Телеканал, який нещодавно запустив Лабазюк, узявся за переоформлення ліцензії на мовлення

ТОВ “Телекомпанія “Проскурів” (власник бренду обласного телеканалу TV 7+) звернулося із заявою до Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 1667-м від 05.10.2012).

Про це йдеться у рішенні Нацради від 1 жовтня.

Переоформлення відбувається через “зміну складу власників, місцезнаходження, складу керівних та наглядових органів, програмної концепції мовлення”.

Відповідно до змін концепції мовлення, частка програм власного виробництва становтиме 20 годин на добу або 83,3%. На обсяги інформаційно-аналітичних і публіцистичних передач відведено 7 годин 10 хвилин, розважально- музичні – 4 години 50 хвилин, дитячі передачі – 4 години 30 хвилин, культурно-мистецькі передачі – 1 година 50 хвилин. Реклама займатиме 2 години 40 хвилин добового ефіру.

Нагадаємо, що 1 серпня 2012 року “Телекомпанія “Проскурів” виграла конкурс, оголошений Національною радою з питань телебачення і радіомовлення, на отримання ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у Хмельницькому і прилеглих районах.

Згідно з витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, засновниками ТОВ “Телекомпанія “Проскурів” є теща народного депутат України Сергія Лабазюка Наталія Сердечна. Її внесок до статутного фонду 1800 гривень. Інший засновник –  ТОВ “Подільська медіа група” (належить Наталії Сердечній і Дмитру Ткачуку) вніс 178 тисяч 200 гривень.

Очолює телеканал TV 7+ Олена Філатова, яка встигла розкритися на хмельницькому “33 каналі”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. ….яка встигла розкритися….в точку!

  2. найцікавіше, що власник тьоща 🙂 а теща – це не зять (дуже часто так). і шо, коли розвід, то у нього й каналу немає, автоматом у дружининої мами. браво!!! о, комбінація. там ше і весь бізнес певне туди ж поплив. такшо так і пишіть: канал тещі, фірми тещі. іждєвєнєц якийсь, а не олігарх 🙂

  3. який то такий телепень фірми на тещу оформляє… ого, то він лузер – оце так засвітився 🙂 а потім виявиться, що все решта на тьощі та жінці, о то ці баби в “дамках”, якщо раптом що 🙂

  4. як чую про цього вискочку “мильну бульбашку” то верне

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.