Бізнесменів з Донбасу та Криму запрошують розвивати свій бізнес у Нетішині

Міський голова Нетішина Олександр Супрунюк закликав бізнесменів з Донбасу та Криму розвивати свій бізнес у його місті.

Такий пост залишив мер у “Фейсбуці”.

Так сталось, що мене нещодавно обрали міським головою міста енергетиків – Нетішин. Маю до вас пропозицію: якщо у вас є потреба, готовий надати вам всіляку підтримку та надати допомогу у відновленні бізнесу у ввіреному мені місті. У нас достатньо вільних виробничих приміщень, є необхідна інфраструктура, достатньо висококваліфікованих працівників. Багато молоді. Є можливість тимчасово компактно розмістити ваших працівників, що побажають виїхати разом з вами до нашого міста“, – звернувся Супрунюк.

Він запевнив, що “Нетішин – це інтернаціональне місто. В свій час будувати Хмельницьку АЕС з’їжджались з різних куточків СРСР“.

Нам потрібні ваші ідеі, ваші технології, ваші інвестиції. Ми можемо допомогти один одному. Переконаний, що мир в наших домівках наступить. І чим потужнішою буде економіка Украіни, тим швидше наступить мир. І це в наших руках. І ми разом відбудуємо Донбас і Крим“, – наголосив міський голова Нетішина.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. І через декілька років в Нетішині будуть вимагати другою державною мовою – російську…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.