Хмельничани за мир, розвиток і євроінтеграцію

В Києві відбувся з’їзд Партії розвитку України, в якому взяли участь 745 делегатів зі всієї України. Йому передувала активна робота ініціативних груп в столиці й інших містах. Йшли серйозні  дискусії  про  статутні принципи і платформу нової партії.  На Хмельниччині команду розвитку представляють численні небайдужі науковці, менеджери, громадські діячі. На загальнодержавному рівні нашу область представили  Лілія Бернадська, Валерій Гуцалюк, Олександр Борбич, Людмила Стрілецька  та Сергій Білошицький. IMG_2713 “Партія розвитку України вважає встановлення миру першочерговим завданням влади й усіх політичних сил. Ми хочемо об’єднувати людей, які хочуть жити в новій Україні”, – заявив один з ініціаторів створення партії Сергій Ларін, відповідаючи на питання журналістів. Перше і головне, про що заявили відразу – вождизму в партії не буде. “Ми проти того, щоб в партії існував “вождизм”, культ одного лідера.

Для цього в партії буде декілька керівних структур – національний комітет, який очолив Юрій Мірошніченко, національний виконком, яким керую я, і політрада Партії розвитку України. Ці три ланки і визначатимуть політику партії”, – повідомив Сергій Ларін, пояснюючи  відмінність нової політичної сили від інших партій. Статутом  також  передбачено проведення праймеріз серед однопартійців. “Місцеві партійні керівники, кандидати в депутати, мери, перш ніж бути затвердженими від нашої партії, повинні пройти праймеріз. І тільки після отримання підтримки їх кандидатури затверджуватимуться найвищим партійним органом”,- підкреслив Голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін. Одне з завдань, які ставлять перед собою партійці, – об’єднати ініціативних людей з різних куточків України і різних вікових категорій і стати стартовим майданчиком для них.

Партія розвитку України обов’язково візьме участь в перевиборах до Верховної Ради, більше того, розраховує на перемогу. “Ми підтримуємо ідею проведення перевиборів до парламенту. Я упевнений, що Партія розвитку України переможе в них і створить потужну фракцію у Верховній Раді, яка стане наріжним каменем нової парламентської більшості. Також ми братимемо участь у виборах місцевих рівнів”, – відзначив Юрій Мирошниченко.

Однак, спочатку треба припинити протистояння на Сході України і провести конституційну реформу. На з’їзді тема миру й єдності звучала в кожному виступі. Відтак, заява, прийнята делегатами, так і починається: “Про суспільно-політичну кризу в Україні: «Зупинити війну. Забезпечити світ і єдність заради майбутнього України».

У ній, зокрема, йдеться: “Україна опинилася на межі катастрофи, уперше за роки незалежності на її землю прийшла війна, гинуть сотні людей, десятки тисяч стали біженцями. В результаті незграбної політики тимчасової влади був створений грунт для зовнішньої агресії. Україна втратила Крим. Антиукраїнські сили виступили організаторами й активними учасниками озброєних зіткнень на нашій території. Ситуація на Сході практично неконтрольована”.

Партія розвитку України закликає усі сторони конфлікту негайно зупинити кровопролиття і врегулювати кризу. Делегати з’їзду відзначили необхідність відновити нормальний режим контролю на українсько-російському кордоні з обох сторін. Партія розвитку також вимагає невідкладно розробити програму інфраструктурного і соціально-економічного відновлення територій, постраждалих в результаті бойових дій.

Участь у з’їзді взяла делегація нашої області, в яку увійшли представники практично кожного району.

Зокрема, з трибуни з’їзду до присутніх звернулася Лілія Бернадська. Вона виступила з ініціативою проведення гуманітарних заходів, які спрямовані на об’єднання країни. І що немаловажно сьогодні – на підтримку біженців та переселенців. Разом з тим запропонувала закріпити їх права в законодавчому полі. Вже сьогодні партійці починають підготовку до своєї обласної конференції, на якій  офіційно будуть обрані майбутні члени Національного комітету Партії розвитку – голова обласної організації і три його заступники. Конференцію намітили провести найближчим часом.

Директор інституту “Нова Україна” Андрій Єрмолаєв, на з’їзді як гість, не вважає ризиками те, що нова партія зайняла відверто антивоєнну позицію і наполягає на мирному врегулюванні ситуації в Україні. “Голосування (на виборах Президента) показало, що в суспільстві величезний попит на миротворчу позицію, позицію миру. Ті кандидати, які активно закликали до швидкої війни, мобілізації – провалилися”, – заявив політолог.

“У нас вистачить мужності, сил і рішучості, щоб  Партія розвитку України стала фундаментом для нової української держави”, – підкреслив Сергій Ларін. Партія розвитку України закликає приєднуватися всіх небайдужих громадян, яким є що запропонувати для виведення держави з глибокої політичної, безпекової та соціально-економічної кризи. Годі чекати, що хтось за нас нагорі вирішить всі проблеми. Необхідно включатися в політичний процес безпосередньо разом з командою розвитку задля власного успішного життя в Україні.

 Прес-служба Партії розвитку України, Хмельницький

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. Партия регионов версия 2.0

  деньги ядухи пошли в очередной проект, куда смотрит прокуратура???

 2. Я ще розумію проплачену джинсу на хмельницьких канал, але навіщо вже нгп їм допомогає з висвітленням? Захотіли щоб старі ворюги повернулись?

 3. команда продажних регіоналів рветься до влади ще не все роздеребанела бернадська з ядухою

  • Я не розумію, чому відразу ж стільки негативу і бруду? Можна почитати і зрозуміти, що вони говорять правильні речі. Так, у суспільства зараз неприязнь до всіх із ПР, але ж не всі там виродками були. Навіщо паплюжити добрі починання? Нам потрібно боротися за мир, а не гризти одне одному горлянки!

 4. Прочитав лише по 6 рядок інформації, у якому названо Бернадську. Далі читати не став, бо зрозумів, що робитити цього не варто. Адже вже й тут знайшла вірна прислужниця Ядухи – дуже непорядна й нечесна, стосовно своєї колишньої посади, у чому переконався особисто. Не дай Боже, якщо там всі такі. Невже така партія буде зареєстрована?! Якщо вона дійсно збирається захищати народ, то таких, як Бернадська, до неї й близько допускати не можна. Це позор для для такої партії.

  • Ой, брехунчик коварний! Не фантазуй! Ми не раз були в Бернадської. Нормальна тьотка! Вмслухала, розібралася і допомогла! І багато людей знають що вона НОРМАЛЬНА. А за справи Ядухи вона не відповідає. Так що не тиринди. До речі, ти забув похвалити Симчишина і Свободу?! Допиши, бо не заплатять!!!!!!!!!!!1

 5. я колишня студентка Бернадської, тепер працюю в адвокатській конторі. внас всі дівчата нею захоплювалися. вимоглива, строга, але справедлива. зараз чи нещодня згадую її науку. Ми в Вас віримо Ліля Віталіївна! правильно робите, що виходите з-під чиєї небуть тіні. Пора стати лідером. Ви любите людей і молодь. мало хто про нас думає. іговорите правильні речі. не давайте нікому збивати Вас з правильного курсу 🙂

  • Ах,оставьте!.Це ви про кого ,про цю політичну проститутку бернадську?жополизниця.

   • А ти не політичний жополиз. На кого працюєш? Іван Васильович замовив? То хіба це не прос —туція?! Саме так, так що закрий хвірточку і йди до хазяїна….

   • пройшло майже два роки…. і роблю висновок—її можна хоча би слухати і дивитися на неї…. на відміну від стебло та наступників… ці ще гірші…в сто разів..

  • а писати грамотно БЕРНАЦЬКА вас не навчила….

 6. Які ж то хмельничани так раптово виступили за мир, розвиток і євроінтеграцію, у числі яких виступає клята янучиха Бернадська, запеклий ворог тієї євроінтеграції, яку справжні хмельничани вигнали з облдержадміністрації? Чого мовчать хмельницький Майдан та колишні активісти боротьби за справедливість і порядність? Тож розкажіть громаді про неї у найбільшій повноті та про подібних до неї “захисників народу” щоб люди одразу зрозуміли що то команда перефарбованих лисиць.

  • Хмельницький “майдан та колишні активісти боротьби за справедливість і порядність” мовчать тому що майдауни зайняті передеребаном, в них мало часу залишилося а вкрасти хочеться. Хероям сала!

 7. “02” і Ко! Вам аби гидоту писати! Вважаєте, що все як не по вашому, то не так! Досить дуріти! Люди йдуть вперед, і правільно роблять! А ви хочете щоб всі залізли під лавки і боялися? Так не буде! Сила силенна людей опинилася на вулиці… Натомістьдо влади прийшли неосвідчені і пихаті… Ще трохи, і їм покажуть кузькіну мать…
  А щодоБернадської… Вона грамотна і порядна людина. Якщо сьогоднішня влада не цінує таких, то завжди знайдуться ті, хто цінуватиме, поважатиме і запросить на роботу. Правильно робить. Удачі!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.