Кам’янецький суд вважає законним платний проїзд через Замковий міст

В Кам’янець-Подільському міськрайонному суді сьогодні відбулось друге засідання з проханням скасування рішення сесії міської ради та виконавчого комітету щодо запровадження платного проїзду через територію музею-заповідника(через Замковий міст).

Позивач Петро Гержук і Анна Сєрікова, старший прокурор транспортної прокуратури(м. Хмельницький) вимагали визнати незаконним дане рішення. Їм на противагу став Олег Мєлєкєсцев, директор департаменту правового супроводу та контролю Кам’янець-Подільської міськради та Віктор Травінський, директор музею-заповідника.

Фото з Вікіпедії

Фото з Вікіпедії

Близько 2 годин тривали дебати і суддя Швецова таки винесла рішення на користь міської ради визнавши законним рішення про стягнення плати за проїзд частиною території музею. Як повідомила НГП Анна Сєрікова, прокуратура оскаржуватиме дане рішення у апеляційному суді.

Дещо дивною видалась поведінка позивача: на початку засідання Петро Гержук стверджував, що рішення про платний проїзд порушує його права і наполягав на скасуванні цієї постанови. Дещо згодом він вже стверджував, що, можливо, краще було б повернутися до проїзду не за 10 грн. для легкового авто, а за 5грн., як це було до заборони платного проїзду навесні цього року.

На завершення пан Гержук взагалі “покаявся” і заявив: “Я зрозумів, що плату, мабуть, необхідно брати, тому що немає ніякого фінансування на реставрацію, підтримку мосту… В мене є таке побажання, щоб кошти не розікрали і дійсно віддали на благо Фортеці, нашого міста.”

По звершенню судового засідання позивач прокоментував НГП свої подальші дії: “З ними боротися – все одно, що проти вітру плювати”. На запитання, чи подаватиме він апеляцію, то пан Гержук сказав, що, якщо прокуратура ініціюватиме її, то він приєднається до позову, але “я так зрозумів, що з одного боку це для благого діла, щоб тільки їх(кошти, – авт.) не розграбували”, – остаточно закрутив позивач.

Довідка НГП. Гержук Петро Іванович, 1952 року народження, депутат Кульчієвецької сільської ради(Кам’янець-Подільський район), безпартійний.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.