Очеретянко натякнув, що “не викурити” його з департаменту освіти до кінця навчального року

Директор департаменту освіти і науки ОДА Віктор Очеретянко оприлюднив звернення до хмельницької Ради “Майдан”, в якому дав зрозуміти, що не бажає залишати посаду очільника освіти до завершення цьогорічного навчального року.

Текст звернення розміщений на сайті обласної освіти.

“Навчальний рік у понад тисячі освітянських закладів та установ області вийшов на фінішну пряму. Це період прийняття швидких і компетентних рішень, які впливають на долю десятків тисяч хмельничан. У цій ситуації департамент освіти і науки ОДА не може залишитися без керівника. Не усвідомлювати цього можуть лише люди, дуже далекі від розуміння проблем галузі. Тому вважаю, що і місцева влада, і рада Хмельницького Майдану мають спочатку об’єднати зусилля для успішного завершення навчального року, а далі виносити на порядок денний кадрові питання”, – вважає Очеретянко.

Водночас чиновник висловив готовність пройти люстрацію не у спосіб “радянсько-азійського тоталітаризму”, а на базисах “культивування безумовної поваги до закону та прав людини, що є базовою цінністю у Європейській спільноті”.

Як повідомляв НГП, ГО “Мадан” і Антикорупційний комітет при цій громадській організації підготували новому губернатору Леоніду Прусу люстараційні списки 18 чиновників Хмельницької ОДА, котрі працювали за попередньої влади.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 58

 1. А меня лично очень возмутило, что на одном из педсоветов нас (учителей) заставляли слушать письмо Очеретянка, где он объяснял нам почему правительство резко прекратило движение страны в сторону евроинтеграции. Чувствовала себя дебилкой, все и так было понятно… Понимаю, что он человек системы и его заставляли это писать. Но прощать не хочу!!!

  • Олечка как мне тебя жалко.Письмом так напугал тебя Очеретянка.Может яйцами тебя выкачать.полегчает.И прости его ,пожалуйста.А то из-за письма снимать с должности..Что же ты .солнышко то тут накалякала.Смысл твоих слов отличники не поймут.преподаватель олечка!

  • А мене ,аж тіпало, як Очеретянко, на день вчителя виступав в філармонії і дякував януковичу за його 19 соціальних ініціатив в освіті. Я думала, що в кінці своєї промови він буде скандувати “спасибі товаришу януковичу ща наше щасливе життя”. Гидко, він же мужчина, а так плазував перед продажною владою.

   • Раз тіпало треба було встати і вийти,але ж ти сиділа напевно в перших рядах і кивала головою одобрям.А тепер на Очеретянка женеш…Знаю кого беруть у філармонію на день вчителя,тих які скануюь Спасибі… а кому це не так важно.Важно сидіти з важним лицем у філармонії..

 2. Так,немає чим Очеретянко зайнятись,то буде тут сидіти і про себе писати. Не смішіть….І чому ,коли коло людей захищає людину,то це в деякіх дебілів складається враження ,що пише одна і та сама людина?Я пишу особисто від себе..Очеретянко-порядний,і повинен залишитись на посаді. Саме таких керівників і потребує освіта Хмельнничини.Саме таких.

 3. Люди,включіть розум.Тільки той,хто не знає цю людину,може писати,що її треба зняти з посади.ВІн живе освітою,переймається її проблемами.Прийде другий,бо він від Пруса,а цього зняти з посади.Треба дивитись по результатах,по діловим якостям і просто яка він людина.А Очеретянко знається в освіті.Сам зробив з себе керівника і багато раз йому перепадало і від Ядухи.Так шо заспокойтесь.Такі люди потрібні освіті.

 4. Від недругів Очеретянка очікую подібних заяв: ” Я особисто його знаю, перетинався з ним по роботі, можу сказати, що це непорядна людина тому що: 1, 2,3 і т.п.”
  У такому випадку є про що говорити.
  Але у нас критикі іншого гатунку. Вони кажуть: “Я його особисто не знаю, но у мене такий настрій, що хочеться комусь ющку пустити. Бо я злий і маленький”. А такі заяви тільки паплюжать европейський вибір України.
  Особисто я декілька разів з ним зустрічався і пересвідчився, що він грамотна людина і на своєму місці. Я за те, аби йому і надалі довірити посаду головного освітянина області.

 5. Багато людей підтримують Очеретянка.Людина відкрита для всіх .Такі повинні бути на посаді начальників.Якщо до влади прийшли люди ,які щось хочуть зробити для області.,то не потрібно знімати з посади.бо працював при Ядусі.Будьте вищі простих амбіцій.Очеретянка залишити на посаді! Це буде дуже правильно!

 6. Очеретянко разом з Ядухою вiдмивали кошти на компютерах в школах Ярмоленецького р-ну.В однi дверi заносили а з других виносили. I взагалi людина яка разом з Жолудьом закривала шкiльнi заклади мае пiти з посади. Взагалi чиновники якi були при тiй злочиннiй владi на керiвних посадах немають морального права далi перебувати на посадах. Оце i називаеться люстрацiя…

  • Прямо носили і виносили.Носили і виносили.Понадривались бідні,що Ядуха,що Очеретянко.Оце називаеться брехня.Очеретянко-толковий керівник.І має повне право перебувати на посаді.

  • Новий міністр освіти і науки С. Кміт також ставить завдання щодо оптимізації шкіл. Він це називає укрупненням. Цим шляхом йдуть десятки років США та ЄС, а не лише Ядуха і Очеретянко. Але щоб це знати треба хоча б трошки читати відповідну фахову літературу.

 7. За його примусом в обласних закладах профтехосвіти заганяли людей в партію регіонів, на останніх виборах президента виписували всім новим членам партії – вчителям посвідчення незалежних журналістів, направляли на виборчі дільниці. Він збирав сам особисто нових членів ПР у себе в кабінеті СЛУЖБОВОМУ у БУДИНКУ ОСВІТИ. Може він і порядна людина, але репутація дуже заплямована, не може недалекоглядна і така залежна людина керувати освітою, це шлях в темряву, назад

  • ЩО для вас репутація? В словник подивіться.По далекоглядності _вам би ще в ОЧеретянка повчитись.

  • Не знаю чи Очеретянко сам заставляв входити в ПР, але я працюю в професійно-технічному ліцеї облсті, і можу сказати, що наш директор примусово заставляв писати заяви про входження в ПР. 2 людини відмовились, в скорому часі вони з різних причин залишились без роботи, збіг????

 8. гнати його втришиї! заставляв вчителів їхати на антимайдан і вступати в партію обригонів. а сидить, бо думає, що Янек на багнетах Путіна повернеться. Побачите ще, дограєтеся, коли Путін з Янеком прийдуть очеретянки їм лизати будуть.

  • На жаль, в Очеретянка одна шия а не три . і голова одна .Але,правдо погодься.голова дуже розумна.А твої слова “коли путін з яником прийдуть”-дибілізм.Куди прийдуть ,до кого? . Очеретянко-порядний,відкритий.І ВІН БУДЕ КЕРІВНИКОМ ОСВІТЯН!

 9. Фу, прихильники очеретянка така “бикота”, зрозуміло, що і він такий самий (до Аноні…)))))))))))))))

  • це сам Очеретянко пише, тут все з одного айпі написано. Зранку на початку робочого дня (айпі видає Будинок Освіти) ввечері з домашнього (адресу писати????)

 10. Очеретянку треба терміново лікуватися від шизофренії і нарцисизму.

 11. Дякую, а я думала, що це така всенародна любов та вдячність, зробили з нього “ум, честь и совесть нашей эпохи”. Хоча коли немає що сказати конкретного так и пишуть: толерантна,високопрофесійна, високоморальна, високоінтелектуальна людина, мудрий керівник” Де факти? В чому проявив себе цей талантище?

 12. Судячи по останніх коментарях 16.47;16.49; 17.01 хочу сказати ,що марина.ікар,богдан-один і той же дописувач.Це ж треба кидати один за одним коментарі оце то прояв таланту.А де факти шизофренії? Не соромно таке писати на людину.Ну поважають Очеретянка люди,шанують.Ну лопніть ,а таке є.

 13. Правда вона є правда, я чесно пишу сама за себе. Ікару та Богдану привіт!

 14. Може і керівник з нього непоганий, але за те, що “цілувався в зуби” з ригами, ломав через коліно директорів училищ, погрожуючи розірванням контракту – так насаджував створення осередків ПР, молодих ПР, організовував поїздки на антимайдан за бюджетні кошти – МАЄ ЙТИ З ПОСАДИ!!!

 15. ОЧЕРЕТЯНКО БУДЕ НА ПОСАДІ!ТАКИМ КЕРІВНИКАМ ВІВАТ!

  • Партія регіонів керувала і буде керувати! Команда висококфалікованих професіоналів і спеціалістів! Повернемо Василя Степановича і Лілію Віталіївну!Майданутим – ганьба!

 16. В.І.Очеретянко мудра людина.В нього (не всім це дано)Є жилка управлінця.Не треба тут його ганьбити.Він повинен залишитись на посаді.Сором пече,коли з патріотичного МАЙДАНУ ,якісь пришелепкуваті, утворили слово “майдануті”. Отакі то(пришелепкуваті) за звільнення Очеретянка.Людина відповідає посаді.Дати право працювати !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.