Бухгалтер Ядухи штовхає Пруса повз Європу

11 червня у Хмельницькій облдержадміністрації з’явилася посадова особа, яка своїм виступом затьмарила нерішучого і розгубленого керманича області Леоніда Пруса. Ця панянка вміло захищала тил першої особи, цим самим підтверджуючи недаремність з’їджених бюджетних харчів. Це Людмила Ткаченко, заступник керівника апарату-начальник відділу фінансово-господарського забезпечення ОДА, у минулому вірна “бойова одиниця” екс-губернатора Василя Ядухи. Пам’ятаєте, як ще недавно пані Ткаченко на камери пояснювали зникнення демонічного диванчика з приймальні Ядухи після подій на Майдані? Мовляв, якась людина здавала його в оренду, а після відставки Василя Степановича необхідність меблевого аксесуару відпала і його вивезли з облдержадміністрації.

Скрін-шот з відео

Скрін-шот з відео

Новий голова ОДА Леонід Прус не лише не звільнив Людмилу Ткаченко, як того вимагало громадське об’єднання “Майдан”, а підвищив у статусі. Він підписав відповідне розпорядження, яким надав їй право другого підпису фінансових документів.

розпорядження-пруса

Тепер Людмила Миколаївна зробила ведмежу послугу своєму босу, публічно просторікуючи перед журналістами про важливість пересування керівництва ОДА службовими автомобілями. Ще й якими — представницького класу! “Голові ОДА потрібно їздити (службовою машиною — авт.) до столиці на наради з Президентом, його заступникам проводити виїзні прийоми громадян у районах. Поясність, будь ласка, що таке три тисячі кілометрів на рік для керівництва області?”— запитала вона. А далі похвалилася, як Ядуха і компанія під завісу правління та у розпал Майдану, спалили 82 тисячі гривень на бензин. Хоча це вже інша тема для розслідування.

Шкода, що пані Ткаченко живе в іншому просторі, де такі слова як “економія”, “зменшення обсягів видатків”, “скорочення автопарку” сприймаються з ненависною ворожістю. А бажання змінюватися і бути гнучким є неприйнятними.

Натомість у Європі, на яку курс узяв новообраний Президент Петро Порошенко, абсолютно протилежні стандарти життя та поведінка чиновників. У країнах Євросоюзу прийнято вважати поганим тоном, щоб чиновник їздив на надто дорогій машині. А дехто обходиться взагалі без авто, замінюючи його на велосипед. Побачити можновладця на двоколісному транспорті можна у Німеччині, Фінляндії, Британії, Норвегії та інших країнах.

Тягнеться до Європи й діючий Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. Він продовжує літати не на чартерах, а рейсовими літаками. Також Яценюк був помічений фотографами, коли стояв у живій черзі за сосисками разом із Послом України у Німеччині.

Чому ж не може продемонструвати жорстку економію бюджетних витрат голова Хмельницької ОДА Леонід Прус? Сьогодні не є проблемою добратися до Києва на ту ж нараду звичайним потягом або експрес-маршруткою. П’ять годин у дорозі вартість близько 100 гривень замінять спалене пальне на півтисячу гривень. А на виїзди в райони Прусу достатньо пересісти із службової автівки представницького класу, до якої привчили обласних чиновників, на більш доступну та економнішу. Може настав час, врешті-решт, позбавитися дурної звички мірятися “членовозами”?

Ще кілька слів про тендери на перевезення посадовців. Пані Ткаченко у полум’яній промові згадала перевізника, який останні роки незмінно надає послуги облдержадміністрації. Це — Комунальне автотранспортне підприємство Хмельницької обласної ради. Але згадане КП майже ніколи не виграє на тендері у конкурентний спосіб, тобто, змагаючись у найменші ціни з іншими учасниками. Підприємство підводять під тепличні умови: спочатку два тендери не відбуваються, оскільки заявку подало менше двох учасників. А на третіх торгах Комунальне автотранспортне підприємство вільно почувається тому, що застосовується процедура “закупівлі в одного учасника”.

Протягом 2012-2013 років Хмельницька ОДА на перевезеннях посадовців спалила 1,42 млн. грн. Сайт “Наші гроші” зауважив, що в обох випадках перевезень послуги повинні надаватись легковими автомобілями представницького класу (клас Е) в будь-який день тижня та час доби. До класу Е відносяться автомобілі вище середнього або бізнес-класу. Ці автомобілі “відрізняє високий рівень комфорту, значні розміри й, відповідно висока ціна”. Типові представники — Ауді А6, БМВ 5-ї серії, Мерседес-Бенц Е-класу, Опель Омега, Тойота Камрі. Для бідної країни, а тим паче дотаційної Хмельниччини, це нагадає банкет під час чуми.

Віталій Тараненко.

Теги: , , , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 40

 1. Закупка у одного учасника, терміновий ремонт території залізничного вокзалу ( в той період коли кожна копійка на рахунку) так звані “откаты”

  • Тараненко, Вам же Людмила Николаєвна писала в предыдущей закладке “На майдані знову виложили шини” от 11.06.2014. учите или хотябы читайте законы. Ведь согласно действуещего законодавтельства Украины Главному бухгалтеру по праву дается право второй подписи. Зачем Вы показываете очередной раз свою малограмотность? Также, этот бухгалтер не побоялся, и растолковала Вам и таким же подобным, сколько денег в этом году администрацией было направлено в Государственный бюджет и тем самым съэкономлено. И Вы действительно ведете себя как обиженный мальчик!!!!

 2. Тараненко неправ. Ведет себя как обиженный мальчик. Сводит счеты с Ткаченко, которая действительно грамотный бухгалтер.
  Маленький пример. Когда губернатор едет в Киев он часто за день посещает несколько организаций разбросанных по городу: администрацию президента, кабмин, парламент, министерства и другие органы власти.
  По дороге в столицу и обратно он работает с документами и ведет десятки телефонных разговоров в том числе с руководителями высокого ранга, представителями армии, правоохранительных органов и спецслужб. Только мудак может посоветовать губернатору добираться в Киев и потом в Хмельницкий поездом или експрес-маршруткой.

  • А Яценюк, коли літає рейсовим літаком, розмовляє лише з дружиною?
   А чиновники Австрії та інших країн Європи, користуючись громадським транспортом, державних справ не ведуть?
   Чиновника слід судити не частотою його даремних поїздок у люкс-автомобілі, а за коннкретними справами. У Пруса їх не має.
   Щодо фаховості бухгалтера – час покаже, як уміло вона прикривала деякі оборудки, котрі рано чи пізно стануть відомі громадськості…

  • “часто за день посещает несколько организаций разбросанных по городу: администрацию президента, кабмин, парламент”

   Це ж треба так вислужуватись недолуго боту губернатора, що відмазувати його поїздками в радіусі 500 метрів по Києву.
   За майже три місяці роботи жодного конструктиву, стратегічних планів розвитку області, рішучих дій.
   Нічого не змінилось.

   • кабмін, рада і адміністрація президента один біля одного, там краще пішки пройтися

  • Не понятно, откуда у молодого человека столько желчи. Почему бухгалтер Явдухи? Надо было перечислить всех предыдущих губернаторов, с кем работала Л. Ткаченко. Автор статьи знает, как называется должность, назвав бухгалтером, очевидно, хотел унизить, может, забыл, пока писал этот пасквиль. На самом деле она является сотрудником областной государственной администрации, а не верной « боевой единицей » экс губернатора. Автор статьи, стыдно писать его фамилию, перед тем, как писать должен был изучить элементарные вещи. Ученики 8 класса, знают, кто в организациях имеет право подписи на финансовых документах, этим не повышается статус. Написав, что затмила руководителя, очевидно, хотел стравить, нормальных людей. Разве плохо, когда более опытный сотрудник, подсказывает, коллеги, который работает совсем недавно.
   Наверно автор статьи, не хотел, что бы какой- то падоннок, писал так мерзко про его мать или жену. Если у него осталось немного чести, если он мужчина, то должен публично извиниться. Я бы на месте Людмилы Ткаченко подал бы с суд, а может не стоит руки марать…….

  • ВРУ, АПУ, Секретаріат КМУ, більшіст Міністерств знаходяться не так делеко один від одного, подивіться карту Києва. Я, як працівник АПУ, та ін. органів ЦОВВ, знаю, про що Вам пишу. І голова ОДА (будь якої області) у Києві, не таке велике ЦБ, там його ніхто не пізнає.Бачила як Містри і зам міністрів, і радники Президента, вільно пересуваються метро. Нехай пан керманич пересувається авто, але добротною машиною, но не вищого класу, нехай розпорядження підправлять, встановлять рамки. Ось я все. А на комун. підприємство, незалежну перевірку і пані, яка не до вподоби. Будуть факти – буде причина.

  • Людмила Миколаївна, Ви молодець.Бо на ти автомайданівців жалюгідно дивитись. Я Вас дуже поважаю і люблю. Ви мені дуже допомогли, коли я прийшла по посаду гол.буха в районі. Цю жінку знаю давно, Вона – головним бухгалтером в адміністрації з 2003 року. Дякую, Вам, думаю Ви впізнали мене. І не слухайте тих дурниць що написані цим журналюгою. Якби він Вас знав як людину, як фахівця ближче, в нього не піднялась би рука цю маячню писати. Я вас люблю, і думаю що бухгалтери усіх районів мене теж підтримують. ВИ МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!!!!!!

  • А губернатор так страшно заклопотаний, що лише у машині високого класу може вести ділові розмови. До вашого відома, адвокате Пруса, по адміністративному Києві набагато швидше пересуватися пішки, чим на власному транспорті. Те, що Прус ні риба ні мясо, було видно під час так званої люстрації чиновників у його кабінеті. А от щодо комфорту за рахунок зубожілої держави, тут він спритний хлопець. Далеко ми зайдемо з такими можновладцями.

 3. Сергей – полный мудак. Чиновник ранга Пруса может ездить в Киев, или еще куда на “Шкоде”, “Форде”, а не на “Ауди” представительского класса. Стана, которая по копейке собирает на армию, не может содержать тупого и случайного чиновника, который “по дороге в столицу и обратно он работает с документами и ведет десятки телефонных разговоров…”
  Тендер, на который специально подводиться один учасник – это корупция. Рано или поздно кого-то за это плсадят.

 4. Образили хлопчика, а за що не відомо.

 5. Образили хлопчика, а за що не відомо. може розповість?

 6. та все правильно, нє фіг кататися на дорогих тачках. І тендери такі проводити неприпустимо. І пані Ткаченко давно пора було гнати в три шиї. Так що тут не Віталіка образили, а усіх нас, хмельничан, бо кататися чиновники будуть на наші гроші. А в купе спокійно можна доїхати до Києва вночі, а вже там узяти таксі, яким, до речі, набагато важче пересуватися у столиці, аніж на метро. Так що спускайтеся до людей, господа чиновники. Купа людей вирішують свої робочі питання у столиці без пересування на дорогому мерседесі, і ви так зможете. Прус в інспекції коли працював до столиці їздив потягом і нічого, а тепер зажерся? а по селах і на шкоді можна. а хочеться на машині, та ще й крутій – заробити треба і за свій рахунок їздіть, скільки влізе…

  • Так, позвільняйти всіх фахівців наберіт людей з вулиці які далекі від роботи, і побудуйти з ними економічну сильну державу. Ще за часи революції лозунг В.І. Леніна “Хто був ніким той стани всім”, потім помаранчева революція звільнивши фахових людей привеле людей з майдану, потім регіонали стали на тіж самі граблі. Мені здається незвідси потрібно робити зміни, а починати із парламенту томущо все тягнеться звіти, корупція, відкати, нераціональне використаннякоштів.

 7. Влада – страшна зараза, мало людей витримують це випробування, бо у владі багато спокус, і дуже важко встояти.

  Простих громадян звичайно будуть спазми давити, а осіб, які ранені на майдані в Києві, побитих, скалічених,зачепить це до хребта. Наявність таких покоївок-бухгалтерів для «Леонида» це мана небесна, якщо не більше, бо робота агронома в ті гірші часи він добре пам’ятає, і повернення його до цієї роботи назад- не прийнятне навіть в думці, а ще, як подивитись на його записи в трудовій книжці.

  Він завжди був флегматична людина, майже в більшості – дослухався до профі.
  Як би була його воля, він кожному дав би по «золотому батону», але він не сам. Скоро підуть ще більші збори, побори. Рідко такі люди, як він готові до них ? Та і в нього по думці (типу чи правильно я зробив,що дав згоду на цю посаду), але назад вороття майже не має. Це не захист його! Це той стілець робить із людиною все!

  Ці покоївки, по сумісництву-бухгалтери робили та роблять своїм босам багато ведмежих послуг, яких в їхньому арсеналі не обмаль, зробила ведмежу послугу і сьогодні, уже також своєму босу, публічно просторікуючи перед журналістами про важливість пересування керівництва ОДА представницькими автомобілями типу — Ауді А6, БМВ 5-ї серії, Мерседес-Бенц Е-класу, Опель Омега, Тойота Камрі. Не ті часи-правильно пишуть хмельничани. А що роблять на місцях, в районах, містах Хмельниччини голови міст та їх округа,голови рад та їх округа, голови адміністрації та їх округа, різні представники із їхніми представницькими автомобілями ? Щодо фаховості бухгалтера – час покаже, як уміло вона прикриває деякі оборудки, котрі рано чи пізно стануть відомі громадськості…

  Звичайно, часи сьогодні не із легких, динаміка йде до низу, упевнено, якщо де інде є покращання то воно не тривале. Певна частина молоді не хоче тяжко працювати за «достойну» зарплату, краще 2000 грн., але нічого не робити!
  Кажуть багато професіоналів перефарбувались, та ніколи вони навіть фарби тілесної не бачили, просто помились із господарським милом, та продовжують далі творити те, в що самі не вірять, головне,щоб інші повірили.

  «Я ніколи не буду літати літаками, я ніколи не буду їздити крутими машинами, просто соромно так жити в країні, де 80% українців є бідняками. Я щиро хочу це змінити. Коли мене призначать губернатором, підберу в команду таких людей, щоб не стидно дивитись в очі людям. Нам потрібно проукраїнське пролюдське лідерство, щоб вибирали тих, хто думає про людей в області, а не про мільйони доларів », – заявляв Леонід Прус перед хмельничанами на своїх мітингах, а також перед своїми побратимами – «ударівцями». . А поза очі ?

  Ці покоївки, по сумісництву-бухгалтери робили та роблять своїм босам багато ведмежих послуг, яких в їхньому арсеналі не обмаль, зробила ведмежу послугу і сьогодні, уже також своєму босу, публічно просторікуючи перед журналістами про важливість пересування керівництва ОДА представницькими автомобілями типу — Ауді А6, БМВ 5-ї серії, Мерседес-Бенц Е-класу, Опель Омега, Тойота Камрі. Не ті часи-правильно пишуть хмельничани. А що роблять на місцях, в районах, містах Хмельниччини голови міст та їх округа,голови рад та їх округа, голови адміністрації та їх округа, різні представники із їхніми представницькими автомобілями ? Щодо фаховості бухгалтера – час покаже, як уміло вона прикриває деякі оборудки, котрі рано чи пізно стануть відомі громадськості…

  Дійсно, а чому ж не може продемонструвати жорстку економію бюджетних витрат голова Хмельницької ОДА Леонід Прус? Великий правитель ?

  Настав, ой настав час, врешті-решт, позбавитися дурної звички змагатись “членовозами”?

  Сьогодні всі майже тендери, це відкати ! Дійсно пір ушка під час кризи.

  • В Пруса був ОДИН Майдан, коли його Леся Стебло в оточенні мордоворотів з СИЛИ ПРАВДИ пхала в крісло.
   А на Київ демократичний губернатор іїдить на машині Ядухи ,тільки номера поміняли.

  • Скільки ви ще будете прикриватись Майданом та пстраждалими людьми, які стояли за ідею, а не за бездумство і безчинство, яке настало зараз, за часів самооборони від якої вже й самим потрібно оборонятись!!!! Прийдіть на мою зарплатню в 1200 грн. без премій і надбавок, зайдіть до нас в, вибачте, вбиральні, так само як і в обласній адміністрації – ні мила, ні туалетного паперу. Не рівняйте одне місце з пальцем! Ми ще не доросли до Європи, щоб перший досвід, який звідти перебрати – це їздити на велосипедах і т.д. До речі, в курсі скільки зараз велосипеди коштують? Практично як автомобіль!!! Будь ласка, покажіть докази того, що є привласнення чи відмивання коштів – тоді й робіть гучні заяви. А так – ідіть краще щось корисне області зробіть, посадіть дерево чи щось в цьому дусі, бо клепки на більше троха не має!!!

  • Тебе не призначать головою ода бо молограмотний та жадний.

  • ти мабудь синок не подумав, що ти написав. Ти ж образив не тільки цю жінку, ти ОБРАЗИВ УСІХ БУХГАЛТЕРІВ КРАЇНИ. Якби ти знав, які копійчини падають на рахунок бюджетних установ, і як тому бухгалтеру, і тільки одному йому, приходиться ломати голову, як забезпечити витратними матеріалами, та послугами роботу установи, щоб на все вистачило грошей. Думаю, ти би не був такий зарозумілий якби тобі виділили з державного бюджету Велику дулю, а ти попробуй нею розплатитись за комунальні послуги, за послуги зв”язку, купи за цю Дулю папір, пальне, марки, виплати зарплату людям, які щомісяця очікують її підвищення. Так що прикривати бухгалтеру тут нічого, оборуток немає де робити. Бухгалтера бюджетної установи, це я, як бухгалтер, який вже на пенсії в установах міста та найшого райому знають усі директора підприємств. А знаеш чому? Тому що бухгалтер ходить і випрошує, щоб почекали з оплатою, десь так приблизно з півроку, бухгалтер просить надати товар та послуги в борг, бухгалтер сушить голову як придумати нове правило математики, коли він знає що на НУЛЬ не ділиться і НУЛЬ поділити неможливо, а треба. Знаєш синок, ще був такий ведучий “Гроші” який ображав жінок, його за те звільнили з телебачення і програму тимчасово закрили. Я думаю, що це саме ти і є. А якщо ти не боїшся то покажи своє обличчя, і усі бухгалтери тобі нададуть достойну відповідь на твої дурноваті необдумані вислови про бухгалтерів.

 8. Шановні читачі!
  Що каже Закон та пишуть Уповноважені центральні органи з цього приводу.
  Будь-який замовник закупівель, а такими можуть бути органи державної влади та органи місцевого самоврядування, а також юридичні особи (підприємства, установи, організації) та їх об’єднання, керуються та дотримуються Закону України “Про здійснення державних закупівель”.
  Рахункова палата, Антимонопольний комітет України, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю, здійснюють контроль у сфері державних закупівель у межах своїх повноважень, визначених Конституцією та законами України.
  Тому, «самовільне» проведення будь-якої закупівлі не можливе.

 9. я пару разів бачив Симчишина в 17 траліку зранку. на минулому тижні розговорився з ним про роботу.

 10. Перед ким бісер мечете? Перед свинями? Самі на машинах, а всі решта пішки. Вигнати нахер цих дурнуватих.

 11. ну не умеют наши чины ходить пешком и ездить в транспорте НЕ УМЕЮТ, как только становятся шишками напрочь забывают №бусов и траликов… а уж в Киев на поезде, куда уж им…. а бухгалтер хорошо устроилась 100% ЛЮСТРАЦИЮ ВСЕМ НАЧ,ОТДЕЛОВ В ОДА ВСЕМ!!!!!!!!!!!!!! И уже никто не трогает ни Пенюшкевича ни Очеретянко…………..

  • Так, Пенюшкевич пішки ходить

  • А суді хто? Найдете адекватну заміну? Не лізьте туди, де нічого не тямите. Кричати не мішки носити. Чи всі держслужбовці погані, зарплатні не заслуговують, ходити мусять пішки і в подертих штанах? Тут йдеться про досвід і про критичну ситуацію, в якій зараз знаходиться країна. Чи може Ви зможете витягнути фінансове забезпечення та економіку, соціальну сферу на свому, без сумніву, компетентному горбу? УТОПІЯ

 12. Ржу немагу. Народ ви, справді, думаєте, що всі державні службовці мають ходити пішки, а інші в країні мають їздити? Так де ж демократія, то є дескримінація. Хотілося б на вас глянути, коли будете працювати в органах влади.
  Тараненко реально займається х..йнею

 13. Cимчишин узурпував всю владу в адміністрації, всі питання рішаютьсся тільки через Симчишина. Йдіть до нього і питайте чому і як? областю керує Симчишин а не Прус, це вам скажуть всі в адміністрації.

 14. Ткаченко молодець. Так тримати. Оце фахівець.

 15. Бля, якщо Симчишин керує всім ,то чому при ньому сидять Очеретянко ,трунова. лукоморська.і ця хохля з телебачення. Щось виходить хреново керує. Чи там де щось нормальне( де воно)-Симчишин керує , а де херово (а так всюди)-бідний Прус !!??

 16. Ткаченко роздеребанила майже всю адміністрацію.Гроші то списує но покупки робить додому. Так скаже кожен працівник ОДА.Ткаченко негайно звільнити вона ще головою профспілок апарату стала.Ще ненакралась.Ригу негайно на гуляку.Іі обовязково боком лусьне. Но так щоб назавжди памятала.

  • Не забувайте, все що Ви бажаєте обов”язково Вам повернеться, але вдвічі більше. І доречі, головою профспілок не стають. Це виборна посада на добровільних началах. Раз колектив вибрав, а це майже 90 чоловік, значить достойна людина, значить не думають так про неї в апараті ОДА як Ви написали. Думаю у Вас якась особиста образа на Ткаченко, або Ви самі хотіли стати головою профкому, або дещо інше.

 17. Зміна облич нічого не міняє!
  Люсрувати потрібно систему – як це пропонує система 5.10 Геннадія Балашова!

 18. почитайте, шановні, чинний на сьогодні документ – постанову КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 4 квітня 2001 р. N 332 ” Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного і місцевих бюджетів”. Після чого, напевне, мішені стануть іншими.
  А то всі дурниками прикижаються…

 19. Гуманный вбиває туризм,віддайте його в управління культури!Хто його призначив,такого дурня,додому вже давно пора,мозги ссохлися від дурісті

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.