Депутати призупинили нарахування плати за самовільно встановлені гаражі хмельничан

Сьогодні протистояння влади та обурених гаражників тривало. Вранці біля міської ради зібрався натовп власників гаражів у Гречанах. Люди прийшли для того, аби вимагати від влади зміни тарифікації на обов’язкову реєстрацію незаконно встановлених гаражів.

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

О десятій годині мала розпочатись сесія міської ради тому всі присутні піднялись на другий поверх для того, аби заявити про свою присутність та вимагати від влади змін. Люди розгорнули транспаранти зі слоганами “Пам’ятай: незабаром вибори”, “Не лізьте в наші кишені”  та вигукували “Банду геть”, “Ганьба” та інше.

Фото Олени Залуцької

Фото Олени Залуцької

Пізніше до пікетувальників вийшов депутат Олександр Кізляр та запропонував обрати декілька осіб, що будуть представляти інтереси гаражників і надати їм можливість виступити на сесії міської ради.

Після виступів представників гаражної ініціативної групи, депутатської дискусії та недовгих перемовин, депутати вирішили призупинити дію теперішніх тарифів. Скільки ж коштуватиме утримання гаражів, буде визначати три комісії: житлово-комунальна, земельна та соціально-економічна. До обговорення також буде залучено представників ініціативної групи.

Також депутати багато висловлювались у підтримку гаражників. Зокрема, депутат Іван Бухал говорив про побудову нових гаражів, що відповідатимуть усім вимогам, згідно з чинним законодавством та сучасними потребами громадян.

Депутат Олександр Олесь запропонував провести розслідування та притягнути до відповідальності чиновника, який нарахував такі обурливі та безпідставні тарифи. За призупинення дії тарифів проголосувало 42 депутати міської ради.

Як відомо, 24 червня близько 200 власників гаражів виступили проти дій міської влади, яка пропонквала сплати податок до скарбниці за самовільно збудовані гаражі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 45

 1. АНАРХиЯ – МАТЬ ПОРЯДКА…..хмельницкого

 2. Дивлячись на усі вищезазаначені коментарі, хотілось би сказати, що всі коментарі стосовно “непомірної плати” за незаконно встановлені гаражі пишуть їх власники. Навіщо ця демагогія. Якщо не хочеться платити, то заберіть всі ці “страхополохи” з наших дворів. Тоді хоть дітям буде де гратись, а нам, батькам, не страшно буде за їх безпеку.

 3. Шановні депутати, не будьте непослідовними. Задумали гарну справу, впорядкувати бардак з гаражами в місті! Не відступайте, БО РОЗЧАРУЄТЕ!

 4. Прочитавши більше 49 коментарів, приходимо до висновку:
  Да. “Свобода” знову обкекалась! Люди їх просто вичислили, не хотілось думати що вони є маріонетками в чиїхось руках, але 100% це так і є. Нехай покажуть роботу свого першого заступника в облдержадміністрації, чи не беруть хабарів в лікарнях, в школах, у ВУЗах м. Кам’янця (особливо) і міста Хмельницького, вони вже очолюють охорону здоров’я в області, а що творилось, те і продовжує творитись, от туди б спрямовувати їхні пікети, бунти і так далі. Так ні, працюють проти простих Хмельничан, а захищають нахалюг і хабарників.
  Ганьба “Свободі”! Не цього ми чекали від Вас коли голосували за вашу партію. Схаменіться!!! Працюйте на конструктив.

  • небайдужий, в тебе голова болить?
   охорону здоровя в області очолюють регіонали. Нового начальника нема, головні лікарі в області всі з партії регіонів, в Хмельницькому всі голові лікарі з Батьківщини.
   освіту в області очолюють регіонали, в місті Батьківщина.

 5. нам 4 місяці не платили зарплату на автодорі, ми ходили до Пруса, до Гураля, до депутатів області і ноль.
  Прийшли до Симчишина і через тиждень нам дали зарплату за три місяці.
  Ми три місяці нічого не робили, навіть не косили біля доріг. Зараз Симчишин зробив так, що ми вже навіть взяли бітум і щебінь, будемо ями латати на дорогах і покосили узбіччя.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.