Мельник каже, що для відомства МНС, хтось намалював віртуальну карту житлової забудови

Хмельницький міський голова Сергій Мельник вважає, що для обласного відомства МНС, хтось намалював віртуальну карту житлової забудови у межах хмельницького міського пляжу.

Про це він сказав у коментарі “Незалежному громадському порталу”, про що більше читайте у блозі Віталія Тараненка “Хотєлка” від еменесників не пройшла. Поки що”.

“Управління МНС в області звернулося з відповідним листом. Однак, згідно з генпланом, на тому місці має бути дорога. Зараз там розташовані людські городи. Виходить, що еменесикам хтось намалював карту, не беручи до уваги Генеральний план Хмельницького. На мою думку, з мухи зробили слона. Це не стосується пляжу, щоправда, й тут є достатньо “доброзичливців”, – наголосив мер.

Як писав НГП, у межах хмельницького міського пляжу планується будівництво багатоквартирної житлової забудови.

Відповідне повідомлення з’явилося у газеті “Проскурів” від 3 жовтня.

Під будівництво планують задіяти 2,2 гектари землі. Землекористувачем виступає Хмельницька міська рада.

Зокрема, влада має намір частково змінити функціонувальне призначення ділянки природо-заповідного фонду, “врахувавши пропозиції громадськості міста до містобудівної документації Хмельницького”.

Наразі створена ініціативна група, яка буде інформуватиме громаду про весь перебіг подій та хід розгляду депутатами питання про зміну цільового призначення “зеленої зони” поряд з міським пляжем на сесії міської ради.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. нарешті хоч якийсь рух на рахунок тієї території… Забудували би її, зробили гарну набережну, а не цю гидотну подобу пляжу …

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.