Очолюваний Ларіним “Форум розвитку України” вирішив провести з’їзд нової політпартії до 11 липня

Очолюваний колишнім заступником глави Адміністрації Президента Сергієм Ларіним “Форум розвитку України” вирішив провести установчий з’їзд нової політичної партії до 11 липня.
Про це сказано в повідомленні ініціативної групи Форуму.

“Нову політичну партію ми будемо будувати на принципах конкуренції та відкритості, реальної децентралізації та демократії в партійному управлінні, рівноправному представництві інтересів усіх регіонів. Ставимо за мету провести консультації в кожному регіоні за проектами партійної платформи та статуту, напрацьовані ініціативною групою, і протягом місяця провести установчий з’їзд”, – зазначив Ларін у виступі на Форумі 11 червня.

Він запросив до участі в новому політоб’єднанні всі конструктивні сили країни.

За повідомленням ініціативної групи, на форумі відбулася активна дискусія з приводу кризової ситуації в країні та шляхів виходу з неї з урахуванням результатів виборів Президента.

Учасники заходу дійшли висновку про те, що політика влади в останні 3 місяці була провальною, і призвела до втрати контролю над частиною території України, людських втрат, руйнування звичного укладу життя людей на всіх рівнях.

Вони констатували, що існуючі політичні механізми не справляються з викликами, що стоять перед країною та її громадянами, а існуючі партії збанкрутували політично і втратили довіру громадян.

“Тому учасники Форуму вирішили, що сформована кризова ситуація вимагає створення нової національної центристської політичної партії, яка зможе об’єднати країну і змусити систему влади працювати в інтересах людей. Нова партія повинна бути не просто фасадом об’єднання за регіональними інтересами, а реальним інструментом для знищення корупції та розробки плану економічного розвитку, створення нових робочих місць і підвищення якості життя людей “, – сказано в повідомленні ініціативної групи.

При цьому учасники форуму погодилися з тим, що обрання Петра Порошенка Президентом продемонструвало прагнення народу України до глибоких змін та соціально-економічних трансформацій.

Як повідомляло агентство, 1 червня Ларін оголосив про рішення створити нову партію.

Ларін очолював виборчий штаб депутата Верховної Ради Сергія Тігіпка на виборах Президента, але залишив посаду у зв’язку з розбіжностями з кандидатом.

Він працював заступником голови Адміністрації в січні 2013-лютому 2014.

Джерело: http://ukranews.com/uk/news/ukraine/2014/06/11/125282

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 29

 1. Вже десь я чув про цей проект, по-моєму Ларін на 1+1 говорив. Подивимось, можливо це матиме позитивне сприйняття?

 2. только забыли написать что возглавляет партию в области бернадская лиляша

 3. …аа-шка, заздрість – погана риса. Л.Б. – нормальна ш грамотна людина з команди Я. Якщо правда що її запросили в новий проект, то я думаю, чимало людей побажають їй успіхів!!!!!!1111

  • все чим вона запамяталася і завдяки чому стала відомою це сюжет з 1+1, а щось корисного зробила? ні.

   • У всякому випадку вона не ховалася і тепер, як кажуть, виходить відкрито. А про те що хто зробив – потрібно починати з себе.

  • да что вы говорите? это что же она сделала для области? это в чём же грамотная она такая? Сами себя хвалите, да, Лилюшечка? постыдились бы

 4. Люди, що працювали в попердній команді не винні у тому, що їхній лідер виявився хворим і безпринципним. А те що Бернадська профі – це можуть підтвердити ті, хто з нею стикався по роботі. А просто полити брудом когось – це для слабаків

  • короля свита робить
   яблуко від яблуні…
   нормальні в команді зека не працювали, хіба моральні і розумові збоченці

   • Взагалі ядивуюсь, в той час коли мужики поховалися (деякі), баби лізуть в політику. Сміливо і заслуговує на повагу. Хоча , чув, що цей проект очолить Гладуняк і Ко

   • ой та ладно тобі
    Нова влада за ці пару місяців теж добряче обісралася… Хоча її Майдан привів

    • Що обісрасились, то обісралась, жалко людей, які загинули за цих безпредельщиків

     • так як обісралася ліля і ядуха ніхто ніколи не обсирався і не обсереться

 5. Молодець, не боіться , ой, відчуваю, ця “баба” ще цим всім дєятелям, з новоі влади , жару дасть і відкриє людям очі на цей безпредел….,Похвально, заслуговує поваги……..

  • Шлюха и воровка. Некого там уважать. Сидит и сама себе комменты пишет . Сразу видно.

 6. в мене складається враження, що коментарі слугують лише для поливання брудом різних персоналій. а по суті вже майже ніхто нічо не пише!!

 7. Якщо чесно, то страшно навіть читати деякі новини зараз, я не говорю вже про Схід, подивіться, що зробили з Ксенжуком, внаглу приставили ножа і обікрали, бардак повний, ці дєятелі навіть своіх не можуть захистити, що говорити про простих людей. Страшно, куди ми котимось панове???

  • Це все плоди так званої “свободи дій”, волі народу, самооборона в дії! Страшно вже у себе в будинку засинати. Можуть в будь-який момент зарватися в масках, відлупцювати твоїх дітей в тебе на очах… Люди, куди ми котимся? Із Ксенжуком – це вже не перший випадок у місті і це вселяє страх.
   І ось на фоні таких подій, розгулу банитизму, суцільного хаосу ця тендітна жінка не боїться відкрито виступати, висловлюючи свої переконання!!! Мені, як жінці не зовсім зрозуміла така сміливість, проте, напевно у цьому і проявляються справжні лідери – вони говорять відкрито і без остраху, і я хочу побажати їй єдиного – залишатись лідером назло всім злим язикам.

 8. ліля, перестань строчити коментарі, дуже палишся.

 9. Аноним, ясно чому ти такий не байдужий, зводиш особисті рахунки?
  Залила сала за шкіру…

  • та ти всім сала залила, тільки не діями, а дурістю своєю. профура в білих трусах. огидна нікчема, яка своєю працею нічого не добилась- лише людей експлуатувала. вчителька! ти позориш вчителів

 10. Як все цікаво! Меніздається, що всіхто сварить стару владу, ганьбить людей і пише всіляку гидоту на сайті – проплачені …
  Хіба жце погпно,щолюди оюєднуються і хотять щось нове створити. І, насправді мені байдуже де вони раніше працювали. Мені б жити нормально в рідній країні, годувати дітей і мати достойну роботу. А дехто тут фігньою страждає… Не мийте кісток, а піднімайте тухіс з дивана і хоть щось зробіть, а не ….

 11. Сброд.Навіть наш красилівський бандит арсенюк там.Банда.

 12. З бабами та дітьми не воюють, сотники самооборони побратими бьють сепаратистів за Україну, Слава героям, Слава Україні

 13. Ліля в ефірі,прикольно. Іі в трусах запам’ятали всі. Гидота.

 14. От і жаби повиповзали,а з ними дядько-черномор,десь вже з’явиться,не буде вічно ховатись. Нехай подивляться при кому було краще,він крав собі,а ми спокійно жили,бандитизму такого не було,відчувалась залізна рука . А тепер? Всі бояться,рада майдану пре,слабоумні,шахматіст припорчений, інвалід,який ходив з мамою,а тепер з айфоном( заробив на революції) за голову кожного начальника теж гроші дають?

 15. По хер бджоли,з однієї партії в другу,аби до крісел дотягнутися. Ліляша з’явилася,кров пила в ода,тепер на коні. От хто накрав на тій же партії ,так це вона.

  • Ліля мразь ще та. Нічого путнього за 4роки не зробила, лише людей використовувала. ніхто нормального слова про неї сказати не може. а накрала стільки, що ще й внукам вистачить

 16. Погоджуюсь з попереднім дописувачем. Таку дрянь потрібно ще пошукати. Вона ж на кожному кроці кричала,що вчителька. Де зараз викладає? В сраці?

 17. АЛКОВЕРИН АКТИВИРУЕТ РЕЖИМ АЛКОГОЛЬНОГО ОТТОРЖЕНИЯ
  С ALCOVIRIN выпить ПРОСТО НЕ УДАСТСЯ!

  Это первый биогенный растительный комплекс, способствующий выработке непереносимости алкоголя при совместном приеме капель и спиртных напитков, вызывая тошноту и его полное отторжение организмом!

  Кроме того, он оказывает мощное оздоровительное действие, устраняя алкогольную интоксикацию и способствуя восстановлению правильной работы органов и систем.

  Официальный сайт: http://alcovirin.bxox.info

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.