Прус звільнив пролюстровану регіоналку

Голова Хмельницької ОДА Леонід Прус звільнив Світлану Крицьку з посади начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації.

У розпорядженні глави краю зазначив, що чиновниця залишила посаду за власним бажанням, оскільки вона поступила в аспірантуру Національної академії державного управління при Прези­дентові України.

Виконання обов’язків начальника відділу адміністрування Держреєстру виборців апарату ОДА Прус поклав на голов­ного спеціаліста відділу Олену Лопатюк.

Як відомо, пані Крицька у недавньому минулому – активна представниця Партії регіонів.

Як повідомляв НГП, ГО “Мадан” і Антикорупційний комітет при цій громадській організації підготували новому губернатору Леоніду Прусу люстараційні списки 18 чиновників Хмельницької ОДА, котрі працювали за попередньої влади.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 17

 1. Хочу внести ясність:
  1. Ніколи не була членом Партіі регіонів.
  2. Довгий час працювала з Василем Степановичем Ядухою, вважаю його талановитим керівником, який багато хорошого зробив для Хмельницькоі області.
  3. Головною умовою перебування мною на посаді начальника відділу адміністрування ДРВ була абсолютна АПОЛІТИЧНІСТЬ. Хочу зазначити, що Ядуха цієі умови дотримався. Ні мене, ні моіх підлеглих ніхто не примушував вступати у будь-які політичні течіі.
  4. Пішла з посади не через забаганки купки так названих “люстраторів”, а тому, що хочу досконально дослідити систему державного управління та працювати надалі, як фахівець, на благо Украіни.
  5. Хочу порадити автору статті більш ретельно перевіряти інформацію, яку він оприлюднює. Професіоналізм- дуже важливий фактор у будь-якій сфері.

  • Світлано, браво!

  • З прочитаного я зрозумів наступне, – позапартійна працівниця апарату облдержадміністрації, звільнення якої вимагали самопроголошені люстратори з ради обласного майдану, поступила на стаціонарне навчання до аспірантури Президетської Академії. (Куратороя якої, до речі, за посадою сьогодні виступає майданократ О. Турчинов).
   Нормальна подія. Про академічну кар’єру мріють тисячі державних службовців. Вітаю пані Світлану.
   При чому тут Прус, регіонали і люстрація. Перший підписав заяву, оскільки так передбачає законодавство про працю. Друге, – неправда оскільки Крицька не є членом Партії регіонів. Третте – клевета, оскільки в країні немає законодавчо прописаної процедури люстрації. (Трапляються лише випадки загострення шизофренії у окремих маргиналів).
   Невже журналіст, який писав заголовок повідомлення вважає за особисте приниження писати правду, поважати людську гідність героїв своїх матеріалів та ретельно перевіряти інформацію.

   • Хочу, чтоб меня поняли правильно. Есть майдановцы и есть майдауны. К первым мой предыдущий комментарий не относиться.

   • Крицьку – головою ОДА! Слава Крицькій! Яду-а – наш патріот!

 2. давайте Лабазюка будемо люстровати.Він також під Ядухую ,До цих пір знімає в оренду офіс в сина Ядухи………………………

 3. Виталий привет ещё раз!

  Если Вы удалили мой комментарий не из цензурных сообщений, а потому что задумались, – просьба изменить название этой заметки.

 4. Виталий привет ещё раз!

  Если Вы удалили мой комментарий не из цензурных сообщений, а потому что задумались, – просьба изменить название этой заметки.

 5. Теперь все с ним понятно! Однозначно-люстрировать!

 6. Крицька, Трунова, Очеретянко гадять в коментарях.
  Смердючі тролі, навіть свою подругу Лукомську обгадили. Моральний рівень нижче плінтуса, гидко читати. Тепер розумієш чому ми тик живемо. Низькоморальні, істоти інакше не можуть.

  • Человек по себе судит, видать многих нормальных людей обгадил мистер m, по коментарию видно Ваш “моральный уровень”!

 7. ЩО РОБИТИ ДАЛІ !

  Швидка зміна корупційного режиму веде до розвалу держави . Система змінилася на капіталістичну , а народ залишився радянський .В Україні національне багатство розподіляється не в інтересах більшості , а в інтересах обраних. Тому ми бачимо , з одного боку , десятки мільйонів незаможних людей , а , з іншого , – одиниці надбагатих .

  Вся система державного управління побудована на несправедливому перерозподілі національних благ у бік обраних. Вибрані під себе створюють партії , за допомогою яких випускають закони для лобіювання власних інтересів. Приваблюють держслужбовців , суддів , міліціонерів , санітарних лікарів поширюючи корупцію на вищому рівні.
  Ось до прикладу:
  10 квітня 2013, Співробітники СБУ спільно з Генпрокуратурою викрили протиправну діяльність судді Деражнянського райсуду Хмельницької області Дворнік Олега Станіславовича, який вимагав та отримав хабар від місцевого мешканця 5 тисяч доларів США. Суддю Дворнік О.С. затримано “на гарячому” під час одержання 5 тисяч доларів США.
  13 квітня 2013 р. судді повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.190, ч.1 ст.364, ч.2 ст.15, ч.4 ст.27 та ч.4 ст.369 Кримінального кодексу. І тільки через 7 місяців (28 листопада 2013 року) на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, на підставі клопотання Генерального прокурора України було прийнято рішення відсторонити від займаної посади двох суддів, в тому числі суддю Деражнянського районного суду Хмельницької області Дворніка Олега Станіславович, у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності та відсторонені від посади, – терміном на 2 місяці:Суддя Дворнік О.С. відстороняється Вищою кваліфікаційною комісією суддів України, уже не вперше – це його третє відсторонення по одній і тій же справі у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності.

  Дослівний переклад слова «корупція » означає « розтління ». Таким чином , розтлінні олігархами державні чиновники вищого рангу поширюють корупцію вниз на підзвітні відомства – торгуючи посадами , виставляючи плани хабарів і поборів.

  У свою чергу , чиновники нижчого рангу сконцентровані не на виконання посадових обов’язків , а на тому , як побільше зібрати грошей . Адже частку потрібно віддати начальнику , і частку залишити собі. І якщо частка начальника буде мала , чиновника легко замінять більш « продуктивним ». Одним із класичних прикладів можна взяти наступний:

  26.07.2010 р. вироком Колегії суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Хмельницького області засудила головного державного санітарного лікаря Хмельницького району,Хмельницької області(головний державний санітарний лікар Хмельницької області на той час Коломієць Микола Петрович) Безкоровального Олега Івановича на п’ять років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням контролюючих функцій в санітарно-епідеміологічних службах на три роки за неодноразові хабарі із підприємців Хмельницького району за видачу дозвільних документів.

  Відповідно, ми чітко розуміємо – щоб подолати низькі зарплати і високі ціни і тарифи , необхідно подолати корупцію на національному рівні. А її можна перемогти , перемогти причини поборів , організаторів , виконавців і натхненників? .

  Головна причина корупції – відсутність досвіду державного управління у наших чиновників , а друга – українська ментальність , сформована при радянському союзі.

  Нас навчили сподіватися на державу і в усьому йому довіряти , залишаючи владу без народного контролю (зараз система змінилася на капіталістичну , але народ залишився радянський) .

  Передумови для корупції створені в семи сферах:

  • при перерозподілі державної власності ,
  • при зборі доходів до бюджетів ,
  • при оплаті державних витрат ,
  • при управлінні державним майном ,
  • при наданні державних послуг (у тому числі , дозвільних ) ,
  • при призначенні на посади ,
  • при прийнятті законів у інтересах конкретних осіб.

  Кожен корупціонер , контролюючий будь-який з названих потоків або декілька потоків одночасно – стає казково багатим.

  Для реалізації « прибуткових » схем потрібні тисячі посібників , які прямо задіяні в процесі , і сотні посібників в контролюючих органах , – готових закрити очі за зелені купюри.

  Головний стоматолог Хмельниччини Свестуна Р.С., разом із своєю колегою по роботі Коржан Світланою Михайлівною, завідуючою оргметодвідділом цього ж комунального закладу охорони здоров’я «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка» вимагали та одержали від медпрацівників в галузі стоматології(головних лікарів стоматологічних поліклінік області та їх заступників, завідуючих стоматологічних відділень центральних районних лікарень області,лікарів стоматологів-терапевтів районних ЦРЛ, хірургів-стоматологів районних ЦРЛ,) і суб’єктів господарювання області та міста Хмельницького понад 135 тисяч гривень хабарів. Встановлено,що хабарі давались за здачу звітів по стоматології, видачу позитивних рецензій для проходження атестації по присвоєнню,підтвердженню кваліфікаційних категорій, заключень про відповідність стоматологічних кабінетів діючим стандартам,правилам та нормам, отримання відповідних ліцензій для роботи стоматкабінетів.
  Суд першої інстанцій перекваліфікував статтю по хабарництву на шахрайство. Суд другої та касаційний інстанцій підтвердив правильність кваліфікації злочину Свистуна Р.С., тобто з хабарника на шахрая, та З А С У Д И В :Свестун Романа Степановича на 3 роки позбавлення волі, Коржан Світлану Михайлівну на 1 рік 6 місяців позбавлення волі

  Система української національної корупції має складну пірамідальну форму – корупціонери тісно пов’язані між собою , можна сказати , переплетені. Тому випадання одного і навіть сотні корупціонерів не змінює корупційну систему – вона залишається стабільною.

  Зруйнувати систему одним ударом неможливо – скоріше можна зруйнувати країну. Відповідно, подолання масштабної корупції , – розміри збитку від якої складають 100-300 мільярдів гривень щорічно , – процес складний і тривалий , але реалістичний .

  Перше , що необхідно зробити , – це інвентаризувати всі корупційні схеми і на законодавчому рівні їх закрити , затвердити нові правила .

  Інвентаризувати всіх причетних до корупції шляхом створення списку. Потім дати всім « списочникам » випробувальний термін , а у разі допущення нового корупційного діяння – найжорсткіші санкції з повною конфіскацією майна.

  Одним з найважливіших кроків для подолання корупції має стати подолання політичної корупції : купівлі місць у списках , покупки партій олігархами , купівлі голосів на виборах.

 8. Диму Нагуту к власти. Партия регионов предлагает Диму на должность глав.Гостелерадио. Нагута – наш патриот!

 9. Прус довго думає. Тільки “грузинський варіант”

 10. Треба люструвати не тільки суддів, але й інших чиновників, особливо керівників державних установ ( або їх підрозділів), які , користуючись розпорядженнями влади Януковича про псевдоліквідації держустанов, звільняли з роботи чесних та принципових працівників, котрі намагалися боротися з корупцією, припиняти фінансові махінації та розкрадання бюджетних коштів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.