com/watch?v=VvSiTE7C7FM&list=UUcQCH0FklsTXczCS3F3spDA

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Ну от навіщо публікувати тут цю пропаганду затятих корупціонерів?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.