Лесков і Ко просить Тимошенко недопусти до нової ВР нардепів, котрі ухвалювали диктаторські закони

Хмельницька обласна організація ВО «Батьківщина» звернулася з листом до свого лідера Юлії Тимошенко щодо проведення всеукраїнської  акції про заборону обиратися до українського парламенту депутатам VII скликання  від Партії Регіонів, КПУ та позафракційним депутатам, які голосували 16 січня 2014 року за антиконституційні закони.

Текст відозви схвалили члени обласного бюро ВО «Батьківщина».

“16 січня 2014 року народні депутати Верховної Ради України із фракцій КПУ, Партії Регіонів та позафракційні депутати проголосували за низку законів, що своїм   антиконституційним змістом знищували демократію у країні і насаджали на її теренах кримінальну тиранію та диктаторське свавілля.

Цинічним та свідомим злочинним дійством цих 235 так званих парламентарів було розчавлено права і свободи, що гарантувалися діючою Конституцією України, а саме: ст.ст. 8, 15, 22, 60 та міжнародних Договорів, Актів, Декларацій, гарантуючих верховенство права, підписантом яких є Держава Україна. Вказані обранці голосували в супереч Конституції і порушили складену  перед вступом на вищу державну посаду конституційну присягу, в якій вони клялися: додержуватися Конституції України та Законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників (ст.79). Таким чином, з прямої дії так званих «народних депутатів» було вбито, покалічено та  закатовано  тисячі українських патріотів”, – вважають хмельницькі бютівці.

“Вимагаємо визнати клятвовідступництво 235-ти народних депутатів злочином перед людяністю. Пропонуємо розпочати акцію щодо заборони злочинцям-клятвовідступникам обиратися до складу Верховної Ради України та займати посади на державній службі терміном 15 років”, – додали в обласній “Батьківщині”.

Від Хмельниччини за “закони 16 січня” голосували “регіонали” Віктор Бондар, Сергій Буряк, Олександр Герега, позафракційний Сергій Лабазюк і комуністка Ольга Борита.

Нагадаємо, після ухвалення Верховною Радою репресивних законів 16 січня у Раді Європи заявили, що припиняють співпрацю з Україною щодо реформування кримінальної юстиції, доки експерти Ради Європи не проведуть детального аналізу суперечливих законів і не представлять свій звіт на розгляд Комітету Міністрів Ради Європи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. оце то новина. Екслюзив, сенсація, Жарені факти.
    бютівці звернулися до бютівців – кіно навіть без німців.

    страшна штука – проплачені матеріали!

  2. Незалежний портал став помийною ямою. Сюди зливають все!

  3. Ну як ці наші нардепи від Хмельниччини могли голосувати за ці ганебні закони? Невже їм не було противно це робити? Невже гроші і влада дорожчі за честь, гідність, за людськість, за совість? Адже прийдеться відповідати перед Богом! Як жеж так можна??? Невже вони після цього добре почуваються, невже сплять, їдять?? Хто тоді вони? Які в них душа і серце? Як їхні діти будуть відпрацьовувати все, що накоїли їх батьки – здоров”ям, долею? Для чого йти в депутати якщо робити такі ганебні речі? Це не достойно справжніх чоловіків, це низько, трусливо і бридко!!!!

  4. Насправді всеодно хто до кого звернувся. не всеодно, що тільки зараз ми заговорили про тих, хто танцював під дудку регоналів, і через яких, по суті, і сталися масові кровопролиття та повстала Україна. Якщо Герега та Бондар одразу та відкрито заявив, що він з регіоналами. А Борита, в принципі, комуністка – значить політична пов…, то Лабазюк – до останнього приховував свій тодішній голос “за” фатальні закони. А як виходив на Майдан та розповідав про “дружню, теплу атмосферу тут…” це після того, поц, що проголосував “за”… Дивіться далі – всі вони знову хочуть до ВР, отож і дії будуть дентичними, як і у попередньому скликані. Думаймо, не купуймуся на дешеві заманухи гречкою та гулянками. Не варто знову повертати гнилих регоналів до ВР!

  5. а я гандонов не желаю ,хоть какие они и небыли.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.