На Хмельниччині рада підприємництва сформувала групу економічного спецназу

Координаційна рада з питань розвитку підприємництва при ОДА звірила урядову концепцію реформування податкової системи з соціально-економічними умовами Хмельниччини. Засідання ради, очолюваної першим заступником голови облдержадміністрації Олександром Симчишиним, відбулося у форматі круглого столу. Внаслідок дискусії при раді виникла реформаторсько-лобістська група впровадження моделі економіки, прийнятної для області.

Передусім ідеться про розвиток агропромислового комплексу та легкої промисловості, сприяння малому й середньому бізнесу. Це має забезпечувати оптимальні умови для інвестицій та поліпшення бюджетної політики.

Ініціатори такої групи – генеральний директор ТОВ «Нейл» Сергій Федорук та підприємець Наталія Потапова – вже працюють на рівні урядових структур, аби зміни у податковій системі справді реформували економіку. Ними запропонована стратегія обліку і контролю товарно-грошових потоків від митного оформлення до кінцевого споживача. Вона запобігатиме незаконній конвертації коштів, битиме по контрабанді, необлікованій продукції і тіньовій готівці.

Презентували концепцію керівники підрозділів регіонального представництва Державної фіскальної служби Василь Шкарпета, Валерій Дзюблюк і Ярослав Шустер. Вони переконані: спрощене адміністрування податків – це поліпшення умов для бізнесу, а знижене навантаження на фонд оплати праці – підвищення конкурентоспроможності продукції.

– Чим простішою буде податкова система, тим менше буде тінізації економіки та корупції. Тому-то у запропонованому реформуванні податкового законодавства передбачено скорочення кількості податків: з 22-х до дев’яти. У зв’язку з цим пропонується реформування єдиного соціального внеску, оподаткування заробітної плати та податку на доходи фізичних осіб. А про економічну безпеку держави має подбати Служба фінансових розслідувань, – резюмували податківці.

Учасники ж засідання висловили ряд зауважень та пропозицій щодо діяльності створюваної Служби фінансових розслідувань: якими мають бути підстави для проведення перевірок, якою відповідальність фінансових слідчих за збитки бізнесу тощо.

Михайло Цимбалюк.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Краще зменьшити податки до двох – 5% з продажу товарів і послуг, 10% – від соціальних віплат, встановити розмір соціального забезпечення на рівні розміру в європейських державах і обмежити втручання РДА, ОДА, АП, КМ …. в діяльність підприємців!

  2. А створення цієї ради,
    це намагання очолити “корупцію”!

  3. Президент на этой неделе зарегистрирует в парламенте проект Закона, согласно которому будет создано Антикоррупционное бюро, а зарплата его директора будет составлять 60 тысяч гривен в месяц.
    Источник: Новости Facenews – http://www.facenews.ua/news/2014/247848/

  4. О!.. Це як раз та “бригада”, що буде боротись із корупцією! Бджоли проти меду…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.