Стан “покращеного” сувенірного містечка в Кам’янці перевірить прокуратура

Оновлене сувенірне містечко, “родзинка” Старого міста, привернуло увагу не лише жителів і гостей Кам’янця-Подільського, а й  місцевих політиків. На початку цього місяця “казкове містечко” було перенесено на нове місце – за міську Ратушу. Розмови про переїзд точилися вже давно, однак підготовити місце чиновники так і не змогли належним чином.

12_n

Міська організація ВО “Свобода” звернулася до прокуратури Кам’янця-Подільського з  вимогою провести перевірку на предмет раціонального використання коштів, їх не цільового використання та розкрадання.

22_n

40_n

“Підприємців примусово змусили за власні кошти перенести свої кіоски на територію, що за міською Ратушою і при цьому зібравши з кожного по 5300 гривень на благоустрій. Результат всім відомий: тротуарна плитка низької якості розповзлася, внаслідок чого утворилися вибоїни і ями, бордюри розсипалися, замість обіцяних клумб ростуть бур’яни. Вкотре міські чиновники намагаються перекласти ввесь тягар на плечі підприємців при цьому, не виключаємо, і заробити на цьому”, – заявив Михайло Посітко, помічник нардепа Олександра Мирного.

Наразі прокуратура вже виїжджала на місце розташування сувенірного містечка. Проводиться перевірка.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.