Кров на погонах СБУ

Антитерористичні операції, які 19 лютого запровадила Служба безпеки України по всій державі, дали перші «плоди» у Хмельницькому. Червоні стрічки новин у всеукраїнських ЗМІ про сімох обеззброєних громадян, котрі дістали кулі у різні ділянки тіла від спецпідрозділу «Альфа», очевидно, «тягнуть» на новий орден для керівництва столичного СБУ. Сафарі на людській крові довго ще пам’ятатиме 260-тисячне місто, для якого нонсенсом є ситуація, коли на вулиці, серед білого дня, людям пускають кулі в лоб.

Результати пекельної середи для Хмельницького такі: вогнепальне поранення в голову одержала 65-річна жінка. Вона виявилася першою жертвою. Наразі її стан вкрай важкий — вона перебуває у реанімації. За власними джерелами відомо, що жінка — живий мрець, тому що її штучно тримають на апараті, підтримуючому дихання.

Фото news.liga.net

Фото news.liga.net

Інша жертва – 21-річний хлопець з Чемеровецького району – взагалі не пережив «чорної» середи. Смерть настала через кілька годин після поранення.

Також у важкому стані перебуває 54-річний чоловік. Решта поранених — у середньому стані.

Вже точно відомо, що наказ стріляти, віддав начальник Управління Служби безпеки України в Хмельницькій області Віктор Крайтор. Земляк Януковича (у Крайтора є за плечима «донецька» біографія) не прорахував одного: Хмельницький і Донбас – дві великі різниці.

Вочевидь, (а як іще по-іншому пояснити логіку дій цього есбеушника?) у нього закралася думка: чому би не провчити цих «бандерівців»? Та ще й з таким розмахом, щоб побачили «сепаратисти» з Львова чи Тернополя. Тому-то пан Крайтор наперед відмовився від будь-якого мирного сценарію врегулювання народного гніву.

Важливий акцент: хмельницькі протестувальники не кидалися на адмінбудівлю СБУ, як ланцюгові собаки, — спочатку вони вимагали заяви керівника облСБУ про те, що жоден спеціально навчений співробітник, не поїде до Києва вбивати столичних мітингувальників. Не дочекалися.

«Коктейлі Молотова» від протестуючих у бік СБУ — це відповідь за перші жертви. Щоправда, рішення палити приміщення приймалося на гарячу голову, без тверезої оцінки ситуації та розуміння, що буде завтра.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

А завтра виявилося невтішним: з наших гаманців настягують мільйони гривень на відновлення силового відомства Хмельниччини. Адже держбюджет-2014 не передбачав статті витрат: «На ремонт Управління Служби безпеки України в Хмельницькій області». Крім того, не факт, що тендер проведуть прозоро і чесно. Більш ніж напевно, хтось не втримається і «помиє» гарненьку суму.

Що стосується головного «героя» з СБУ пана Крайтора, то його нинішнє «лінчування» на місцевому Майдані за щастя тим, хто стоїть за вбивством десятки людей в Україні. Бо ж його вибачення і рапорт на звільнення стали реальністю під тиском народу, тому навряд чи це можна вважати щирим каяттям есбеушника. Від людського самосуду його врятував не земляк-гарант, а міліцейський автозак, у який керівника обласного СБУ «запакували» і повезли до прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, що розташована у Львові.

Наостанок трохи цинізму від Міноборони: «20 лютого, військовослужбовці… попередили спробу захоплення мітингувальниками будівлі Управління Служби безпеки України в Хмельницькій області». Для «успішної операції» по евакуації з будівлі зброї, боєприпасів і вибухових речовин знадобилось 40 військовослужбовців спецназу. Ще й «без застосування сили». Ані слова про загиблих людей, ані співчуття їхнім родинам… Мовляв, це була прикра випадковість, яка швидко забудеться.

Для УНІАН.

Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 68

 1. скільки знаю СБ-ків, велика більшість їх, незважаючи на складну ситуацію в державі, не завжди лояльне ставлення до них з боку органів влади та більшість безпідставних звинувачень з боку українського народу, вони завжди виконують в ПЕРШУ чергу вимоги чинного законодавства нашої України та дбають про безпеку українського народу!!!ІНШЕ коли їм заважають різними перешкодами народні обранці!!! котрі, прикриваючись волею їх лекторату – українського народу!!! в правовому руслі, приймаючи різні законодавчі нормативні документи, намагаються обмежити правоохоронні органи (СБУ, МВС, прокуратуру та ін.) у їх діяльності!!!перебирають на себе їх повноваження, створюючи депутатські слідчі комісії!!! в кінці кінців всю чорну роботу виконують правоохоронці, а рішення, яке їм вигідне, приймають депутати і потім вже й суд не придереться!!!чому така ситуація???відповідь проста!!!тому що за багатьма депутатами стоять різні бізнесові групи, котрі через них вирішують свої фінансові інтереси!!!в багатьох випадках депутати та державні керівники являться учасниками та розробниками різних фінансових злочинних схем, направлених на власне збагачення шляхом ухилення сплати податків у бюджет!!!крім того, їх стремління зайняти керівні посади в державі, базується на основах доступу до тогож бюджету, який ледь-ледь наповнюється за рахунок бюджетних працівників, представників малого та середнього бізнесу!!!мені шкода українського народу, який завжди ведеться на такі солодкі співи політиканів під час передвиборчої кампанії, та вибирає у владу постійно одних і тих же так званих хапуг!!!хочаб на одних виборах зробіть простий вибір – виберіть графу “НЕ ПІДТРИМУЮ ЖОДНОГО З КАНДИДАТІВ” або оберіть двох-трьох і більше кандидатів, що призведе до недійсності бюлетення!!!тоді не пройде жодний з діючих політиканів ні у ВР, ні на главу держави!!!можливо тоді вони задумаються???і це буде перший крок вираження їм недовіри!!!!

  • зробіть все можливе, щоб Гладуняк який кинув людей і золоту молодь на кров, використав Свободу не дорвався до корита. Він підставив СБУ і міліцію. Він всіх кинув і підставив через корито. Зараз рветься до дерибану. Це хапуга більший як Ядуха. Його команда доведе область до ручки. Хто завгодно тільки не вони. ЛЮСТРАЦІЯ!

   • ХТО ТАКИЙ ГЛАДУНЯК, І ЯКУ ВІН ЗАЙМАЄ ПОСАДУ В СБУ ?

    • Яе це ти не знаеш хто такий Гладуняк??? тиж відповідь писав під губернаторами. Боронь боже, щоб до влади дорвались Гладуняк та Хавронюк. Вони вже там були, багато заводів розікрали. Правду сказановище, що вони набагато гірші за Ядуху.

 2. хотілось би висловити думку щодо ще одного найболючішого питання в Україні: корупція та хабарництво!!! шановний народе український, Ви, за роки своєї НЕЗАЛЕЖНОСТІ весь час плачите і стогните через страшну корупцію та безпощадне хабарництво в державі!!!радієте, коли політики у своїх виступах заливають про свої наміри побороти корупцію та хабарництво як тільки очолять уряд, стануть народним обранцем у ВР!!!однак, досягнувши своєї мети, вони тільки очолюють ці злочинну сферу!!!і починаючи через простих клерків (які переважно і попадаються на цих злочинах) по керівній драбинці у верх збирати цю, т.зв. дань!!!НАРОДЕ, запомніть одне, що даючи будь-кому хоча б маленького хабаря!!! ви також стаєте учасником цієї злочинної схеми!!!не йдіть по шляху найменшого спротиву, принципово пройдіть один раз шлях оформлення документації чи попробуйте довести свою правоту не держслужбовцю, а в суді, не подякуйте даїшнику на дорозі, а заплатіть до бюджету штраф за своє правопорушення, тоді ви з чистою душею зможете запитати в керівництва держави на що і куди пішли ваші гроші!!!а так ви самі несети їм данину, а потім кричите, що вони розкрадають народ і державу!!!НЕ НЕСІТЬ ЇМ ДАНИНУ, А ВИМАГАЙТЕ СПРАВЕДЛИВОГО ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТУ!!!

 3. у нас безкоштовна освіта, але через батьківські комітети керівництво збирає кошти на ремонт та збагачення навчального закладу щомісячно, щорічно, постійно!!!а хто хочаб раз запитав, а коли частину того, що батьки платять проплатять з бюджету!!!одну білу ворону в стаї можуть заклювати, а стаю білих ворон почнуть поважати оточуючі, а в першу чергу ви самі!!!перестаньте купувати піднебесні дарунки вчителям, вон такі ж громадяни як і ви!!!отримують зарплату і нехай відпрацьовують свої години!!!а не посилаються на необхідність репетиторства!!!нехай ваші діти відвідують пари у ВНЗ і хоча б елементарне вивчать – неприйдеться платити викладачам!!!а тих хто нагліє і вимагає у відкриту або використовує інші методи – до позорного стовба однозначно!!!але перед цим ви самі повинні знати, що ви чисті перед суспільством!!!такаж ситуація і з ДАЇ, органами влади і т.д, і т.п. трохи гірша ситуація із медициною, де спрацьовує людський інстинкт самозбереження і кожен готовий заплатити любі гроші за здоровя та життя!!! але лікарі не хай не нахабніють, бо до них теж час прийде!!!

 4. Ну що шановні земляки цирк поїхав, а ви клоуни залишились. Тих гнилих шакалів хто нападав на співробітників, принижував та бив їх ми обов`язко знайдем. Так воно вам безболісно не минеться. Це справа честі і ніхто нас не осудить. А сволота, обкурена, в сірому спортивному костюмі, яка на фото (Силовики втікають з СБУ через паркан) сама себе пестить, буде депортована. Не важко здогадатись у якому напрямку!!!

 5. скоро тиждень трагічного штурму СБУ, а чому прокуратура та МВС мовчать щодо правової оцінки організаторів “мирного” пікету та самих мітингувальників!!!а вони не задумуються, що мародерство та розбій, який поширюється на вулицях Хмельницького може породити нові хвилі невдоволення!!! а вже СБУ не має як палити, воно вже спалено!!! тов. ПРОКУРОРЕ, де правова оцінка бездіяльності МВС, чим в той день займався Птащук, Шутяк???можливо вони бензин підносили агресивно налаштованій молоді з Тернополя???яке ви, а тим більше ваші наступники, після цього маєте моральне право виносите будь-які процесуальні рішення і просити в суді карати злочинців???ви самі стаєте злочинцем автоматично!!!про Шутяка, Птащука і їх підлеглих, я взагалі мовчу, вони не тільки опозорили честь міліцейського мундира, допустивши такий розгул злочинності, а й стали самі злочинцями і замарали свої руки кровю загиблих людей!!!не хай візьмуть на себе відповідальність за свою бездіяльність і понесуть відповідну кримінальну відповідальність!!!слабо???то живіть все життя з тим, що вам будуть плювати в спину і витирати об вас ноги!!!якщо ви подстілки, то не опускайте своїх підлеглих, серед них більшість нормальних людей!!!

 6. Хочу поблагодарить всех кто понял всю глубину и неоднозначность проблемы… К сожалению ,первые итоги обследования здания неутешительные… Специалисты -строители сомневаются в возможности дальнейшей эксплуатации здания, т.к. длительное высоко температурное воздействие на железобетонные конструкции здания привели их к значительной деформации… Вряд ли хватит денег Майдана на строительство 5 этажного здания … Кстати… Двухэтажное здание сотрудников СЗР тоже спалили… А разведчики тоже не были на стороне народа?

  2 ВОВКОДРАЙВЕР писал : “…Вказану зброю звозять не в центр населеного пункту, в даному випадку м. Хмельницький, густо заселений район, близько школа, діти, а у визначену військову частину, поза території населеного пункту, значить СБУ готовилось до проведення спецоперації в Хмельницькому та області! Самі злили інформацію, «хтось» спрацював на упередження, навіть таким шляхом. СБУ ніколи не була з народом, і ніколи не буде, тому що це суперечить статуту та сутності цієї контори !”

  Мне вас искренне жаль…. Плохо думать намного проще… Думайте позитивно… ОФИЦИАЛЬНО новая власть заявила о том, что СБУ не принимала участие в силовом противостоянии. Ни одного снайпера подразделений “А” не было… При этом был приказ министра обороны на передислокацию войск в центр конфликта , снайперы работали по Небесной сотне – внутренние войска и спецподразделения МВД…. Отсюда вопрос: зачем здание СБУ спалили? За ЧТО?
  Что касается “статуту та сутностi”…. Открою государственную тайну: в СБУ ” своего Устава” нет… Как и на обыкновенных военнослужащих, на нас распространяется действие Устава Вооружённых сил Украины…. Т.е. все как в армии….
  Сутнiсть СБУ…. Это служение народу Украины путём выполнения задач исключительно в рамках Закона Украины ” Про СБУ”…. Рекомендую прочитать… Вы найдёте для себя много нового… и ,возможно, непонятного…. Людей всегда пугало то, чего они не знают….
  PS: наша военная форма с околышем и просветами василькового цвета… Это цвет верности… верности Присяге народу Украины! Поэтому оружие у нас бандиты могли бы забрать исключительно у мёртвых… Лозунг нашей Альфы: “Жизнь- Родине, честь – никому!” Вот так

  • Паралізували роботу служби, в час коли така не проста ситуація в державі. Хто його знає, що в планах реваншистів, та в іноземної держави-сусіда. Не дай Боже, щось станеться в місті, чи області по лінії праці СБУ, ці мразюки Рохов чи Скоробагатий перші прибіжуть мітінгувати та вимагати покарання за бездіяльність гебістів.

  • Своє служіння народу України ви показали на практиці коло своєї стайні,за її стінами. Ви навіть не вийшли до людей, ви не говорили із людьми,ви поступили із людьми, як із терористами.Це що, в статуті СБУ приписано стріляти по мирному населенню,людях,що прийшли з гаслами “СБУ з народом”, чи вони прийшли із зброєю,кулеметами,автоматами.”Елітні” призначенці-ви що не знаєте,що таке рикошет,кому були видані автомати ? Хто конкретно стріляв? Ви що фізичною підготовкою не займаєтесь ? Ну отримав би хтось стусана, ну із ваших хтось отримав би по плечах,говорю по людські! А ви випустили в людей чергу із автомата. Хто вам це простить ? Ви думаєте, що родина убитих та покалічених простять? У мене є великі сумніви ! Така альфа для народу потрібна в іншому місці!
   На мій погляд зажиріли ви і ваші мізки на податках народу. Не залежно від нової влади ці статути по любому потрібно переглянути. За цей випадок відповідь повині нести. Не прикривайтесь в даному випадку цим лозунгом “Життя -Батьківщині, честь-нікому”, бо ви його не варті.

   • ще би ти сука так жирів як СБУ-ки!!!ти би місяць пожив в тому оперативному темпі!!!коли в них вся молодість проходить на роботі!!!діти виростають, а вони постійно на службі і це тоді коли такі як ти, бидлота, намагаєшся любу копійчину сховати щоб не заплатити податки в бюджет!!!з такими як ти нетільки з голоду спухнеш!

    • Жирна сука та,хто писала заяву у контору з оперативним темпом, та ще й ставила там свій особистий підпис, дату написання заяви, та ,що стріляла в мирних людей. Жирне бидло також попереджувалось про особливості роботи в цій конторі, жирне бидло в цій конторі прожирало мої податки.

     Оперативний темп роботи в конторі,проведення молодості в цій конторі(діти майже у всіх виростають), пожирання податків, це не підстава стріляти у людей,що прийшли із мирними намірами.

     • Щоб ти так жив якщо люди туди прийшли з мирними намірами.

   • Ну отримав би хтось стусана, ну із ваших хтось отримав би по плечах,говорю по людські!

    Бред!, не в том месте обмениваться стусанами можно. Палица в руках Скоробагатого делала его весьма не “стусанистым” а жизнеопасным.

    • ХТО ТАКИЙ СКОРОБАГАТИЙ ? ЦЕ ЩО,ОХОРОНИК КОНТОРИ ?

     • Ні це не охоронець контори. Це те чмо, яке привело людей на штурм режимного об’єкту. Це провокатор який поліз вибивати двері в управлінні, який добре чув попереджувальні постріли, який запросив в допомогу для штурму тернопільських радикалів. А коли зрозумів що есбеушники зброї просто так не віддадуть втік першим.

  • « ЖИТТЯ – БАТЬКІВЩИНІ, ЧЕСТЬ-НІКОМУ» ЗА 1, 5 млн. грн..

   Колишній начальник Головного відділу контррозвідувального захисту економіки УСБУ в Києві, його підлеглий – начальник відділу економічної контррозвідки в столиці і двоє старших оперуповноважених, «витряхнули» з бізнесмена 1,5 млн гривень та уникли колонії. .

   Три роки тому офіцери СБУ зацікавилися діяльністю компанії «Торговий дім «Еталон», запідозривши, що працює вона фіктивно. Під час обшуку в офісі міліція, разом з начальником відділу УСБУ в Києві вилучила документацію, комп’ютерну техніку і товарів на кілька сотень тисяч гривень. Фінансовий директор «Еталону» запропонував гроші за повернення майна і закриття справи. Після переговорів сторони зійшлися на сумі в 1,5 млн гривень, що на той час становило майже $180 тисяч.

   Але комерсант виявився не ликом шитий – записував переговори на диктофон, з чим і прийшов до Генпрокуратури. Після передачі грошей і поділу суми, четверо офіцерів були затримані. Однак, Шевченківський райсуд кваліфікував дії старших офіцерів не як вимога хабара , а як отримання неправомірної вигоди, і засудив обох до штрафу в 17 тис грн. Оперуповноважених суд визнав пособниками: за це кожен з них повинен виплатити державі по 12750 грн.

   Суд прийняв до уваги оперативний темп роботи в конторі,проведення молодості в цій конторі, пожирання податків громадян України.

 7. СБешники на “Гречанах” живе такий Сєрий Каплунский телефон 0971427940, сам наркоман і сидів за наркоту. Активно брав участь в штурмі сбу і підбивав других наркоманів це робити бо дуже хотів мати зброю. Хочеться щиро вірити, що він просто хотів з неї застрелитись. А якшо це не так??????????? Беріть вже шось робіть!

 8. Я не хочу такой “новой” власти!!! Ещё хуже чем было! Швондер и Шариков в одном флакона! Смотрим новую власть в Ровно. http://m.youtube.com/watch?v=XtxbGjkpkF8

 9. Выпускнику отдельный респект… Мы внимательно на него посмотрим… как только стулья и столы привезут… Если докажем, что виноват… Будет отвечать

 10. Хлопці, співробітники СБУ, коли налагодите роботу візьміть цих засранців – Семчишина, Рохова, Скоробагатого та іншу шваль. Нехай вони все відчують на своїй шкурі. А їхні рідні нехай дуже добре подумають, що і до них можуть прийти та палити їхнє майно. А таке ще буде.

  • Відлуння одинака,який втопився в болоті.Народ на майдані говорить,що вони ГЕРОЇ. Іди на майдан та переконай їх в протилежному !

   • Чмошніки і підераси вони а не герої. Герої ті які не жалкували свого життя на барикадах в Києві. А ці щурі відсиджувалися в теплих квартирах. Симчишен, Рохов, Скоробагатий мають бути притягнуті до відповідальності за те що вчинили і вони це дуже добре розуміють!!!

 11. А не тот ли Каплунский у которово нет передних зубов, его еще нарки мидией кличут ?

 12. Вибачайте шановні…. Нарешті зміг налаштувати клавіатуру… Тому пишу вже українською..:-)
  Зазвичай я не пишу на форумах…як і більшість наших співробітників….часу на це банально не вистачає….

  Своє перше повідомлення я закінчив тим, що задав риторичне питання ” Хто скористається результатами революції?”

  Хочу звернути увагу всіх небайдужих, оскільки професійний, та й життєвий досвід мені підказує, що в ційдержаві це не остання революція…..на жаль…

  Тому треба дуже уважно не тільки спостерігати за подіями, а й вміти аналізувати ці події….

  Правий сектор, в період потистоянь , заявляли про те, що вони не переслідують цілі прийти до влади, а лише захищають права людей на мирний протест….Зараз риторіка змінилася. Вони претендують на посаду віце- прем’єра над силовиками, а також заступників міністрів всіх силових відомств….І це тільки початок…

  В м.Рівному дислокується “смотрящій” Правого сектору по Західній Україні ( в т.ч. Хмельницький)…. який раніше воював найманцем в Чечні, потім деякий час провів в місцях позбавлення волі….Після звільнення знайшов час, щоб зайнятися революційною діяльністю, пропагуючи ідеї ПС…
  На відео : роз’яснювальна робота серед представників рівненського Майдану та обласних депутатів

 13. хоч я Яника не підтримую, але скоро на нього молитись всі будуть!!!

 14. Тепер стає зрозумілим, що ФСБ, напередодні вторгнення в Україну, провело вдалу спецоперацію по дезорганізації роботи контррозвідувальних органів західних регіонів України, де працювали найбільш патріотично налаштовані співробітники. Так було в свій час в Югославї та інших деяких країнах. Перед вторгненням в першу чергу знищуються органи безпеки, завданням яких є виявлення шпигунів, диверсантів та провокаторів. На сьогоднішній день вчинити диверсію чи організувати маштабну паніку в Західних регіонах для загарбників не складе ніяких труднощів. Хоча ні. Підстав для паніки немає. Впевнений, секторовські хлопці легко вирахують невидимого ворога по одній, але дуже конкретній ознаці – хто не скаче той москаль, а після цього закидають його цеглинами та кокетлями із зпалювальною сумшю. Начувайся вражина.

 15. спецурі…Підтримую!з цеглиною і коктейлями ПС багато досягне в найближчому майбутньому!!!Цікаво, а скільки патріотів із Свободи, Самооборони чи ПС загинуло на барикадах у м. Києві???вони ж такі всі підготовлені повинні були бути у перших рядах!!!чи вони в тилу мирних громадян підбурювали до героїчних вчинків на барикадах!!!хоч раз Яруш, Парубій, Тягнибок, Яценюк, Кличко та Турчинов вийшли на барикаду і повели людей на штурм ВР???хто погибав, а хто зараз себе героєм виставляє та лаври пожинає!!!теж цікаво, а де зараз активісти ПС, Свободи та Самооборони??? на Західній Україні керувати починають, портвелі ділять!!!а чому їх не має на барикадах у Східній та південній Україні???чому ці герої ще із цеглинами, коктейлями та зброєю, яку вони так тривалий час накопичували та переховували у відповідності до чинного законодавства у своїх схронах, а також тією, яку захопили у МВС та ВВ, не протистоять військам РФ і не кричать, що вони мирні люди хочуть мирно їх перемогти???вони зараз починають згадувати міліцію, військових, кричать щоб їх захистили!!!

 16. « ЖИТТЯ – БАТЬКІВЩИНІ, ЧЕСТЬ-НІКОМУ» ЗА 1, 5 млн. грн..

  Колишній начальник Головного відділу контррозвідувального захисту економіки УСБУ в Києві, його підлеглий – начальник відділу економічної контррозвідки в столиці і двоє старших оперуповноважених, «витряхнули» з бізнесмена 1,5 млн гривень та уникли колонії. .

  Три роки тому офіцери СБУ зацікавилися діяльністю компанії «Торговий дім «Еталон», запідозривши, що працює вона фіктивно. Під час обшуку в офісі міліція, разом з начальником відділу УСБУ в Києві вилучила документацію, комп’ютерну техніку і товарів на кілька сотень тисяч гривень. Фінансовий директор «Еталону» запропонував гроші за повернення майна і закриття справи. Після переговорів сторони зійшлися на сумі в 1,5 млн гривень, що на той час становило майже $180 тисяч.

  Але комерсант виявився не ликом шитий – записував переговори на диктофон, з чим і прийшов до Генпрокуратури. Після передачі грошей і поділу суми, четверо офіцерів були затримані. Однак, Шевченківський райсуд кваліфікував дії старших офіцерів не як вимога хабара , а як отримання неправомірної вигоди, і засудив обох до штрафу в 17 тис грн. Оперуповноважених суд визнав пособниками: за це кожен з них повинен виплатити державі по 12750 грн.

  Суд прийняв до уваги оперативний темп роботи в конторі,проведення молодості в цій конторі, пожирання податків громадян України.

  • Ось таких скотів-хабарників потрібно гнати зі служби, притягувати до кримінальної відповідальності. Тут я з тобою згоден. Але є чесні та порядні офіцери які дійсно служать Батьківщині. А на рахунок лозунга – то це лозунг Альфи і до контррозвідки ніякого відношення не має.

 17. Думаю що треба притягнути до відповідальності того сучару, який спрямував людей до СБУ. Та сволота знала куди веде людей, до режимного об”єкту. Не вірю що вони не передбачали, що СБУ відкриє вогонь. Кинули туди людей,а самі поховались. Дуже шкода загиблих, а ті поводарі зараз жирують і до влади рвуться. Тиждень не можуть владу поділити.

 18. Кров не на погонах СБУ, а на тих хто привів людей туди, хто спровокував та підготовив штурм. І нехай ці суки все своє життя живуть зі страхом за себе, за своїх дітей та рідних. Нехай завжди відчувають в себе за спиною призирливі погляди та прокляття родин тих хлопців, яких вони живцем хотіли спалити. Чи Рохов, Симчишен, Скоробагатий, Стебло надіються що їм все зійде з рук і все забудеться?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.