Старокостянтинівщина прийняла 59 сімей переселенців

Проблеми переселенців з Луганської та Донецької областей вивчала робоча група працівників Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА, Управління Державної міграційної служби в Хмельницькій області, Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області,  представників РДА та районного штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО.

Серед нагальних потреб, з якими стикнулись переселенці у Старокостянтинівському районі, – це працевлаштування, влаштування дітей до шкіл та дитячих садків, придбання теплого одягу

Як повідомила начальник управління соціального захисту населення Старокостянтинівської райдержадміністрації Любов Бондар, на сьогодні в районі перебуває 59 сімей (137 осіб), вимушених переселитися зі Сходу. З них 29 сімей з дітьми  (всього 43 дітей), в тому числі одна сім’я багатодітна, 6 сімей, в яких діти виховуються однією мамою, 25 пенсіонерів, 4 особи, що мають інвалідність. Наразі 8 переселенців працевлаштовано, 9 осіб зареєстровано в районному центрі зайнятості.

Голова РДА Михайло Яснюк закликав усіх громадян, що переселились на Старокостянтинівщину, звертатись за допомогою в районну державну адміністрацію для вирішення конкретних питань. Уже сьогодні є можливість допомогти переселенцям продуктами харчування та одягом.

 

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.