ЕСБЕУШНИКА ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ПОВЕЗЛИ У АВТОЗАКУ ДО ЛЬВОВА

Начальника Управління СБУ у Хмельницькій області Віктора Крайтора повезли у автозаку до прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, що розташована уЛьвові.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив депутат Хмельницької облради від ВО “Свобода” Руслан Лещишин.

За його словами, супровід забезпечують працівники міліції, комендант і активісти Майдану.

Пан Лещишин конкретизував, що транспорт на перевезення начальника Управління СБУ у Хмельницькій області надав керівник обласної міліції.

Свободівець підтвердив. що це заспокоїло заведених людей на місцевому Майдані, котрі готові були вчинити самосуд на Крайтором.

Як повідомляв НГП, сьогодні начальник управління СБУ в Хмельницькій області Віктор Крайтор написав рапорт на звільнення з СБУ.

Це відбулося на місцевому Майдані. Начальника на СБУ на Майдан привела сотня загону самооборони. Його виловили, коли він з рештою військових вивозив зброю з території управління СБУ на військову частину у місті Хмельницькому.

Перед людьми пан Крайтор заявив, що він бере на себе всю відповідальність за застосування вогнепальної зброї до громадян, які вчора намагалися потрапити до приміщення СБУ. Про це він додатково зазначив у рапорті на звільнення.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.