Популяція лисиці у Волочиському районі у 2,5 раза більша за норму

Про це повідомив головний державний інспектор ветеринарної медицини району М. Микуляк. На засіданні надзвичайної протиепізоотичної комісії РДА розглядалась ситуація щодо профілактики заразних хвороб сільськогосподарських тварин перед зимово-стійловим періодом.

Наразі у районі створено групи швидкого реагування на випадок виникнення підозри на захворювання свиней африканською чумою. Також проводяться заходи імунопрофілактики в господарствах усіх форм власності. З початку року в приватному секторі щеплено 3539 голів, в колективних господарствах – 3506 голів.

Проблемними залишаються проведення заходів по боротьбі зі сказом тварин. В районі відмічається значне перевищення популяції лисиці, яка значно перевищує допустимі норми. Це сприяє ризику наближення вірусу сказу до людини, підвищує ризик інфікування людей, домашніх і сільськогосподарських тварин. Щільність червоної лисиці на 1000 га угідь перевищує норму в 2,5 і більше разів. Напруженою залишається ситуація по боротьбі з безпритульними тваринами (які можуть бути носіями вірусу сказу) в населених пунктах району.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. З безпритульними тваринами необхідно боротися?? А може шукати більш гуманні шляхи вирішення цієї проблеми… От з ким необхідно боротися – так це з інспекторами різними

  2. Зверніться до Лабазюка Сергія і він владнає проблему. На його прохання лисиці самі вийдуть за межі району.

  3. Це все Путін винен!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.