БЕЗ ВОЖДЯ І ЛІДЕРІВ: українці створюють нову політичну силу

Втомилися…розчарувалися… але маємо розвивати Україну.

В суспільстві назріла потреба змін і до того ж, кардинальних. Люди хочуть брати участь в управлінні на рівні з лідерами, коли місцеві проблеми вирішуються в першу чергу. Саме такий громадський запит з кожної території дає поштовх для створення сучасної політсили, яка формує рівні можливості для самореалізації кожного.

Принципово новий підхід до управління державними процесами та політичними проектами – є основою для згуртованості навколо свіжих прогресивних думок. Результати президентських виборів підтвердили неефективність вождизму як форми правління. Люди розчарувалися у “заїзджених” лідерах і прагнуть згуртуватися навколо нових ідей, нових персон.

Свого роду модераторські  функції по створенню проекту нового прогресивного формату взяли на себе  Юрій Мірошніченко та Сергій Ларін. Ця інформація вже є загальновідомою із центральних ЗМІ. Однією з головних “фішок” є абсолютна децентралізація управління зі створенням потужної команди менеджерів.

Світовий досвід господарювання показує, що в основі благополуччя в суспільстві – успішний малий та середній бізнес. В умовах війни говорити про благополуччя та успіх – важко. Бо як сказав Ціцерон: коли гримлять пушки, закони мовчать. Тому, сьогодні вкрай важливо домогтися зниження конфліктності у суспільстві та перезавантажити політичні еліти.

 

Валерій Гуцалюк, керівник приватного виробничо-комерційного підприємства,

керівник Благодійного Фонду “Калинка”

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 13

 1. Регіонали повертаються…люди не ведіться!!!!

 2. Ой, зараз сльозу пущу, Юрка покаявся.)))))))))))

 3. щось по ТВ я ще такого не чув, про якусь нову партію.. Подивимся що скаже гугл)

 4. Щось було на Укр. правді. А в гуглі лише про те, що ще планують створити з незаплямованих і молодих.

 5. а вот я вчера как раз видел по интеру комментарий Мирошниченка в ВР. названия никакой партии не звучало. но он тоже что то говорил об изменениях и т.д.

 6. Так так і очолить цю нову партійку Ядуха з Бернацькою…..

  • А я чула що Іван Васильович хоче поміняти проФФеССію…Але, як завжди, сам, мабудь, не “світитиметься”… Когось пришле непомітного. Вийде на олімп перед виборами до ВР

  • ВОНА працює. Вона – це реклама.

 7. Шановні! Здається, все просто. ВОНА працює! ВОНА – це реклама.
  …………………………..

 8. Це ж проект Льовочкіна. Він хоче забрати собі трохи ригівського електорату. Це буде Партія регіонів з новою вивіскою і хорошим фінансуванням. Навіть “робоча” назва схожа – Партія розвитку (ПР і ПР). Взагалі Льовочкін і Мірошниченко були явно не найгіршими людьми в команді Януковича, але навіщо тоді був Майдан і за що гинули патріоти? НАША КРАЇНА ЗАСЛУГОВУЄ КРАЩИХ ПОЛІТИКІВ І СПРАВДІ НОВИХ ПОЛІТИЧНИХ СИЛ

  • Знаєш, Денисе, я щойно прочитав про новий Майдан у Хмельницькому. Таки потрібно щось робити, аби нова-стара влада рухалась. Люди готові для нового Майдану. Заради памяті загиблих героїів Майдану і сиріт та вдів патріотів і військових, які загинули на Сході. Так далі не можна. Ми знову летиму в якусь яму. Ті були погані, а ці – повний кіздець.

 9. Небесна сотня – Героі, а героі не вмирають. Москалі на порозі, а ви займаєтесь дурницями і не зрозуміло, що обговорюєте!!!!

 10. То так і не зрозумів. Українці, чи все таки політтехнологи створюють?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.