Хмельницька область популярна серед переселенців зі Сходу України та Криму

Перший віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема зазначив, що Хмельницька область потрапила до числа регіонів, куди їдуть жити вихідці зі Сходу України та Криму.

Це відбулося сьогодні під час засідання Міжвідомчого координаційного штабу з тимчасового розміщення громадян України, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

“З Автономної Республіки Крим та Севастополя на Хмельниччину наразі приїхало 460 осіб, які виявили бажання на тимчасове проживання на теренах області. Також 12 сімей, загальною чисельністю 55 осіб, переїхали з Луганської та Донецької областей”, – конкретизував голова ОДА Леонід Прус.

За словами губернатора, в області продовжують приймати та забезпечувати розселення переселенців, вирішувати питання працевлаштування, соціального, медичного забезпечення та влаштування на навчання.

“Так, щодня до нас звертаються не менше трьох, а то й до десяти осіб”, – додав пан Прус.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Красилів хоче,щоб пан Прус знав,що люди які опинилися в біді і бажають переселитися в Хмельницьку область,то ВЕЛИКА МОЖЛИВІСТЬ Є ТАКИХ ЛЮДЕЙ ПРИНЯТИ В МІСТІ КРАСИЛОВІ-ЗАБРАТИ КІНОТЕАТР В БУВШОГО ГОЛОВИ АРСЕНЮКА,КУПЛЕНИЙ ЧИ ЗАБРАНИЙ В ДЕРЖАВИ ЗА КОПІЙКИ,А ЯКЩО АРСЕНЮК ТАКИЙ ПАТРІОТ ТО МІХ БИ ГОТЕЛЬ ПАРАДІЗ ПРЕДОСТАВИТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ,

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.