Сільський голова вийшов з Партії регіонів на знак протесту проти виключення Ходака

Гриценківський сільський голова Леонід Куклінський написав заяву про вихід з Партії регіонів на знак протесту проти виключення з “регіонів” фундатора Красилівської районної організації ПР, голови райради Василя Ходака.

Про це він повідомив у коментарі обласному тижневику “Газета Поділля”.

“Мене обурило вкрай безцеремонне виключення Василя Ходака з партійних рядків, яке пройшло в дусі “кращих радянських традицій”, коли партквитка позбавляли всіх, хто не погоджувався з політикою “керівної і спрямовуючої сили суспільства”. Голову райради виключили не за якесь там порушення партдисципліни, а за те, що насмілився відкрито виступити проти  земельного дерибану, який проводить голова райдержадміністрації Петро Арсенюк. Це ж усі прекрасно на Красилівщині знають”, – наголосив сільський голова.

За словами Куклінського, наступного дня, як він написав заяву про вихід з ПР, у сільську раду прибула комплексна перевірка райдержадміністрації у складі чотирьох фахівців різних відділів та управлінь. Привід формальний, каже голова, – контроль за виконанням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Як повідомляв НГП, 28 вересня делегати VI конференції Красилівської районної організації Партії регіонів виключили зі своїх лав голову Красилівської райради Василя Ходака і депутата-регіонала Володимира Снігура.

Їх вигнали з партії “за систематичні порушення вимог статті 4.2. Статуту Партії регіонів, дискредитацію високого звання члена Партії регіонів та вчинення дій, несумісних із подальшим перебуванням у лавах партії”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. вже задовбали реально з цим ходаком.

  2. Ого куди забрели

  3. Скільки підплатили???

  4. ??????????Дулю

  5. Підтримуємо свого колегу!А вище сказаному Гнату відповімо =скільки треба стільки і буде довбати.Бо мова йде не про розбиту чашку, а про людську совість та справедливість.

  6. Огого, тут всі мої “клієнти”. Це відкритий форум підопічних обласної психіатричної лікарні №1 ? Да тут не початий шмат роботи, ось де я відірвусь на повну і бабла зароблю ) Хлопці, швидка допомога вже тут, всі до мене

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.