Керівник управління Хмельницького СБУ написав рапорт на відставку – ВІДЕО

Начальник управління СБУ в Хмельницькій області Віктор Крайтор написав рапорт на звільнення з СБУ.

Це відбулося на місцевому Майдані. Начальника на СБУ на Майдан привела сотня загону самооборони. Його виловили, коли він з рештою військових вивозив зброю з території управління СБУ на військову частину у місті Хмельницькому.

Перед людьми пан Крайтор заявив, що він бере на себе всю відповідальність за застосування вогнепальної зброї до громадян, які вчора намагалися потрапити до приміщення СБУ. Про це він додатково зазначив у рапорті на звільнення.

[bOQNIZv3wC4]

Відео газети “Є”

Люди вимагали, щоб він став на коліна і вибачився за скоєне. Натомість Крайтор зазначив, що стане на коліна тільки перед матір’ю загиблого хлопця. Він визнав, що віддавав наказ стріляти. Але він зазначив, що це був наказ стріляти не по мирним громадянам, а те, що відбулося, є наслідком рикошету.

Він наголосив, що застосовували вогнепальну зброю з двох причин: по-перше, щоб не допустити радикалів в середину управління і зброя і боєприпаси, які є в управлінні СБУ, не потрапили до їхніх рук; по-друге, щоб не сталися вибухи цієї зброї, оскільки це могло спричинити пожежу кількох прилеглих житлових будинків.

Наразі загони самооборони збираються вести керівника обласного СБУ до обласної прокуратури і вимагатимуть порушення кримінального провадження проти нього.

У Хмельницькому мітингувальники 19 лютого захопили приміщення обласної державної адміністрації, а також взяли в облогу прокуратуру Хмельницької області. Під час спроби мітингувальників потрапити до приміщення управління СБУ у Хмельницькій області семеро людей отримали поранення.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Ну вот нафига в прокуратуру…. как говорится и пустили щуку в реку…..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.