У грудні середня зарплата подолян була нижчою на 16,3%, ніж в Україні

Середня номінальна заробітна плата штатних працівників у економіці Хмельницької області в грудні 2013р. становила 3030 грн. (по підприємствах, установах, організаціях та їхніх відокремлених підрозділах з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб), що на 16,3% нижче, ніж в середньому по Україні.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Згідно з повідомленням, вище середнього рівня по області в грудні 2013р. була заробітна плата працівників фінансової та страхової діяльності (5282 грн.), державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування (4083 грн.), промисловості (3851 грн.), професійної, наукової та технічної діяльності (3133 грн.).

У той же час рівень заробітної плати працівників текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, підприємств з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, з тимчасового розміщування й організації харчування – 51,9-63,7% від середньообласного показника.

Реальна заробітна плата (з урахуванням зміни цін на товари та послуги) у грудні порівняно з листопадом 2013р. збільшилась на 13,2%.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.