У Хмельницькому запрошують громадськість до перейменування вулиць, названих на честь діячів та подій тоталітарного режиму

 

Топонімічна комісія Хмельницької міської ради запрошує громадськість  долучитися до обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць, провулків, проїздів Хмельницького, названих на честь діячів та подій тоталітарного режиму та присвоєння назви вулиці на території нового житлового масиву у мікрорайоні Озерна.

Про це пише газета “Проскурів”.

Пропонується перейменувати 26 вулиць обласного центру.

Зокрема, пров. Атерлея на пров. Терновий; вул. Бегми – вул. Січових стрільців; вул. Боженка – вул. Пилипа Орлика; вул. Будьонного – вул. Богатирська; вул. Васяніна – вул. Петра Литвинова; вул. Воровського – проїзд Профспілковий; вул. Гайдара (пров. Гайдара, прз. Гайдара) – вул. Якова Гальчевського (пров., прз. Якова Гальчевського); вул. Городовікова (пров. Городовікова) – вул. Валентина Єлькіна (пров. Валентина Єлькіна); вул. Горького – пров. Привокзальний; вул. Димитрова (пров. Димитрова, прз. Димитрова) – вул. Миколи Трублаїні (пров., прз. Миколи Трублаїні); вул. Комунарів (пров., прз. Комунарів) – вул. Героїв Крут (пров., прз. Героїв Крут); вул. Коротченка (пров. Коротченка) – вул. Костя Місевича (пров. Костя Місевича); вул. Пархоменка – пров. Західно-Окружний вул. Примакова (пров. Примакова) – вул. Староміська (пров. Староміський);  вул. П’ятисотенниць (пров. П’ятисотенниць) – вул. Врожайна (пров. Врожайний); вул. Ричка – вул. Шкільна вул. Уборевича – вул. Гетьмана Виговського; вул. Фурманова (пров. Фурманова) – вул. Катерини Рубчакової (пров. Катерини Рубчакової); вул. Чапаєва (пров. Чапаєва) – вул. Павла Загребельного (пров. Павла Загребельного); вул. Червонофлотська (пров. Червонофлотський) – вул. Гетьмана Мазепи (пров. Гетьмана Мазепи); вул. Щербакова – вул. Миколи Магери; вул. Щорса (пров. Щорса) – вул. Князя Святослава (пров. Князя Святослава); вул. Якіра – вул. Ракетників; пров. Піонерський – пров. Малиновий; пров. Свердлова – пров. Калиновий; вул. Невського – пров. Трембовецької.

Також є намір у влади присвоїти на території нового житлового масиву у мікрорайоні Озерна назву вулиці на честь Симона Петлюри.

Пропозиції (зауваження) щодо питань, винесених на громадське обговорення, приймаються від містян до 18 липня 2014 року за електронною адресою: uvip@rada.khmelnytsky.com, у письмовій формі за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, каб. 209.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради до 13 серпня 2014 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. Это, конечно-же, сейчас первоочеревное дело для обсуждения. Больше не на что тратить государственные деньги (которых итак нет). Вы представляете какие суммы потрататься на переименование улиц, на названия, которые, в принципе, ни на что не влияют!

  • Жодної копійки людям витрачати не потрібно. Вчіть матчасть

   • Дорогенькі ініціатори перейменування вулиць у Хмельницькому та й в інших місцях. Невже ви не розумієте, що кожна нова влада першочергово у своїй діяльності ганьбить попередню, міняє конституції, закони, назви вулиць тощо. А наце тратяться чималі кошти.
    Моя пропозиція хмельничанам стати піонерами України покищо у справі перейменування вулиць і провулків. Розпочніть називати їх цифрами: вулиця № !, 2 …50…201 і т.д. Ці назви збережуться назавжди, бо, напевне, не ставитиме питання, перейменувати вулицю № 9 на вулицю № 99, хоч в наш час і таке можливе.

    • а ви не думали собі в паспорті замість прізвища, імені та по-батькові написати№3986740/759001?))))))) чи пишаєтеся своїм родоводом і не хочете порядкового номера замість прізвища? ну то мовчіть… бо назва вулиць, площ – це історія міста, його славне минуле і це впливає на формування світогляду молодого покоління. Тому вулиця Героїв Небесної Сотні буде!!!! як би ви не хотіли цю назву затерти цифрами!

 2. Яка “ціна” питання? Можливо асфальт дешевше?

 3. Усі мешканці нашого провулку проти. Знов будуть витрати часу та грошей на поновлення основних документів. Немає в нашій країні гарантії що якийсь чиновник не скаже тобі коли небудь ( через 5 чи 10 років) – а у вас старе свідоцтво на власність, чи Акт на землю – з неіснуючею адресою. Переробіть. І будеш бігати і платити, бо треба зараз!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.