Керівник обласного СБУ став “скотом”

На сайті “Не бути скотом” розмістили начальника Управління СБУ у Хмельницької області Віктора Крайтора.

Йому інкримінують те, що він дав наказ відкрити вогонь по демонстрантах, в результаті чого був вбитий 21-річний хмельниччанин і ще троє опинилися в реанімації, а жінка, яка стала на коліна, щоб зупинити насилля, отримала кулю в голову і опинилася в комі.

Як повідомляв НГП, 20 лютого начальник управління СБУ в Хмельницькій області Віктор Крайтор написав рапорт на звільнення з СБУ.

Це відбулося на місцевому Майдані. Начальника на СБУ на Майдан привела сотня загону самооборони. Його виловили, коли він з рештою військових вивозив зброю з території управління СБУ на військову частину у місті Хмельницькому.

Перед людьми пан Крайтор заявив, що він бере на себе всю відповідальність за застосування вогнепальної зброї до громадян, які вчора намагалися потрапити до приміщення СБУ. Про це він додатково зазначив у рапорті на звільнення.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 26

 1. а при чем тут скотом?

 2. журналюги,вас тоже надо к скоту отнести,сколько вы брехни несете в массы

 3. а может те скоты, которые пришли и пытались проникнуть на режимный объект, зная о том, что там несут службу военные с оружием в руках!!!которые все это организовали, заказали радикалов на помощь с другой области, потому что самим либо слабо или не могут организовать, а командовать хотят!!!которые пришли и с радостью забрасывали бутылками с горючей смесью государственное учреждение!!!которые смотрели как в горящем помещении варятся и задыхаются ЖИВЫЕ ЛЮДИ и не пускали пожарные машины туда!!!

  • Шановные, прекращайте оправдывать и оправдываться. (вы наверное из одноименного ведомства) Не волайте! Спокуха! Бог рассудит и воздаст всем злодеям по делам их и их потомкам до седьмого колена воздано будет.

 4. а кто знает, как назвать в этом случае милицию?начальника милиции?когда на улице происходят массовые беспорядки, а они сидят по норам!!!как теперь они будут смотреть в глаза тем ребятам, мужчинам, офицерам с которыми они плеч-о-плеч несли службу и вместе выполняли поставленные задачи!!!

  • Взагалі-то і міліція там була, і начальник міліції міста був біля СБУ постійно. І начальник управління теж там був і з людьми говорив.

 5. интересно, жители Хмельницкого, а если завтра ваш дом будет так пылать, а ваши соседи из близ стоящих домов будут глазеть и не пускать пожарные машины, что вы будете делать?

 6. так может выше упомянутых людей под суд в первую очередь, господин прокурор Хмельницкой области!!!???захват административных помещений, массовые беспорядки, унижение человеческой чести, давление на госсотрудников и военослужащих!!!уголовный кодекс Украины еще никто не отменял, господа Рохов, Сымчишен, Пущук и др.!!!

 7. Вести под СБУ злой народ-это преступление, гапонщина. Кровь не только на сбушниках, но и на политиканах

 8. Вічна Пам`ять і Слава Героям, які полягли за Україну!

 9. Скотом можна назвати і Семчишина і Рохова які привели натовп під режимний об’єкт. Саме вони підштовхнули на штурм людей. На них кров цих людей які загинули. Вони хіба не бачили і не знали що біснуються під СБУ неповнолітні. Чому не зупинили? Нехай розкажуть це людям на майдані. Вони мають понести відповідальність за те що ті хлопці з СБУ живими горіли і задихалися у вогні. Вони думають що сім’ї тих хлопців їм простять? Геройство потрібно показувати на майдані де дійсно йдуть бойові дії.

 10. Сбу втратила довір’я народу. Захопили б будівлю і тихи розійшлися. А наказ стріляти по неозброєних людях – це взагалі в голові не вкладається. Чи смертельно поранена жінка була схожа на терористку і тримала в руках зброю?

  • В СБУ знаходилось не мало зброї. Тому і неозброїна “толпа”, яка ніякої відповідальності за себе не несе, швидко може перетворитися з “мирної” на озброїну і ще не відомо чим би це закінчилось. Хоча цей факт все одно не може виправдати непрофесійність дій СБУ-шників, але вони теж люди, які так само впадають в паніку перед страхом, як і всі інші.

 11. Вот пусть теперь “мирные протестующие” с майдана скинуться на сгоревшие троллейбусы, на восстановление здания в центре города, а то на бить, крушить и ломать вместе с залетными придурками из соседней области ума нашлось, а теперь они “просят прощения…мы уже не могли контролировать”, это они скоты. а нашим сбушникам РЕСПЕКТ!!! за то что не дали разойтись оружию по улицам, и выполнили свой долг.

 12. Підтримую всіх хто вважає, що організаторів штурму місцевого СБУ- Рохова, Попаденка необхідно посадити за грати на років 10, щоб назавжди запам’ятали, що вести людей на загибель- на режимний об’єкт, який знаходиться під охороною озброєних військових це самий страшний злочин!!!

  • Да Бог з ним, з цим Роховим! Усі знають що він клоун, і хто його взагалі на сцену допустив. Його ігнорувати треба, та сміятися з нього, бо дуже хоче піаритися та влізти в якесь кресло.

 13. Рохов і Попаденко вже вбили хлопця і поранили 3 людей на це не забивають а садять за грати і чим скоріше тим безпечнівше буде для людей Хмельниччини!

 14. Ну хоть здесь нормальные коментарии.Нашим СБУшникам респект!Такие умнички.

 15. Віктор Крайтор – ось герой нашого часу, кров не на його руках, а на руках Рохова (правду пишуть – клоуна) і ще одного такого – Семчишина. Вони повели людей на вірну смерть – брати режимнмй, стратегічний обєкт. Крайтор спас сотні людей, не давши зброю в руки екстремістів, до останнього патрона і солдата він був на бойовому посту. Справжній офіцер, настоящий мужчина, патріот. Час все розставить на місце!!!

 16. Віктор Крайтор – ось герой нашого часу, кров не на його руках, а на руках Рохова (правду пишуть – клоуна) і ще одного такого – Семчишина. Вони повели людей на вірну смерть – брати режимнмй, стратегічний обєкт. Крайтор спас сотні людей, не давши зброю в руки екстремістів, до останнього патрона і солдата він був на бойовому посту. Справжній офіцер, настоящий мужчина, патріот. Час все розставить на місце!!!

  • Олена, скажи це в очі рідним, загиблих людей. Крайтор був би героєм якби вийшов до людей і сказав, що хмельницька сбу не буде виконувати злочинні накази влади і вони з народом, якому і присягали. Певне, крайтор вже приступив до виконання антитерористичної операції і беззахисну жінку прийняв за екстремістку. Олено, кого ти називаєш екстремістами? Отих молодих хлопців, які загинули на майдані?

   • На майдані герої, а в Хмельницькому вандали. Краще поїхали до Києва допомагати. А вони вирішили в рідному місті безпорядки робити.

 17. Ну звісно! (Насамперед звертаюсь до Олени та Али) Так Крайтор “герой” це ж він дав вказівку розтрілювати мирних жителів Хмельницького, адже він сам не з Хмельничини і йому п***й наші матері і діти, йому головне “честь” і посада! Адже це він зі своїми відмороженими співробітниками (зокрема його корупційний заступник Толік Сандурський) поставив на “щечик” бізнесменів нашого міста і не тільки їх а й деяких посадовців влади, а які не заплатять тих можна взяти на хабарі. І наркотик у ночі з незаконно заведе ними оперативними справами палили бо це для них строк. А з людьми навіщо спілкуватись вони ж для них “бидло” яке можна підставляти на хабарях та підкидані наркотиків. Щодо приміщення – то якщо його відновлювати то не для цих демонів в погонах, щоб вони надалі кришували продаж наркотиків у Хмельницькому, гральний бізнес та незаконно прослуховували у тому числі вас Олена і Ала, якщо для них це буде необхідно, адже усі мирні Хмельничани для них терористи. А розтрілювати людей у місті для них просто вони ж королі у яких у руках зброя та високі зарплати з державного бюджету та щоденні побори грошей з бізнесменів та бандитів міста.

  • Цікаво пане Мікс ви самі давали ті хабарі? Чи знаєте це лише з розповідей? Давайте конкретно- хто кому і скільки давав. А те що натовп прийшов ціленаправлено громити СБУ про це ви не знаєте? Тоді запитайте у тих хто привів людей на режимний об’єкт. Нехай вони вам розкажуть правду. 99

 18. Кара Господня убивцям! Прокляття людське!

 19. саме цікаво, що 99% людей хоч раз у житті давали хабарі. Потрібно насамперед мінятись самим. Оправдання СБУ немає, але не можна і виправдовувати лідерів майдану, які повели людей і при вистрелі сховались як ті криси. Дарувати Богу, що вони ще не закликали людей на атомну йти. Необдумані дії людей призводять до жертв. лідери закликали людей, а запитайте їх де в той час були їх родини. Нехай буде це на совісті обох сторін.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.