Перед Великоднем обласний АМК хоче бачити стабільні ціни на яйця

Хмельницьке обласне територіальне відділення рекомендувало місцевим птахофабрикам утриматися від встановлення економічно необґрунтованих оптово-відпускних і роздрібних цін на яйця курячі.

Зокрема, рекомендації отримали виробники яєць СТОВ „Хорост Плюс” та  СТОВ „Хорост-Поділля”.

Як повідомляє прес-служба облАМК, напередодні Великодніх свят спостерігається підвищення роздрібних цін на продукти харчування, у тому числі яйця, але, як засвідчує здійснений відділенням економічний аналіз, об’єктивних причин воно не має.

Нагадаємо, що 25 березня Антимонопольний комітет України надав рекомендації 29 основним виробникам – птахофабрикам та 19 торговельним мережам утриматися від економічно необґрунтованого підвищення оптово-відпускних та роздрібних цін на яйця курячі.

Більшість виробників-птахофабрик повідомили про зниження оптово-відпускних цін на яйця курячі в середньому від 20 до 30%. Наприклад, відпускна ціна на яйця найбільш вживаної категорії С1 становить від 6,20 до 6,40 грн за десяток.

У той же час вибірковий моніторинг цін в торговельних мережах засвідчив відсутність аналогічних тенденцій щодо зниження роздрібних цін. Так, в основних мережах ціна реалізації яєць курячих категорії С1 становить від 8,60 грн  до 11,15 грн за десяток, що на 30-80% вище їх відпускної ціни.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Нехай Холуйко ще бабі Парасці прикаже по якій ціні яйці продавати. Дебілізм! Прус, Сабій! Чому досі цей бандитський прихвостень ще на посаді? Чи він вже і вас купив?

  2. всі регіонали при владі. тут конгломерат ПР УсДАР

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.