Голову Хмельницької облради накрило крижаним флешмобом

До всесвітнього благодійного флешмобу Icebucketchallange долучився голова Хмельницької обласної ради голова Іван Гончар. Обливатись крижаною водою він вийшов до ялинок перед обласною радою взявши з собою цілу групу підтримки.

Виливши сьогодні на себе таз води з льодом, Іван Гончар передав благодійну естафету першому заступнику голови адміністрації Олександру Симчишину, заступнику голови обласної ради Ігору Хитруку та Отцю Володимиру, настоятелю храму УПЦ КП.

Благодійний внесок у розмірі 1000 гривень голова Хмельницької обласної ради обіцяв перерахувати “Подільському фонду допомоги українській армії”.

Раніше облились водою начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Ірина Трунова, начальник УМВС України в Хмельницькій області Олександр Розізнаний, представник національної ради з питань телебачення та радіомовлення у Хмельницькій області Анатолій Пенкальській та інші.

Довідка НГП. Благодійний флешмоб Icebuchetchallange шириться світом ще від серпня.  Суть – облитись крижаною водою та передати естафету ще трьом особам. Впродовж 24 годин вони повинні зробити те ж саме. У разі відмови від участі в акції людина повинна перерахувати пожертву в доброчинний фонд у розмірі 100 дол., в разі прийняття — сума становить лишн $10. Початково завдяки цьому флешмобу збирали гроші для вивчення аміотрофічного бічного склерозу, проте українські загартовані благодійники перераховують гроші на допомогу АТО. Сума пожертви варіюється.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Але зробив,молодець ! А Прус,що зі своєю Леською знову всрались? Така акція .та виведи своїх з ОДА,покажіть міць .

  2. Ви про що говорите? Яка міць? В кого? Повний брєд! Боже! Поможи нам зняти Пруса ! За що така кара всім? Безхребетний зі своєю ” командою”. Сидить і думає, за яку посаду можна взяти гроші. Корнійчука слухає і по ночам з ним зустрічається.

  3. Яка вода? Зупиніть роботу ради і на Схід. Закінчиться війна будете працювати,без вас справляться,не переживайте,один фіг нічого не розумієте і не говорите. А реакція Пруса взагалі не зрозуміла. Сидить зі своім СТеблом і думають,як кого нагнути.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.