У Старокостянтинові презентували книгу, присвячену герою Небесної сотні

У Старокостянтинові презентували книгу дружини героя Небесної сотні Сергія Бондарчука Тетяни “Кохання, розстріляне снайпером”.

Про це НГП повідомили у прес-службі обласної організації ВО “Свобода”.

Під час презентації Тетяна Бондарчук поділилася спогадами про чоловіка, розповіла історію їхнього кохання та подружнього життя. Дружина героя Небесної сотні наголосила на тому, що Сергій Бондарчук був справжнім націоналістом, він вчив любити Батьківщину, не цуратися та шанувати своє.

Фото nebesnasotnya.com.ua

Фото nebesnasotnya.com.ua

“Для мого чоловіка гасла “Україна понад усе!”, “Слава Україні!” були не просто словами. Він так жив і з цими словами помер! Він був людиною котра дуже любила дітей, тож в той момент коли 30 листопада побили студентів не зміг залишатися вдома. Вважав своїм обов’язком іти на передову та рятувати інших. Тепер він у Небесній сотні, а я продовжую та продовжуватиму справу його життя”, – зазначила Тетяна Бондарчук.

Книга Тетяни Бондарчук “Кохання, розстріляне снайпером” видана коштом Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

Довідка НГП. Сергій Бондарчук очолював Старокостянтинівську міську організацію ВО “Свобода”. Свободівець загинув 20 лютого. Він не йшов у наступ, снайперська куля поцілила йому в серце, коли Бондарчук виносив поранених з вулиці Інституцької.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.