В обласному СБУ заявили, що вони з народом

Управління СБУ у Хмельницькій області поширило звернення, в якому наголошується, що співробітники служби безпеки залишаються з народом і дуже жалкують з приводу смертей людей.

“Хочемо заявити, що колектив Управління був і залишається з народом України, не виконував і не виконуватиме злочинних наказів. Також, зважаючи на події, які зараз відбуваються в Україні, закликаємо всіх співробітників Служби безпеки України дотриматись присяги на вірність Народу України та захистити територіальну цілісність нашої держави”, – зазначається у зверненні облСБУ.

У цьому зверненні пояснюється, що працівники СБУ 19 лютого, коли відбувався штурм приміщення, оберігали 25-тонний арсенал зброї.

“Арсенал зброї в кількості 25 тонн, які не вдалось вчасно вивезти з території управління і який міг потрапити в руки неконтрольованих осіб, що безперечно призвело б до сотень, а можливо навіть тисяч загиблих на вулицях міст України. В той же час це не знімає відповідальності ні з колективу, ні з керівництва Управління за трагічні події під його стінами”, – зауважили співробітники облСБУ.

Довідка НГП. У Хмельницькому мітингувальники 19 лютого захопили приміщення обласної державної адміністрації, а також взяли в облогу прокуратуру Хмельницької області.

Під час штруму СБУ вогнепально було поранено 6 людей. Двоє з них, 72-річна жінка і 21-річний хлопець померли.

Керівництво облуправління СБУ взяло на себе відповідальність за вогнепальні поранення людей, які сталися під час штурму приміщення СБУ, і готове оплатити лікування потерпілих людей.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 25

 1. Після цих жахливих подій, що сталися біля управління СБУ я хочу звернутися до тих людей які привели натовп туди і які замовили собі в допомогу радикалів з іншої області. Пане Семчишин наступний раз коли підбурите людей на такий крок не забудьте у перший ряд поставити свою дружину з трьома дітьми, а також батьків. Пане Рохов ви також поставте туди тата (адвоката), маму, дружину (колишню) і сина. І тоді ви зрозумієте, можливо, що таке втрачати близьких. А ще раджу вам піти і попрацювати ось тоді ви зрозумієте, що таке мати якусь відповідальність і обов’язок .

  • На рахунок лідерів опозиції – цілком справедливо. “Вперед орлы, а мы за вами, мы постоим головой за вашими спинами”.
   Наступними клієнтами на виліт мають стати всі кулювлоби. І на лаву підсудних разом ригоаналами.

  • Сьогодні керівники майдану не можуть в повній мірі контролювати всіх майданівців. Якщо уважно проаналізувати склад президії ради майдану, то це прості люди, і цьому дивуватись не стоїть. Не професіоналізм, не навченість, як оперативно діяти в цих на екстремальних умовах, в значній мірі і привело до того,що маємо!
   Дійсно Рохов,Симчишин, Скоробогатий повині по любому взяти на себе частину відповідальності, бо допустили ряд тактичних помилок! Всі вони мають вищу освіту, нормальне міркування та аналітичне мислення, проходили основи бойового вишколу!
   «Таварищі» майданів ці на мій погляд не вирішували та не вирішують долю всіх Хмельничан, свою долю нехай вирішує кожен хмельничанин сам, своїми діями, своїм прогнозом, думками визначатись з ким вони і проти кого! Сьогодні такий час. А це буде говорити їхнє голосування, який парламент та президент нам потрібен в майбутньому! Думаю помилок буде менше!
   Сто пудів погоджуюсь – зберігати майно потрібно, бо це гроші не СБУ, а наші з Вами податки, дійсно за чиї кошти зараз відновити тролейбуси,нехай вони не дуже нові, але на них ще можна не один рік возити на роботу хмельничан !
   Навіть, якщо допустити,що споруду СБУ в Хмельницькі області віддати під поліклініку,бібліотеку, під потреби громади, то що, її не треба ремонтувати, знову де брати кошти? По любому потрібно бути бережливими!
   Це кров і на пагонах СБУ, і на тих недолугих «членів ради майдану», які привели людей до СБУ. Це помилка їх,і це не повинно повторитись!
   Не має значення звідки родом Крайтор, він особисто відав наказ застосувати зброю, в даному випадку проти мирних громадян, він зобов’язаний передбачити наслідки застосування зброї, він персонально несе відповідальність за ці дії,що він персонально і визнав це привселюдно !
   Вказану зброю звозять не в центр населеного пункту, в даному випадку м. Хмельницький, густо заселений район, близько школа, діти, а у визначену військову частину, поза території населеного пункту, значить СБУ готовилось до проведення спецоперації в Хмельницькому та області! Самі злили інформацію, «хтось» спрацював на упередження, навіть таким шляхом. СБУ ніколи не була з народом, і ніколи не буде, тому що це суперечить статуту та сутності цієї контори !
   Якщо ви пишете про «трохи цинізму» то пишіть об’єктивну правду, так ця правда гірка, але можливо вона і така «…свободівці, уна-унсовці завжди призерали НКВД, КДБ та СБУ…», як нащадка останніх, а тут ще така можливість появилась за всі роки ненависті поставити тих,хто проти народу на коліна,тільки в певних областях, це як не получилось, а в Хмельницькому вдалося, вони навіть підмогу з Тернополя прислали(козак-козаку завжди на допомогу приходив).
   Люстрація! Докорінні зміни в країні!” – висловлювання Рохова, ці висловлювання робив не тільки Рохов,вийміть вату з свої вух, це робила значна частина українського народу,бо надоїло вже так жити,бути горбатими, сьогодні навіть зуба не вирвеш без хабаря, не говорячи про середню операцію.
   Дійсно, у цій ситуації перш за все шкода простих людей, які ні у чому не винні на прикладі жінки, що стояла осторонь. Є в революції початок-нема в революції кінця.

  • у Рохова донька, навчається у другому класі 17 ліцею. нехай гордиться батьком-злочинцем, який людей підбурює на злочини і на смерть!!!все життя по трупам він ходить не буде!!!

   • майданом керує Гладуняк. Провокації під СБУ організував Гладуняк. ( з надійних джерел)

   • на відео добре видно хто повів людей до СБУ, Це точно не Симчишин. Симчишин повів колону до прокуратури.
    Операцію через других своїх агентів провів Гладуняк, він рветься на посаду голови адміністрації і проливає кров.

 2. Наші опозиціонери діють такими ж методами (всі вперед, а ми поспостерігаємо), як і їхні вожді в Києві. Яскравий приклад Яценюк – кричав “пуля в чоло”, а постраждали понад 80 українців.

 3. До сих пор не поняли штурма Сбу?
  Проверяли боеготовность.
  Но там работают настоящие патриоты и профи. Которые ни при каких обстоятельствах не теряют самообладание. Действовали по инструкции предупреждали в т.ч с помощью слов и предупредительных выстрелов. Их лидеры майдана не слышали или не слушали о чем свидетельствует пролитая кровь. Жалко людей которых используют в качестве живого щита.

 4. Шановні Хмельничани!!!
  Не збирайте чутки, будьте обєктивними!!!
  Особисто я не чув, що працівники Хмельницького СБУ проти народу і мають намір використовувати зброю проти Майдану.
  Це повне лайно, так як вони тіж самі військові, а військові завжди з народом.
  …..Незнання закону не звільняє від відповідальності…..це знає кожний школяр, так тоді поясніть чому наша міліція порозкривавши роти дивилася як Скоробогатий (вже потім на відео все видно стало) з своею “гарячою” групою закликають молодиків у екіпіровці розбивати скло та виламувати вхідні, хоча сам “ПУЗАНЬ” став збоку.
  Тому по-перше якого дідька “вожаки” СКОРОБОГАТИЙ, СЕМЧИШИН, РОХОВ……(їх прізвища вже знають всі Хмельничани) виконували різні ролі (організатори, пособники, підбурювачі……..) привели натовп до СБУ????
  По-друге, я бачив особисто чим займалися наші правоохоронці – спостерігачі……….і……..все.
  Тому, відповідальність нехай поділять по чесному, ПО ЗАКОНУ між СБУ-МІЛІЦІЯ-СЕМЧИШИН-СКОРОБОГАТИЙ-РОХОВ……..особисто відшкодувати моральні та матеріальні збитки….
  НЕ БУДЬТЕ ОЛЕНЯМИ – ВІДКРИЙТЕ ОЧІ, ДИВІТЬСЯ ШИРШЕ…………….

 5. Керівник обласної міліції заявляє що він з народом. Нехай розповість про свої подвиги, про вказівки які роздавав, про корупційні схеми. Думає, що ніхто нічого не знає. Дуже помиляється. Мабуть живе лише на свою зарплату. Хоче залишитися чистим? Таким потрібно було бути з самого початку.

 6. Я вважаю, що не потрібно було нормальним, мирним мешканцям м. Хмельницького приймати участь у безладі (штурмі) який влаштували радикально налаштовані молодики, які прибули до нас з іншого регіону України і цим самим призвели до негативних наслідків (смертей ні в чому не повинних людей). Адже співробітники СБУ дійсно діяли професійно та злагоджено. Найголовніше що не було допущено розкраддання зброї, яка знаходилась на території Управління, ви уявляєте скільки могло бути жертв – це не двоє а сотні а то й тисячі мирних українців. Я бачив як діяли ці молодики – це були спеціально навченні люди у яких в очах не було ні страху ні жалю.

 7. Спасибо каждому кто здесь написал сообщение!!!! Я поняла, что у нас много умных людей. Сердце сжимается, душа разрывается, когда слышишь проклятия в сторону сотрудников СБУ и руководства. Я уважаю каждого, кто в эти несколько дней был в помещении управления и говорю им спасибо.

 8. А почему начальник к людям не вышел?

  • А ви запитайте на майдані у Рохова і Семчишина. Вони спілкувалися по телефону з керівником СБУ. Добре сволоти знали куди і для чого ведуть людей.

  • а потому что не звал его никто! как только толпа ринулась к СБУ, тут же крушить всё начали.ты бы вышел сам, если бы в тебя булыжники летели? ?? не было там планов на переговоры.там задача поставлена была беспредельничать.а фразы : мирний протест біля стін СБУ закінчився кривааою стріляниною… принадлежат журналистам, которые ради сенсаций громких и мать свою продадут. а вы ведётесь на всё это.

 9. Рохов – ГАНДОН !!!!!!!!!!!!!111

  • Ті, хто підбурив народ йти до СБУ- падли. Ті хто почав бити скло- провокаторні псяки. Вони почали те жахіття, не треба усю вину на сбу-в вішати. Рохов, Скоробагатий пропадіть з Хмельницького краще.

  • Рохов, напевно, забув, як народ Дунаївщини бастував проти нелегальної роботи шкідливого заводу, коли Гандзюк бив в набат? а головою Дунаєвецької РДА тоді мама його була. чому ж Русланчик не повів народ палити РДА? ?? хай би й матусю
   піджарив, ідіот

 10. СБ-ки були, є і будуть з українським народом!!!і ніяка погань не зможе їх переконати в іншому!!!не вважайте СБ-ками тих, хто у скрутну хвилину шукав і знайшов лазєйку шмигнути під спідницю до жінки!!!і спокіно дома чекав коли його колеги піджаряться!!!помінялась влада і ці суки повилазять з нір!!!якщо в них є хоть капля совісті вони повинні вже написати рапорт на звільнення і відмовитись від права носіння військової форми одягу!народе, і в СБУ є суки і вони ось так і вилазять на білий світ!!!якщо вони самі не напишуть рапорта, їх імена будуть появлятись згодом в неті!!!

 11. Только забыли добавить, что народ находится с другой стороны майдана.
  На майдане практически хмельничан нет, разве что единицы. Остальные приезжие с других областей.
  То, что сейчас происходит – поджеги домов и офисов, шантаж людей и их семей, как депутатов, так и силовиков. И наши СМИ молчат. Только слышно о “мирном майдане”.
  Мирный майдан: http://goldnike-777.blogspot.com/2013/12/blog-post_5856.html \
  В восточных и южных областях украинцы этих майдановцев гонят в шею.

 12. Гладуняк – головний організатор провокацій під СБУ.

 13. Своє служіння народу України ви, як служба СБУ в Хмельницькій області показали на практиці коло своєї стайні,за її стінами. Ви навіть не вийшли до людей, ви не говорили із людьми,ви поступили із людьми, як із терористами. Це що, в статуті СБУ приписано стріляти по мирному населенню,людях,що прийшли з гаслами “СБУ з народом ”, чи вони прийшли із зброєю,кулеметами,автоматами.”Елітні” призначенці-ви що не знаєте,що таке рикошет,кому були видані автомати ? Хто конкретно стріляв? Ви що фізичною підготовкою не займаєтесь ? Ну отримав би хтось стусана, ну із ваших хтось отримав би по плечах,говорю по людські! А ви випустили в людей чергу із автомата. Хто вам це простить ? Ви думаєте, що родина убитих та покалічених простять? У мене є великі сумніви ! Така альфа для народу потрібна в іншому місці!
  На мій погляд зажиріли ви і ваші мізки на податках народу. Не залежно від нової влади статути СБУ по любому потрібно переглянути. За цей випадок відповідь повині нести. Не прикривайтесь в даному випадку цим лозунгом “Життя -Батьківщині, честь-нікому”, бо ви його не варті.

 14. зробіть все можливе, щоб Гладуняк який кинув людей і золоту молодь на кров, використав Свободу не дорвався до корита. Він підставив СБУ і міліцію. Це його гра. Це хапуга більший як Ядуха. Його команда доведе область до ручки. Хто завгодно тільки не вони. ЛЮСТРАЦІЯ!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.