Банки Хмельниччини працюють у штатному режимі – Управління НБУ в області

Банки Хмельниччини працюють у штатному режимі.

Таку заяву розповсюдила прес-служба Управління НБУ в Хмельницькій області, зіславшись на начальника Зіновія Никифорчина.

“Незважаючи на  політичну ситуацію в країні, банківська система регіону та управління Національного банку України  у Хмельницькій області продовжують працювати в штатному режимі. Банківські установи області виконують свої функціональні обов’язки, а Національний банк – свої конституційні функції», – заявив він.

Також повідомленні зазначається, що Національний банк і його територіальні управління здійснюють як виконання поточних завдань, пов’язаних із моніторингом та контролем ситуації на грошово-кредитному і валютному ринках, так і забезпечують стабільність банківської системи в цілому. Всі платежі в системі СЕП проходять у звичайному режимі та відсутні будь-які обмеження на розпорядження коштами.

“Банківська система Хмельниччини  має достатній рівень ліквідності, працює у штатному режимі, забезпечена готівкою, проводяться усі банківські операції.  Проте другий день поспіль спостерігається підвищений попит населення на зняття готівки з рахунків. При цьому банкоматна мережа регіону працює з підвищеним навантаженням та потребує у більш частому обслуговуванні”, – говориться у заяві.

Пан Никифорчин зазначив, що із міркувань безпеки деякі установи банків своїми внутрішніми положеннями прийняли рішення про встановлення лімітів на видачу коштів через банкоматну мережу і просять клієнтів поставитися до тимчасових  нововведень з розумінням.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.