“Незабаром будуть призначені всі голови департаментів облдержадміністрації”, – Леся Стебло

Відповідаючи на запитання журналістів на гарячій телефонній лінії, заступник голови облдержадміністрації розповіла про останні зміни у складі колективу адміністрації.

“Призначення нових голів департаментів затягується через складну суспільно-політичну ситуацію. До того ж є багато кандидатів. Громадські об’єднання та організації мають свої погляди на тих чи інших претендентів і тому важко всім вгодити.  Шукання золотої середини – це тривкий процес”, – зазначила заступник голови-керівник апарату ОДА Леся Стебло.

Також вона зауважила, що з лікарняного повернулись Світлана Лукомська, начальник департаменту соціального захисту, та Ірина Трунова, начальник управління культури, національностей та релігій. Тоді як начальник управління молоді та спорту Григорій Станіслав досі перебуває в кардіологічному диспансері.

Голова департаменту освіти і науки Віктор Очеретянко написав заяву на звільнення.

“Він ще працює, але незабаром його заява буде розглянута комісією”, – зауважує Леся Стебло.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 24

 1. Тупість.Люди працюють і працюють нормально,а ця Леся все хоче звільнення. Ну вже панянко Ст-ебло ви на посаді чого мучите інших?

 2. Да Стебло скоро теж знімуть. Так шо може не встигнути сука всіх поміняти. Корова необразована. Вчителька без досвіду роботи у жодній сфері.

  • Якщо і знімуть Стебло, то тебе точно не візьмуть!!!

   • Слухай, “ТРИ ПАЛИЧКИ”, я не претендую, а ти сиди собі в приймальні і сопи в дві дирки поки не погнали поганою мітлою. І не забуть Леус і Климчука в ж… цілувати періодично. Зараз це модньо)))

    • шановна, мій досвід роботи, мої знання дають мені можливість займати посаду вище як секретар. І я її займаю! Тому твої вислови і звинувачення мені смішні. А головне, що всее те, що ти пишеш тут на людей, характеризує не їх, а тебе – ТВІЙ ІНТЕЛЕКТ, РОЗВИТОК!!! Бруд, коли ти його кидаєш в когось, не обов”язково долетить, а тебе, то точно обмастить!!

     • вище ніж секретар – це круууто! ГЛАВНИЙ секретар?!

 3. Цирк по красилівськи!
  Пан Султан-многожон Лондонський(теперішній начальник відділу освіти) піариться шляхом обходу своїх підданих (випускників) у ресторанах. Скрізь ліз до мікрофону і росповідав філософські байки. Але нічого не сказав про те скільки потрібно цим випускникам заплатити за посаду вчителя, директора, вихователя, зауча. Скільки сам екс-князьку заплатив за свою посаду. Як вербував освітянське бидло на антимайдан. І як це бидло стояло, а сам в бусі бухав з іншими “КЕРІВНИКАМИ”-таким самим лайном.
  ПРОПОНУЮ ПОВНУ ДВОСТОРОННЮ (ЛЮ)КАСТРАЦІЮ ПОКИДЬКА І ПОПЛІЧНИКІВ!

 4. Станіслав казав,що буде теж писати заяву. І правильно,нема з ким працювати.

 5. Станіслав твій накрав земель більше,ніж міг. Що він має до спорту. Власюк поставлять начальником. Вона спить і баче,але забула ,що була головою Рда . Накрала не менше. І нічого,мовчить тихенько. Не потрібно брати на посади бувших голів Рда ,з ними все ясно,і як попали,і з ким дружили,і що мають. Мільони!!!а всі хто залишився працювати і ще раз працювати!! Доказувати,що щось вміють. Їх не так багато залишилось на керівних посадах.

  • Ну що ви до Власюк вчепилися? Хоть хтось покажіть її землі, які вона має – конкретно, пальцем тикніть!!! І мільйони теж покажіть!

 6. Достали все! Прийдут наши с границ т сметут балаган. Алим не знает чем заняться? Пусть идет копает,вместе со своей шоблой.

 7. Яка комісія? Що вона плете? Стебло ж сама хотіла,щоб він написав заяву. А тепер не знає що робити? Повний брєд,я такого ніколи не чув. Написав? Підпиши. А не хочеш,не плети. Смішно,дуже смішно зі сторони спостерігати за діями тупих і бездарних. Немає досвіду-це перша біда,а керувати хотять всі. Не всі можуть,як з’ясовується.

 8. І що вступлять трунова і лукомська в партію “удар”? А можливо і вступлять в інтересах колективів за які вони так переживають……

 9. Думаю,що з партіями всі зав’язали. Але багато хто вступають. А я знаю чувака,він був в усіх партіях. Це Балема !!! Ха-ха-ха!! Пора вже оспівувати цього губернатора. С запіздненням працюють кізяки Поділля . Старпери,разом з директором.

 10. Придурки! Директор молодий,а ви хоча б один раз сходіть на концерт. Крім свого носа нічого не бачите. Творчість або є,або немає.

 11. Хто пише, той придурок!

 12. ст-єбло -чмошніца з дюри городоцької сама чемодани збирай

 13. Подивіться,що робиться по районах.Поміняли окозамилили голів,а бувші регіонали як були при владі так і цупкенько держать її в руках.Нові голови,нова влада заявляє,що вони ще не професіонали.Ще не навчились.А ті люди,які віддали житя були навчені?Живу і працюю в Красилові.Хіба це зміна влади? Пішов Арсенюк П.І. прийшов Білевич.Що зробив? Нуль.Народ споглядає цю картину,де правлять регіонали і в розпачі.Чули ,що в Хмельницькому є Новий Майдан проти нової влади.На килим голову Красилова Білевича.Хай розкаже про свої успіхи в плані міцної дружби з регіоналами.

 14. Квасилів всім вже набрид! Розбирайтесь самі.

  • Погоджуємось,був Красилів-місто красиі сили,а став Квасилів.Доземно кланяємось за це Сабію,який ” дуже порядно”поступив з Красилівським районом.Продажний депутат.Так хочеться дати в морду з трибуни Верховної ради.Тьфу.

 15. А красилівські люди за новий майдан.Бо достали вже в Красилові ці риги.Які і не думають йти від корита.ЯЇм так добре,прийшов новий голова ну трохи не знає кухні,так ці риги,нагадаємо бувшого голови Арсенюка заступники,начальники управлінь,новому голові Кухню Готують,все в свою сторону і сміються над красилівськими людьми,мовляв нічого ви нам не зробите,і як були при владі то так і сидітимуть.В районі оперує банда Арсенюка-рипнися-закопають.От і мовчить люд.

 16. Стебло вже працює,а ви ще вякаєте. Чого ви варті доказуйте роботою. Владику заповажав,молодець. А чого інші конфесії мовчать,слабо? Відкрийте у нас рахунок,а не на майдані керуйте. Половини керівників немає,призначайте вже,люди мучаються. Моісеєнко і далі керує своїми в парку,їй все так цікаво. Де іі взагалі взяли,тепер вона на майдані?!

 17. Люди! Дивіться за своїми хвостами,а не за іншими. І нехай вас цікавлять тільки ваші проблеми. У кожного їх вистачає. Чого всіх згадуєте? Сумуєте,чи працювати не вмієте? Розуму не вистачає?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.