Хмельниччину презентують у цифрах

У вересні ц.р. обласне управління статистики анонсувало вихід з друку двох збірників, що дають повну інформацію про соціально-економічну діяльність області в минулому році у статистичних даних. Зокрема, “Статистичний щорічник Хмельницької області за 2013 рік” містить широкий спектр даних про соціально-економічне становище області за 2013р. у порівнянні з попередніми роками. Інформація розподілена за основними видами економічної діяльності та соціальної сфери:

промисловість, сільське господарство, інвестиції, будівництво,транспорт і зв’язок, зовнішньоекономічна діяльність, оптова й роздрібна торгівля, доходи населення та його зайнятість, освіта і культура, охорона здоров’я та соціальна допомога, правопорушення, інші. Окремо виділено інформацію про стан грошово-кредитної системи та фінансів підприємств, діяльність суб’єктів господарювання. Значна кількість показників розподілена по містах і районах.

Статистичний збірник “Міста і райони Хмельниччини за 2013 рік” увібрав широкий спектр даних про соціально-економічне становище міст і районів області за 2013р. у порівнянні з попередніми роками та сформований за розділами: основні економічні характеристики міст і районів, фінанси підприємств, промисловість та інновації, сільське господарство, інвестиції та будівельна діяльність, транспорт, зовнішньоекономічна діяльність, оптова й роздрібна торгівля, ресторанне господарство, послуги, розвиток підприємств-суб’єктів господарювання та малого підприємництва, населення, зайнятість та доходи населення, житлові умови населення, освіта, охорона здоров’я, культура та відпочинок, правопорушення, природні ресурси та охорона навколишнього середовища.

Надруковані збірники, які мають аналоги і в електронному варіанті, будуть корисні не лише фінансистам, але й усім, хто вивчає і цікавиться соціально-економічним розвитком Хмельниччини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.