Хмельницькі есбеушники не хотіли стріляти у людей – Крайтор

Начальник СБУ у Хмельницькій області Віктор Крайтор заявив, що працівники СБУ  не хотіли стріляти у людей.

Про це він сказав людям, вийшовши до них.

“Це був рекошет. Перед цим були попереджувальні постріли у повітря”, – заявив головний есбеушник Хмельниччини.

Він додав, що в обласному приміщенні залишаться спецпідрозділ “Альфа”, який відповідатиме, щоб “гарячі голови з вулиці не зайшли до Управління СБУ”.

Як відомо, у Хмельницькому мітингувальники сьогодні захопили приміщення обласної державної адміністрації, а також взяли в облогу прокуратуру Хмельницької області.

Під час спроби мітингувальників потрапити до приміщення управління СБУ у Хмельницькій області, двоє чоловіків і жінка отримали поранення.

Як повідомив перший заступник голови Хмельницької ОДА Вадим Гаврішко, жінка, в яку вистрелили під час акції протесту біля приміщення управління СБУ, перебуває у вкрай тяжкому стані у реанімаційному відділенні міської лікарні Хмельницького з пораненням голови.

Керівництво облуправління СБУ взяло на себе відповідальність за вогнепальні поранення людей, які сталися під час штурму приміщення СБУ, і готове оплатити лікування потерпілих людей.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. А затрмати прокурору СБУшника який стріляв на ураження по людям з метою вбивста, слабо?

  2. Усі бачили відео – не було ніяких попереджувальних пострілів “у повітря” – натомість була автоматна черга, яка продірявила декількох людей.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.