Хмельницька організація “Майдан” просить Раду церков підсилити народ молитвою

Хмельницька організація “Майдан” просить Раду церков і релігійних організацій підсилити народ молитвою.

Відповідне звернення підписане президією ГО “Майдан” Валерієм Лесковим, Ігорем Сабієм і Олександром Корнійчуком.

“Хмельницька організація “Майдан” звертається до Вас, у цей не простий для України час, із закликом підсилити народ молитвою у його боротьбі за свободу. Розуміємо, що Рада Церков і релігійних організацій – це повноважні представники релігійної спільноти Хмельниччини, яка є значною і невід’ємною частиною громадянського суспільства”, – йдеться у зверененні.

“Майданівці” також просять священнослужителів звернутись до діючої влади, правоохоронних органів “із закликом забезпечити конституційні права і свободи громадян, не застосовувати силу щодо мирних зібрань, взяти до уваги вимоги протестувальників”.

“Сьогодні, як ніколи, потрібно усіма силами сприяти налагодженню діалогу й зробити все необхідне для примирення й відновлення стабільності у нашій Державі. Тому, сподіваємось на Вашу подальшу підтримку у роз’ясненні громаді Хмельниччині необхідності бути мудрим і відповідальним, утримуватися від насильницьких і протиправних дій та не піддаватися на провокації”, – наголосили “майданівці”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Молимось!!!!!!!!!!!!

  2. Народ, який молиться і покладає надію на Бога, непереможний!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.