У обласній раді створено нові депутатські групи (оновлено)

На відкритті сесії голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар оголосив про створення двох депутатських груп: «За солідарність» (12 чоловік у складі) на чолі з Миколою Вороною та «Фронт єдності» (8 депутатів) на чолі з Олександром Ксенжуком.

Склад груп:

“За солідарність”: Микола Ворона, Валерій Яглінський, Світлана Лукомська, Сергій Кащук, Борис Кищук, Василь Мастій, Сергій Ведерніков, Ігор Нігірчук, Неоніла Стаднік, Микола Панащенко, Михайло Загородний, Олег Гаврилюк.

“Фронт єдності”: Олександр Ксенжук, Павло Станіславов, Іван Бондар, Володимир Безкоровайний, Іван Гуцул, Леонід Бриндіков, Леонід Семенюк, Володимир Волянський.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. За солідарність – це на підтримку Солідарності Порошенка, чи як? То це вже Ворона його підтримує?

  2. риги осміліли

  3. В Солідарності усі колишні?! реги

  4. Наскільки шкода, що Революція Гідності відбулась, а тієї самої гідності у декотрих не прибавилось ні на краплю… Почитай у Вікіпедії значення слова “солідарність”, ато скоро як і “люстрація” будеш в коментарі “тикати” де потрібно і (тим більше) де не потрібно. В асоціації всі пограти люблять, а от до суті дійти – розумова лінь.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.