Есбеушника Крайтора суд взяв під варту – він у вінницькому госпіталі

Хмельницький міськрайонний суд узяв під варту начальника управління СБУ в Хмельницькій області Віктора Крайтора.

Про це повідомив заступник прокурора Хмельницької області Руслан Мартиненко на нараді з головою облради.

Він зазначив, що під вартою Крайтор перебуватиме до 25 березня цього року.

“Наразі керівник СБУ на лікуванні у вінницькому військово-медичному центрі”, – додав пан Мартиненко.

Як відомо, військова прокуратура відкрила кримінальне провадження проти начальника Хмельницького обласного управління СБУ Віктора Крайтора.

Нагадаємо, що 20 лютого начальник управління СБУ в Хмельницькій області Віктор Крайтор написав рапорт на звільнення з СБУ.

Це відбулося на місцевому Майдані. Начальника на СБУ на Майдан привела сотня загону самооборони. Його виловили, коли він з рештою військових вивозив зброю з території управління СБУ на військову частину у місті Хмельницькому.

Перед людьми пан Крайтор заявив, що він бере на себе всю відповідальність за застосування вогнепальної зброї до громадян, які вчора намагалися потрапити до приміщення СБУ. Про це він додатково зазначив у рапорті на звільнення.

Довідка НГП. У Хмельницькому мітингувальники 19 лютого захопили приміщення обласної державної адміністрації, а також взяли в облогу прокуратуру Хмельницької області.

Під час штруму СБУ вогнепально було поранено 6 людей. Двоє з них, 72-річна жінка і 21-річний хлопець померли.

Керівництво облуправління СБУ взяло на себе відповідальність за вогнепальні поранення людей, які сталися під час штурму приміщення СБУ, і готове оплатити лікування потерпілих людей.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 27

 1. Прошу Тараненка оприлюднити списки поранених при штурмі управління СБУ.

  • Як гарно прокуратура стала співпрацювати з новообраним головою обласної ради. А де ж ви раніше були? Руслан Мартиненко хай розповість разом зі своїми колегами про те як беруть хабарі, будують палаци біля Лісових Гринівців, купують дорогі іномарки. Про це мовчать. Спасають свої шкури, вислужуються. А чому не заведено кримінальні справи на учасників масових заворушеннь та організаторів штурму біля управління СБУ? (це стаття 294 КК України ). Чи знову у нас прокуратура працює не об’єктивно, а лише в тому напряму який показує нова влада? Але мабуть вважають, що отримають індульгенцію, заробляючи собі ім’я на справі Крайтора. Це називається відволікання на непридатний об’єкт. Хочуть зберегти свої посади та незаконно зароблені статки. Взагалі прокуратуру як структуру потрібно ліквідувати тому що це дармоіди.

   • Ага, ага Ваня, а ще розкажи як ваші пацани СБУшніки земельки в Коліщака вициганили, біля Ружични аж 60 га, і до цього часу Сорокіни з Шуптами нею приторговують, адже їм і їх родичам аж по 2 га кожному її дісталось, а людям які на цій землі працювали до цього часу паїв не роздали. А на фіга ж їм земля ви ж рахуєте людей за бидло, і в “войнушки” можете погратись, то ж херня що люди загинули. Так Ваня?

    • А люди не знали куди вони ідуть, і що збираються штурмувати? “Мирна” акція з “коктейлями молотова”? Це як театр абсурду – тебе прийде вбивати якась тупа сіра юрба, а ти – так-так вбивайте – ВИ Ж ГЕРОЇ та мирні демонстранти!! Прикро, що у вашому Хмельницькому загинули люди, та ще прикріше, що інші навіть не хочуть включити мозги і реально поглянути на речі – КОМУ це було вигідно!!

    • О це в диспут включилися прокурорські. Видно зразу, бо такі деталі знають, а те що прокуратура живе в маєтках під Лісовими Гринівцями і їздить на дорогих іномарках (це ж які в них доходи?) знає весь Хмельницький. А якби таке трапилося під прокуратурою, то прокурорські кинули б нафіг ту зброю і тікали як щурі, зовсім не переймалися б тим до кого в руки попаде та зброя. Ще один нюанс – воно крім грошей більше нічого в руках не тримали.

 2. Начальник СБУ Хмельницкого принял правильное решение об использовании огнестрельного оружия при национальной угрозе. И очень жаль, что пострадали невиновные люди, которые еще могли бы жить.
  Нам подают неправдивую информацию.
  На самом деле, среди митингующих огромное количество террористов. Тут постаралась оппозиция – что бы получить власть незаконно.
  Как в Молдове относятся к нашим событиям: http://www.youtube.com/watch?v=X-brIPdCqMw \
  Как в Чехии (хоть на ческом, но понять можно) : http://www.youtube.com/watch?v=ZM2snw4E4w8 \
  В украинских новостях нам об этом не говорят .

 3. А про самих поранених сбушників під час простого і тупого спалення будівлі (з людьми у середині, серед яких були і жінки!!!!) нічого не хочете знати?? Ви просто велике западенське село – Хмельницький, і нічого не вмієте робити як належне.

 4. Ви б так “мирно” брали ЦРУ чи ФБР :-))))) у всім відомій державі,то вас точно покосили б як траву та назвали б терористами.

 5. да, там до них з букетом вийдуть і запросять до середини, покажуть ДСК документи, подякують і виведуть назад….

  • а ще документи з грифом “таємно” та “цілком таємно”! Це ж правильно! СБУ, ЦРУ, ФБР, ФСБ …. усі з народом (особливо, коли останній з пляшками з запалювальною сумішшю прийшов мирно поговорити)

 6. Ще раз перечитавши статтю, виникає питання. Чому лише Крайтора взяли під варту? Де поділися Рохов, Симчишин, Стебло, Скоробагатий? Чому їх не притягують до відповідальності? Чому однобоко працює міліція? Якщо розібратися по справедливості то Крайтор діяв в межах закону. На відео з ютубу чітко чути що були два попереджувальні постріли, а натовп навіть не зреагував на них.
  Якщо ми хочемо демократії, хочемо дотримуватися чітко всіх законів то звідси і потрібно починати. Відповідальність мають нести всі причетні.

 7. Хватит обвинять ребят, оберегающих оружие , к котрому был безусловно огромный интерес отдельных людей, которые спровоцировали выстрелы. Когда бросают бутылки в здание, где находились люди, это далеко не мирный митинг.
  Жаль, что пострадали ни в чем не виноватые люди, очень жаль. Но ребята наверняка не умышленно это сделали. Могло бы быть больше жертв, если бы случайные люди прорвались к оружию. Скажу вам, что как то жутковато прогуливаться вечером по городу. Есть что-то в ” воздухе” волнительное. Хотелось бы , чтобы ребята заняли свои рабочие места, а то есть чувство незащищенности в такой бесконтрольной ситуации.

 8. Ваш Крайтор такий же “герой” як і снайперами на Київському майдані! А їх служба крім пихатості та понтів її працівників нічого цінного не представляє! Жодної користі від їх роботи для нашої держави немає, вони як ті паразити п’ють, ну звісно не кров, а дорогі спиртні напої. Ну що ж вони роблять їх же в нашій області більше 500 чоловік? А продовжують вони до цього часу служити Кацапскій КГБ, про що свідчить і колишній керівник розвідки Грішка Іляшов

  • Ти там знаєш, що і де представляє. Якщо не знаєш обов’язків сучасної служби не патякай!!! Це далеко не КДБ, це навіть не служба яка повинна була б бути у незалежній Україні. Всі можливі обов’язки у служби відібрано на користь прокуратури та колишнього екс-генпрокурора Пшонки (трошки необхідно згнати ситуацію, а не гавкати на вітер як ти). Це треба бути ну зовсім тупим селом, щоб сказати, що служба безпеки якоїсь країни (у даному випадку НАШОЇ) немає ніякої користі:-))) Так, давайте ліквідуємо її…. Росія і всі наші сусії гарно зааплодують і зрадіють!!

   • А що ти підписуєшся що Львів напевно сам СБУшнік! Що після останіх подій продовжуєш пісяти проти вітру! На відміну від тебе чинне законнодавство правоохороних органів знаю досконало. А як ти висловився, що у вас щось забрали на користь прокуратури то це напевне совість! Ти ж напевно і Законів незнаєш, якими повина керуватисьу своїй роботі СБУ! Чи можливо вас Янукович образив останіми змінами в ЗУ “Про оперативно розшукову діяльність”, та ви ж вимоги цього закону як ігнорували так і продовжуєте ігнорувати після останьої редакції Закону, а прокурорські в рамки закону не ставлять бо теж бояться за свої портфелі!

    • Ой, вівдвали!! Підписуюсь ЛЬвів, тому що ЗІ ЛЬВОВА (родина у вашому Хмельницькому селі). До СБУ нічого не маю, а от ти… інша справа – якась мабуть прокурорська шваль, або мент, якщо цитувати тебе “чинне законнодавство правоохороних органів знаю досконало”.

    • Точно прокурорське гімно полізло!!!
     Хабарники позорні!!!

 9. Крайтор молодець! Він як справжній офіцер, який діяв виключно в рамках закону, взяв усю відповідальність на себе, не побоявся! Прикро, що такий офіцер змушений був служити режиму Януковича! Сподіваюсь демократичний суд виправдає його і він зможе продовжити роботу на користь нашої нової батьківщини! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

 10. Земляки хмельничани настав ваш час! Росія обявила Україні війну. Тепер вам роздадуть зброю, заради якої ви спалили СБУ. Зможете постріляти досхочу. Дайте пораду, на чиїй стороні нам тепер бути, під-си?

  • якщо ви справжні українці то повинні стати на бік народу. це ваш шанс показати свій професіоналізм.

 11. Тепер нехай Рохов, Симчишен, Стебло знову організовують показовий похід, але тепер на Крим. Там повоюють і постріляють досхочу. А ще не забудуть покликати тернопільських радикалів бо без них не справляться.

 12. Тепер вже стало зрозумілим, що погроми управлінь СБУ в західних областях, є не що інше як успішно проведена спецоперація ФСБ, спрямована на розвал контррозвідувальних органів, роль яких є вкрай важливою під час військових конфліктів. Відповідно безпосередні учасники підпалів та погромів СБУ – не патріоти, а путінські диверсанти та провокатори. Ну, а хмельничани, які злорадно спостерігали за діями путінських провокаторів, є юрбою блеючих баранів, яких використали як прикриття для проведення спецоперації.

 13. А де зараз Рохов з Семчишиним коли “братські сусіди” захоплюють нашу рідну Україну. Чому не беруть в руки зброю і їдуть в Крим, чому не показують які вони патріоти. Мабуть їм ніколи, бо Семчишин вже спить і бачить себе в кріслі губернатора, йому тепер не до людей. Прикро що такі в нас лідери, прикро.

 14. люди!!!дивіться трошки далі!!!дійсно, мирних людей це політичне шобло не вважає за людей і прикриваючись ними прямують до влади!!!у них одна мета – добратись до бюджетного корита і наминати в усі щоки його надходження!!!не буду вникати у деталі але все видно із сторони, хто їм у цьому сприяє!!!да, “Царя” підтримувала РФ, а цих ублюдків хто відстоює?чому наше ЗМІ не оприлюднює реакцію ЄС на масове базладдя у Боснії, яке відбулось у грудні 2013 року і постраждало там понад 1000 осіб.там було все законно? людей розігнали дійсно як скотину!!!там усе законно, тому що там європейська демократія і капітал європейських олігархів крутиться!!!а чому наші тодішні опозиційні лідери через день ганяли в Німеччину радитись, що їм робити?вони про це мовчать!!!тільки на публіку гарні гасла закидали!!!вони так усі військові та провоохоронні органи ганьбили, а зараз починають згадувати про них, бо потрібно свіжого мяса на барикади!!!військових все життя у злиднях тримають, вони ні зарплати гідної не мали ні при одній владі, ні житла!!!а зараз всі хочуть щоб вони їх захищали!!!ні одного бойового генерала не має, який би взяв командування на себе і не боявся потім відстояти свою позицію і хлопців би захистив!!!всі тряпки, які понакупляли собі звань генеральських, а тепер будуть ховатись в кущах!!!

 15. Нажаль переважна більшість в нас і справді політичне шобло, і в Києві, і місцеві. І ніхто не думає про звичайних людей))

 16. А чому проти Рохова і його прибічників досі не відкрито кримінальне провадження. Спалене приміщення треба відновлювати, купляти нові тролейбуси, бо на них їздять переважно пенсіонери. А грошей то в держави навіть на зарплати і пенсії немає. Чому вони не відповідають за збитки, які вони зробили для нашого міста? Міліція ви що не знаєте які статті вони порушили, чи їм тепер все дозволено?

 17. Мітли їм в руки і нехай на майдані, вулицях працюють руками а не язиком щоб знали як нищити людське майно. Слава Україні!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.