Хмельничан закликають зробити роботу комунальників

Активісти запрошують хмельничан власноруч прибрати сміття з змілілого русла ріки Південний Буг, оскільки комунальники за тиждень нічого не зробили.

Пройшло більше тижня відтоді, як рівень води на річці Південний Буг суттєво впав. В деяких місцях вода відступила на десять метрів. Берег вимушено осушують, готуючись до ремонту набережної. Проте на дні проступило все те, що містяни сподівались ніколи більше не побачити: численні пляшки, колеса від машин, тротуарна плитка і навіть сміттєві урни.

Видовище, що найкраще ілюструє готовність українців “йти в Європу”, західне мислення та ставлення до природи. Проте ніколи не пізно змінити все на краще. Хмельницький молодіжний клуб розвитку ініціює волонтерське прибирання берегу.

“У вас є чудова нагода довести на ділі, а не репостами з патріотичних спільнот, що ви любите своє місто”, – йдеться у зверненні організаторів у соціальних мержах.

Прибирання міського пляжу від сміття у четвер, 4 серпня о 18:00. Збір біля кафе “Малібу”. Рукавички та пакети надаються організаторами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Так там еще очень мокро! Пускай подсохнет! Это ж все в грязи вываляются, еще и заболеть можно!

  2. а Плоскої ,майже не має.Ще рік,два і на весь парк буде смердіти гниле болото

  3. ЛЮДИ ТАК МИ Ж САМІ І ГАДИМО НА НАШИХ МІСЦЯХ ВІДПОЧИНКУ. В ЛІС ЗАЙДЕШ – НАГАЖЕНО. КОЛО РІЧКИ ТА Й В РІЧЦІ – НАГАЖЕНО. ТАМ ЖЕЖ НЕ ВІДПОЧИВАЮТЬ ЧИНОВНИКИ – ТАМ МИ З ВАМИ СИДИМО….ЗНАЧИТЬ І ПРИБИРАТИ НАМ.А НЕ КОМУНАЛЬНИКАМ. ВСЕ ПРАВИЛЬНО. ПРИЇДЕШ ІНКОЛИ – ПОСИДИШ…СВОЄ ПРИБЕРЕШ.ЧЕРЕЗ ТИЖДЕНЬ ПРИЇДЕШ І ЗНОВ ВСЯКОГО ГІМНА КУПА. КОЛИ ЗМІНИТЬСЯ В ГОЛОВАХ ШОСЬ…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.