Гроші на округ Лабазюка депутати облради поки не ділитимуть

Державні субвенції з фонду регіонального розвитку на суму 8,7 млн. грн, які виділені для Волочиського району, депутати Хмельницької облради поки не розподілятимуть між іншими районами.

На позачерговій сесії облради 14 лютого місцеві обранці не зуміли включити до порядку денного сесії проект звернення до Кабінету міністрів України з клопотанням розподілити “волочиські” 8,7 млн. грн між всіма районами області. “За” проголосувало 39 депутатів із 78-ми присутніх.

Керівник фракції ВО “Батьківщина” в облраді Іван Гладуняк наполіг, щоб цю субвенцію депутати облради таки розподілили між районами з огляду на потреби програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області у 2014 році.

На думку губернатора і депутата облради від Партії регіонів Василя Ядухи, 8,7 млн. грн для Волочиського району виділялися “з перевищенням повноважень центральних органів влади”. Очільник ОДА вважає, що кожен нардеп від Хмельниччини має погоджувати лобійовану суму в область, відповідно до програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області.

Ядуха додав, що цьогоріч Хмельниччина одержить 91 млн. грн субвенції з фонду регіонального розвитку. Кошти підуть на ремонт 136 об’єктів.

Як повідомляв НГП, конфлікт щодо виділених грошей для округу позафракційного нардепа Сергія Лабазюка (188 округ, куди входять Волочиський, Хмельницький райони і частина міста Хмельницького) розгорівся на засіданні бюджетної комісії 11 лютого.

Голова Волочиської райдержадміністрації і депутат облради від Партії регіонів Ігор Добжанський непогодився із закидами колег і у грубій формі пригрозив депутатам.

“Я вас всіх порву, хто зачепить це питання на сесії. Я провів збори у селах і вселив сподівання, що проведимо зовнішнє освітлення і зробимо дороги до кладовищ. Вони вас проклинуть, і я разом ними”, – сказав пан Добжанський.

Проте на сесії облради голова Волочиської РДА не порушував цього питання

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.