У Летичеві стартувала благодійна акція допомоги переселенцям

З 1 по 22 вересня 2014 року у Летичівському районі проводиться акція, спрямована на допомогу сім’ям вимушених пересенців. Її ініціатором став районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Метою акції є надання допомоги родинам, які приїхали із Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим у забезпеченні предметами першої необхідності та речами.

Організатори акції звертаються до усіх небайдужих людей, спонсорів, волонтерів  з проханням активно долучитися до  акції та надати гуманітарну допомогу: одяг, взуття, предмети гігієни, канцелярське приладдя, харчові продукти тощо.

Усе зібране буде передане сім’ям вимушених переселенців, які нині перебувають на території Летичівського району. Люди, які вимушено покинули власні домівки, зараз особливо  потребують  уваги, підтримки та матеріальної допомоги.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Оце зібрали дорослим чоловікам-переселенцям трохи харчів, чоботи, форму “афганку”, заказуємо два шкільних автобуса і відправляємо назад в ДОНЕЦЬК. Нехай хоть трохи повоюють за свою землю!Зброю нехай здобудуть в бою ! Дітей оформляємо в дитячі садики та школи. Беріть приклад !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.