Мельник вициганив у Коліщака угоду про соцпартнерство в обмін на продовження оренди для ринку “Ізіда”

Депутати Хмельницької міської ради продовжили приватному підприємству-ринок “Ізіда” договір оренди майданчиків для припаркування автотранспортних засобів та під торгівлю на вулиці Львівському шосе з одним “але”.

Це рішення сьогодні було підтримане більшість депкорпусу на сесії міської ради.

Так, рішенням сесії зобов’язано міське комунальне підприємство-ринок “Ранковий” укласти з приватним підприємством-ринок “Ізіда” договір оренди майданчиків для припаркування автотранспортних засобів та площ під торговельні місця, які розташовані на Львівському шосе (площа 21120 кв. м) разом з розміщеним на них майном, згідно з додатком, терміном на 10 років.

Обов’язковим пукнтом продовження оренди є укладення угоди про соціальне економічне партнерство між Хмельницькою міською радою та приватним підприємством-ринок “Ізіда”. За цією угодою, “Ізіда” щомісячно сплачуватиме до міського бюджету 70 тисяч гривень.

Як повідомляв НГП, 3 вересня цього року Господарський суд Хмельницької області скасував рішення виконкому Хмельницької міськради, за яким земля під ринок і автостоянку “Ізіди” перейшла до комунального ринку «Ранковий».

Суд також скасував рішення виконкому від 23.05.2013 про втрату чинності рішення виконкому від 1997 року, згідно з яким ПП «Ізіда» отримало дозвіл на організацію речового ринку по вул. Львівське шосе, 25/1 у Хмельницькому.

У 1997 році ПП «Ізіда» уклала, а в 2008 році продовжила договір оренди на 6483 кв м під торгівельні місця і 1,17 га – для паркування автотранспорту (ринок «Ізіда»).

У листопаді 2012 року перед закінченням другого терміну оренди фірма звернулася до міського голови з проханням продовжити її ще на 10 років. Але отримала відмову. Однак згідно з договором, місцева влада мала це зробити за 3 місяці до закінчення оренди, а зробила це за місяць.

Фірма опротестувала рішення в суді. Місцевий та апеляційний суди визнали рішення виконкому недійсним.

ПП «Ізіда» звернулося також до суду щодо травневого рішення виконкому, яке скасовувало право оренди від 1997-го року. Суд визнав це незаконним, оскільки скасування рішення виконкому належить до компетенції міської ради, а не самого виконкому.

Засновниками ПП ринок «Ізіда» були Жанна Коліщак, дружина екс-голови Хмельницької РДА Віктора Коліщака та син колишнього міського голови Хмельницького Сергій Чекман. Останній є директором підприємства.

Як відомо, Михайло Чекман був мером Хмельницького протягом 1990-2002 років. Влітку 2002 року він разом із дружиною загинув в автокатастрофі. Іменем Чекмана названо школу в одному з мікрорайонів Хмельницького. На його честь також перейменовано центральний парк міста.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.