У Хмельницькому живе 30-річний гусак

Птах вже практично не зрячий, але ще сам пересувається та гарно харчується

Гусак, у якого не має прізвиська, живе у родині з Ружичної близько 30 років. «Свійська птаха виросла разом з моїми дітьми, а зараз й з онуком. Гусак вже практично не бачить, але на вигляд почуває себе добре. За всі роки я ні разу не викликала до нього ветеринарів, взагалі з ним мороки ніякої», – каже власниця гусака Людмила Анатоліївна.

DSCN1848_1

Ще тоді, майже 30 років назад, свійського птаху купували на ринку аби виростити та спожити. Та гусак так припав до душі дітям, що став їхнім другом. Так, рік за роком, птаха стала чи не членом родини. «У мене й рука вже не підніметься мого гусака зарубати, він як рідний», – каже Людмила Анатоліївна.

DSCN1839_1

Птаха проживає разом із курочками. Гарно харчується та сам пересувається. А на перший погляд й не скажеш, що гусаку майже третина століття. Ветеринари кажуть, що свійські птахи стільки не живуть, але факт є факт.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Головне,щоб не став головою ОДА! Слава гусакам!

  2. Читала и плакала!Какие хозяева молодцы,ведь если любишь близких к тебе ,любовь то и лечит,и жизнь продлевает.Вот если бы в пример, многие такие жизненные случаи брали ,и в жизнь их применяли!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.