“Хмельницькобленерго” повторно виставлять на приватизацію

У держбюджет на 2014 рік в якості доходів від приватизації енергооб’єктів закладено 17 млрд грн. Істотний акцент робиться на енергетику – у цій галузі намічено продати 14 пакетів акцій обленерго, пише ZN.UA.

У п’яти обленерго продаються контрольні пакети – “Миколаїв-“, “Хмельницьк-“, “Харків-“, “Запоріжжя-” і “Тернопільобленерго”.

Нагадаємо, що у вересні 2013 р. Фонд державного майна України, відповідно до затвердженого плану-графіка приватизації, планував оголосити приватизаційні конкурси з продажу контрольних пакетів акцій шести обленерго, у тому числі й «Хмельницькобленерго» – 65,009%. Однак конкурс так і не відбувся.

Наприкінці минулого року голова правління ПАТ “Хмельницькобленерго” Олександр Шпак заявив, що після приватизації, його органызація стане еталоном СНД.

“Коли закінчиться приватизація, у нас розв’яжуться руки, бо зможемо стрімкіше розвиватися та навіть стати еталоном у країнах СНД. Боятися приватизації не слід. Держава планує продати 5% акцій на фондовій біржі, а ще 65% – на аукціоні”, – пояснив Шпак.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Шпак корупционер и взяточник, что с него взять, просто сейчас при том что погибли парни на майдане и льется кровь на Востоке страны действительных патриотов, просто преступно держать таких людей на стратегических обьектах страны. Президент, Премьер, и другие люди с власти должны обратить на это личное внимание!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.